|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober kengurujček
1.11.2005 13:20:11   
katarina j.
Naj mi katera pove, kakšen kengurujček mate, da vas ne boli hrbet. Imam namreč enga pretpotopnega, pa me hrbet še bolj boli, kot če bi otroka nosila v rokah-mi vso težo prenese nekako na vrat. Sem vidla da majo dobro narejeno to na hrbtu tisti Babybjorn, samo so dragi k user posted image . A obstajajo še kakšni s solidno vštimanimi naramnicami, da mamica ne trpi ko user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober kengurujček
1.11.2005 20:47:24   
*maja
Jaz imam za našo piko Squow kengurujčka od Bebe Conforta in je super user posted image , ti ga toplo priporočam. Ni nobenih bolečin v križu...

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober kengurujček
2.11.2005 0:08:39   
pravljica
mi imamo tomijevega zanzibarja...tudi uredu zadeva...trakovi dobro razporejeni čez hrbet in križ...poglej malo po rabljenih, če te moti cena...jaz sem in mi ni žal

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober kengurujček
2.11.2005 7:27:13   
Minkaa
quinny - zakon

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober kengurujček
22.8.2018 15:55:25   
rozica1234
Mi imamo Ergobaby Omni 360, ki je izredno prijatna za nošenje, naramnice so res dobro oblazinjene, teža pa se razporedi čez obe rameni in ne bremeni vratu ali hrbta. Otročka res potegneš čisto k sebi tako, da je težišče okej in te teža ne vleče naprej ali nazaj. Poleg tega je super za otročke, vse to okoli ergonomskega položaja sedenja, torej žabica itd. S to nosilko otročka lahko nosiš v 4 različnih položajih, in ne potrebuješ posebnega vstavka za novorojenčke, ki je potreben pri veliko ostalih nosilkah. Mi smo res zelo zadovoljni, hodimo s tem tudi v hribe in na vse izlete, voziček smo popolnoma opustili. Smo jo kupili v otroški trgovinici Silly, kjer imajo res veliko izbiro nosilk, če bomo imeli še kdaj dojenčka, definitivno vzamem še Bobo X! 😆

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dober kengurujček
25.8.2018 23:38:06   
Umma3
Jaz sem res ogromno uporabljala ergobaby 360, od orvega tedna dalje in to v vseh položajih. Tudi doma, ko je bilo treba kaj nujnega narest, pa je rabil mamino bližino 😉. Sem ogromno prehodila z njim, najprej spredaj in potem na hrbtu. Res brez vsakršnih bolečin, pa imam od vedno težave s hrbtom in vratom. Ob nošnji me ni nič bolelo.Zaradi boljpega občutka sem ga pri daljših podvigih sicer ven dajala, da se je malce pretegnil, sicer je pa vedno užival.Sicer sem imela srečo, da mi je nosilko posodila kolegica in mi ni bilo treba kupiti ampak bi bila zdaj, po tej izkušnji definitivno pripravljena odšteti toliko denarja. Vem pa da se tile rabljeni zelo težko dobijo (gredo prehitro 😉). Skratka, jaz to nosilko res priporočam.

(odgovor članu rozica1234)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?