|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KidScoot sanke
30.1.2014 17:47:57   
spekter
Hojla,
rad bi vam predstavil KidScoot sanke, katere uporablja tudi naš malček! :)

Kaj sploh je KidScoot?
To niso navadne sanke, to so neke vrste Sanke skiro! Ko se malčki vozijo z njimi se več gibljejo, razvija se ravnotežje,... kot poganjalci samo za po snegu.
Z njimi se lahko vozijo tudi po ravnem, le da se morajo poganjati z nogo - enako kot pri skiroju.

Tukaj si lahko ogledate YouTube posnetek, kako to izgleda.

Za "ringaraja" pa sem ustvaril tudi posebno promo kodo za 10% popusta, ki pa velja le danes, poštnina pa je itak brezplačna!
Preberite si več o KidScoot sankah.

Upam da nebo kdo jezen na tole objavo, ampak punca je prebrala že tolko dobrih nasvetov in bi rad dal nek popust na izdelek :)

PS: Da nebote mislili da so drage, na Life.si se prodajajo za 40€!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KidScoot sanke
16.2.2014 12:49:01   
Bojanca11
To je res super igrača, naš je čisto navdušen. Mi smo ga sicer kupili še malo ceneje v outletu http://www.ducat.si/snezni-skiro-kidscoot-rdec.html, edino kar me skrbi pa je vzdržljivost te zadeve. Zaenkrat sicer super drži ampak ne vem koliko zim bo zdržal, ker naš malček kar pridno jeuser posted image

(odgovor članu spekter)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KidScoot sanke
20.3.2014 21:17:12   
GRuza
Jaaaa, mi tudi v ducatu :) se splača malo pogledati
samo upam, da bo še kaj snega...

(odgovor članu Bojanca11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?