|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priloge
13.9.2018 20:08:52   
Lelly28 RR
Zdravo, mene zanima kaj vse dajate kot prilogo k kosilu? Malce sem se že naveličala riža, krompirja in polente na 1001 način. Poizkusila sem že lečo, ajdovo kašo in kuskus - vendar bi si želela še kakšne ideje. Tudi kak recept dobrodošel. hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priloge
14.9.2018 12:06:54   
laura13 RR
Jaz sem sedaj navdušena nad zelenjavnimi polpeti, ampak moji so bolj dolgočasni. Če ima katera kak recept bo super :-)

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priloge
2.10.2018 10:30:08   
kokos4 RR
kuskus dostikrat, ajdova kaša,... dostikrat naredim polpete na 100 načinov..

- recimo skuham zelenjavo, meso, krompir, vse skupaj na grobo pretlačim, dodam jajce, in potem z zlico nadevam na ponev in zapečem.

Tud skutniki grejo pri nas v promet..
- vanili sladkor
-250g skute
2-3 Ž moke
-1 jajce.. zmešam, spečem kot majhne palačinke

Ali pa naribane bučke, moka, jajce.. se isto speče kot polpeti.. malo improviziram :D

(odgovor članu laura13 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priloge
3.10.2018 17:32:48   
igga
Bulgur.

(odgovor članu kokos4 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?