|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 6:27:14   
filipina
in kakšno?
Rabim samo posteljo, ker na tej moji me bodo počasi začele fedrce v rit pikat..pa nevem kako in kje bi si jo kupilauser posted image


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 8:07:45   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: filipina

in kakšno?
Rabim samo posteljo, ker na tej moji me bodo počasi začele fedrce v rit pikat..pa nevem kako in kje bi si jo kupilauser posted image


poizkusi pri mesarju !user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 9:53:37   
tix
Se pravi da bi rada nov jogi ?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 10:13:56   
Urshy78
posteljo je pa res problem kupit user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 19:29:10   
filipina
Vidim da je primitivizem še vedno prepogosto prisoten tuleuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ne muco, sem misla postlo kupit na svinjskem sejmu pa jih niso imeliuser posted image !
Tix, ne rada bi komplet novo postlo, ker sedaj sem imela francosko, pa sem mislila, kaj bi bilo bolje, ali še enkrat francosko, ali bi tako ko lahko jogije menjuješ.
Urshy78 več glav več ve, si že slišala to? In če nekdo nekaj vpraša, ni treba bit "pameten", ampak se izogneš odgovoru če se ti zdi vprašanje bedasto.


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 19:59:29   
m_o_i
zadnje dneve se tudi jaz oziram za novo in sem ciljala na francosko (zdaj imam 2x2 m v sobi in me ze malo prostorska stiska daje, se bolj me pa bo, ko bo dete zacelo puzatuser posted image ).
skratka-Ikea will beuser posted image  ne bo francoska, bo pa tale: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S29872894 in ubiti dve muhi na en mah user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 20:27:41   
muco
urshy, si videla kako naju je sk*****a user posted image user posted image ? Ma folk pa res ne razume nobenga štosa ! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 21:07:14   
Anonimen
ja midva z mojim sva kupla ogrodje v lesnini.sicer sj bi jogi tut tam vzela, samo sva rajši dormeo vzela k naju je cenej pršlo...jogi s fredri pa mi2 ne marava

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 21:33:14   
sanelaa
Meni je ful dobro to novo ogrodje od Dormea.........mamut. V barvi ebenovine. Ko bomo preurejal spalnico, ga bomo ziher nabavli.  JOgije pa tak že zdaj imamo od Dormea. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 21:34:06   
CatJa
Sori, sam je res mal tumasto vprašanje.
Kje? V trgovini s pohištvom. Lesnina, Rutar, Harvey Norman, Garant,..... pa ja verjetno dobivate miljon reklamnega materiala domov.
Kakšno? Menda veš, kaj rabiš. Al naj ugibamo 90x190 ali 200x200?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti posteljo?
18.9.2010 22:17:00   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: filipina

Vidim da je primitivizem še vedno prepogosto prisoten tuleuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ne muco, sem misla postlo kupit na svinjskem sejmu pa jih niso imeliuser posted image !
Tix, ne rada bi komplet novo postlo, ker sedaj sem imela francosko, pa sem mislila, kaj bi bilo bolje, ali še enkrat francosko, ali bi tako ko lahko jogije menjuješ.
Urshy78 več glav več ve, si že slišala to? In če nekdo nekaj vpraša, ni treba bit "pameten", ampak se izogneš odgovoru če se ti zdi vprašanje bedasto.



Butasto vprašanje, butast odgovor. Ne vem, kaj bi rada od nas. Posteljo kupiš v trgovini s pohištvom, kakšno bi pa rada, pa veš samo ti.

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 10:43:16   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: muco

urshy, si videla kako naju je sk*****a user posted image user posted image ? Ma folk pa res ne razume nobenga štosa ! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 16:13:03   
lotty4
kar vodno, tam ni fedrov, ki bi te v rit špikali

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 16:47:23   
botrca
Posteljo kupi v Lesnini, jogi pa vzemi od Dormea...tako sva midva naredila in sva ful zadovoljna. Mere pa moraš sama vedet.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 19:17:15   
titania
IZVIRNO SPOROČILO: filipina

in kakšno?
Rabim samo posteljo, ker na tej moji me bodo počasi začele fedrce v rit pikat..pa nevem kako in kje bi si jo kupilauser posted image


Jst mam ogrodje kupljeno v dipotu za 250 € - ima vgrajene nočne lučke - diodice in je ful lepa. Sem se takrat kar zalubla v njo. sam je 2x2m in je ful prevlka. Tak, da če maš kako prostorso stisko - raj uzemi francosko.
Jogije mam Doremeo Memosan (alkaksežetonapiše). pa tut letvene podlage so Dormeo - teh pa ne priporočam, ker, ko npr. stopim na posteljo pade letev ven. Pa jo je kar težko noter spravit.

Sam cenovno je to kar drago.. mene je prišlo preko 600€ - z odejami in vzgavniki (Dormeo - oboje suuuper, za pozimi in poleti).
Če bi jaz še enkrat izbirala, bi uzela francosko. :)

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 19:20:14   
titania
Sem pa pred kratkim v kopru videla posteljo podobno tej. Bilo je belo usnje in lepa vijolična posteljnina :)
Ful lepo je zgledal... Pa še malo dražja od te :)

http://www.harveynorman.si/oddelki/c355/912

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kupiti posteljo?
19.9.2010 19:49:48   
Spiria
Ne vem, zakaj bi bila rešitev za prostorsko stisko le francoska postelja? Saj imaš na voljo različne dimenzije okvirjev in jogijev... Midva imava Alplesovo posteljo 160x200, kupljeni v Lesnininem diskontu za cca. 160 € in je super, jogi imava pa Dormeo; men je to super kombinacija user posted image

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kupiti posteljo?
13.10.2017 11:02:20   
Iwaa
Jst pa sedaj gledam masivne postelje. Rada bi si vzelo novo, ker sem že dve menjala in obe škripajo - sicer niso bile ne vem kako pretirano drage ampak bi res rada mela eno takšno, ki bo zdržala dlje. A mogoče kdo ve kam se splača it pogledat? REcimo kakšen privat mizar ali kaj podobnega, sem pa zaenkrat gledala tu- http://www.pani.si/postelje ima kdo kakšne izkušnje?

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kupiti posteljo?
15.10.2017 13:26:22   
ronja
Rada bi si vzelo novo, ker sem že dve menjala in obe škripajo

Jao, to je res! Midva sva spala najprej na moji navadni leseni postelji 90x190 (saj to je tista najbolj normalna dimenzija, ne?), pa se je parkrat razsula (ne sam škripala, res se je razsula - podnice so ven padale, parkrat celo zlomile)... Potem ko sva se preselila na svoje, sva vzela njegovo novo posteljo s seboj (120x200) in čez kako leto je ta začela ful škripat, potem smo se preselili čez par let v večje stanovanje, kjer so nam bivši lastniki pustili tudi veliko posteljo, kjer zdaj spiva in klinc, čez 1 leto je še ta začela škripat... Ni mi jasno, pa oni so jo meli en cajt in ko smo jo dobili, je bila čist ok, zdaj pa ne glede na to, kako zategne vijake, takoj spet škripa. Nič jasno s to najino karmo s pojstlami. Saj sicer sva čisto zadovoljna s to, samo škripa pa res...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Iwaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje kupiti posteljo?
15.10.2017 13:27:43   
ronja
Kje kupit? Midva sva bila zadovoljna s pohištvom iz Lesnine in iz Slovenijalesa, Ikea je razmajana že preden se midva gor počiva:D (je mel brat celo sobo in je res bil obup)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje kupiti posteljo?
15.10.2017 16:23:15   
madjanca
Midva imava masivno, delano po narocilu. Prvo noc se ulezeva in skripa. Skoraj se nama je zmesalo. Pogruntala sva, da je kriv latofleks (al kaj je una rec pod jogijem).... drugace ce daste malo silikona na sticisca in pa pod rob latofleksa (al kaj zebjebta vrag) gumico bo sigurno nehalo...

Drugace pa masivna postelja je zakon :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje kupiti posteljo?
16.10.2017 19:29:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kje kupit? Midva sva bila zadovoljna s pohištvom iz Lesnine in iz Slovenijalesa, Ikea je razmajana že preden se midva gor počiva:D (je mel brat celo sobo in je res bil obup)


V Ikei moraš kupiti masiven les in ne "iverke"....in potem je vse ok.....je pa masivno pohištvo tudi v Ikei bistveno dražje od iverke....

Drugače, mi imamo posteljo kovinsko, tako v spalnici kot v otroški sobi.....pa ne škriplje.....zakaj, nimam pojma, verjetno zato, ker se les ne drgne ob les.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje kupiti posteljo?
3.12.2017 22:12:15   
ronja
Miška, hvala, ta najina postelja tu je iz masivnega lesa. Škripat pa začne tam, kjer se noge in stranice stikajo in so privijačene skup - zategne vijake, pa čez en čas je spet isto... Hvala za nasvet, bova poskusila še s silikonom, mogoče bo pomagalo... Sploh ko se bova iz mansarde preselila (tam je vseeno, pod nami smo še vedno mi;), spodaj pa ni vseeno, ker pod nami je sosed:D).
Kovinske postelje pa imamo na morju in res ne škripajo na isti način (se pa še vedno sliši, če sta dve skup postavljeni, ker se pač butata ena ob drugo, če se kaj preveč premikaš...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje kupiti posteljo?
5.12.2017 19:31:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kovinske postelje pa imamo na morju in res ne škripajo na isti način (se pa še vedno sliši, če sta dve skup postavljeni, ker se pač butata ena ob drugo, če se kaj preveč premikaš...)


No, če imaš pa posteljo 180 x 200 ali 200 x 200 pa ne škripa.....če pa iz takih narediš 400 x 200, pa verjetno tudi škripata, če preveč telovadiš na njima......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje kupiti posteljo?
21.12.2017 12:17:38   
ronja
user posted image Na morju sta skup postavljeni dve navadni - 90x180 se mi zdi, široki sta vsekakor 90. Doma imava pa eno leseno masivno, velikosti 180x200. Ampak čist vse škripajo. Je pa jasno, da nobena postelja na škripa, če samo pri miru ležiš na njejuser posted image . Ampak... ne ležiš vedno pri miru;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?