|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majevke 2024
28.8.2023 20:44:16   
Majevka_1986
Pozdravljene.
Odpiram novo veselo temo 🙂.
Mi smo dve črtici ugledali po več kot 3 letih truda in to tik pred sprovedbo ivf postopka (8. 9. dogovorjen pregled po neuspelih insemenacijah), tako da smo resnično veseli in ker smo bili neučakani, že vemo rezultat.
Sedaj pa držimo pesti, da bo potekalo vse kot mora 😇
In še kot zanimivost, tudi sama sem majevka, moja mama je imela enak pdp kot predvidevam, da bo pri meni sedaj 😇. We will see 🙃
Veselo pričakovanje nam vsem 😍
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majevke 2024
6.9.2023 19:36:49   
Sunshine95
Zdravo,Evo pa sem tudi jaz zagledala pozitiven test, sicer malo presenečenje al ok :D imam pa doma malo pikico, ki bo konec septembra stara leto in pol ♥️ moram pa priznati, da me je kar strah prvega pregleda, pa nevem zakaj... slabosti te že kaj mantrajo? Mene edino ponoči, skozi dan sem ok, edino videti sem, kot da bi bla že 5 mesecev noseča... težko skrivam.. kakšna še le bom :D

(odgovor članu Majevka_1986)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majevke 2024
7.9.2023 11:06:53   
Anonimen
Tukaj še ena s pluskom, pdp začetek maja 24. Kako ste kaj z znaki nosečnosti pri meni jih ni veliko razen občasnega špikanja v maternici in jajcnikih. Moja prsa niso nic reagirala ali je mogoce se prezgodaj? Malo me skrbi….

(odgovor članu Sunshine95)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majevke 2024
8.9.2023 9:21:08   
Anonimen
Hej. Tudi jaz danes zagledala pozitiven test. Doma imam že 2 fanta. Pregled pa 25.9....pdp bo nekje v zacetku maja 🙂 trenutno me se samo spika v jajcnikih. Slabosti se se niso zacele. V prejsnjih dveh nosecnostih so se nekje dva tedna po testu 🙂 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majevke 2024
13.9.2023 16:01:06   
Bri86
Ojla, tudi jaz sem danes zagledala plus. Je sicer še zeeelo zgodaj, po mojih izračunih je pdp 30.5.2024. Doma imam eno skoraj 4 letnico 🙂

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majevke 2024
14.9.2023 13:19:01   
BubblyPanda
Še jaz se javljam. Po skoraj 5 letih truda in 2 IVF postopkih, nama je očitno uspelo naravno. PDP sem izračunala 11.5., pregled imam pa šele v začetku oktobra. 😵‍💫

(odgovor članu Majevka_1986)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majevke 2024
17.9.2023 19:26:32   
Sunshine95
Čestitke vsem! A že kaj čutite simptome? Mene zadnje dni daje slabost, bruham na srečo ne.. ampak je kar neprijetno.. imam pa v četrtek prvi pregled.. komaj čakam a me malo skrbi.. je katera že imela pregled?

(odgovor članu BubblyPanda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majevke 2024
18.9.2023 10:17:32   
Bri86
Jaz razen napetih in rahlo bolečih prsi nimam simptomov. No občasno me špikne tam spodaj 🙂 Pa srčni utrip v mirovanju se je dvignil za 10 udarcev (tako kot v prejšnji nosečnosti). Jaz še nisem pisala za pregled, prvi pozitivni test sem sicer imela 12.9., ampak je danes šele dan, ko bi mogla dobiti menstruacijo. Pomoje bom kontaktirali ginekologijo naslednji teden :)
Sunshine95 srečno na pregledu. Verjamem, da bo vse ok. 





(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majevke 2024
18.9.2023 23:33:11   
mami_1979
Pozdravljene 🤗Da se še jaz javim. PDP imam po mojih izračunih 19.5. ❤️ To je moja 7 nosečnost in 6 otrok (ena se je žal končala s SS) 

(odgovor članu Bri86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majevke 2024
20.9.2023 22:01:26   
BubblyPanda
Prsi me bolijo že kar dolgo (še preden mi je M zamujala) in bolečina se kar stopnjuje. Zadnji teden tudi že občutim slabost - ni jutranja, ampak traja kar do popoldneva. Pa na srečo je blaga.

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majevke 2024
21.9.2023 19:37:39   
Sunshine95
Evo mene iz pregleda.. občutki? Mešani... dobra novica je, da plod je na svojem mestu, vidno se premika, ampak je za 1 teden in 4dni po njenih izračunih... zato materinske knjižice nisem dobila in imam spet pregled čez 1 teden in pol.. Se probam ne sekirat, ker od prvega poroda (leto in pol nazaj) moje menstruacije niso redne, tudi po dva meseca je nisem mela, zato upam na najboljše! Držim pesti da pri vas vseh gre bolj gladko! 

(odgovor članu Bri86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majevke 2024
25.9.2023 23:02:38   
Pinolina
Pozdravljene vse,Tudi jaz se vam pridružujem na forumu. Moj pdp je 8.5. 😊 Pričakujeva prvega sončka, končno nama je uspelo z IVF postopkom in močno upam, da bo šlo naprej, kot je treba. Nisem zdržala do prvega UZ (ki bo v sredo), pa sem šla prejšnji teden potešit svojo radovednost samoplačniško in prvič videla mali ❤️, ki utripa 😍 nepopisna sreča. Dvakrat je izmerila plod in dobila dve različni dolžini. Ena je ustrezala, druga pa ne (4-dnevni zaostanek)… bomo videli, kaj bo 10 dni kasneje povedala moja ginek. :) Drugače so me do vceraj prsa bolela, če si jih samo pogledal 🤣 res ful… ko sem se s kavča vstala, sem jih mogla prijet 🤣 danes me ful manj, upam da to ni kakšen slab znak. In ze kar nekaj dni sem občutljiva na vonjave… voham več in uf, mi zna bit zaradi kakšne vonjave kar malo slabo… kako ste kaj ve, vam nos kaj nagaja? :) utrujenost? :) en lep pozdrav vsem 🤗

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majevke 2024
27.9.2023 9:59:02   
Anonimen
Jaz sem tudi imela v ponedeljek pregled. Po uz sem imela takrat 5t5d. Cez 14 dni imam spet, ker me je prehitro narocila. Dobila sem materinsko knjizico in moram oddat kri za sladkorno, toksoplazmozo itd....

(odgovor članu Pinolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majevke 2024
28.9.2023 14:33:05   
Pinolina
Pozdrav vsem,Moj UZ je bil ok. Malo bitje meri 1.28 cm 🥰 srček bije 🥰 Tudi meni so vzeli kri in urin, dobila sem materinsko knjižico in en kup brošur… o cepljenju proti gripi, pa oslovskemu kašlju in tudi covidu :) ta papir sem rekla, da lahko kar obdrži. 😊 kaj ve, se boste cepile, je ze katera kaj razmišljala? Jaz še ne vem… ne verjamem, da se bom, se bom pa malo pozanimala. Seveda sem pozabila vprašat večino stvari, drugič si bom prav napisala 🤣 naročila sem se na nuhalno, 3.11., in če bo vse ok, se potem štiri tedne po nuhalni vidimo spet z mojo ginek.:) A je katera izmed vas tudi tako utrujena? Jaz se zbudim in bi lahko sla čez eno uro spet spat… neverjetno… zdej si bom privoscila eno uro počitka 😊 ne morem več 🤣 prisrčen pozdrav vsem 🤗


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majevke 2024
5.10.2023 23:03:16   
Manunimus
Pozdravljene👋Da se vam javim tudi jaz, pdp imam 13.5❤️Na prvem pregledu je štimalo vse, po zadnji m in velikosti ❤️Glede slabosti, je tak mi je samo slabo, brez bruhanja, o dojkah pa sploh nebi, zvečer komaj da grem spat 🙆Kak ste pa ostale kaj? Lp

(odgovor članu Pinolina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majevke 2024
6.10.2023 10:31:21   
Tehtnica92
Pozdravljena, jaz imam samo občutljive bradavice, pa še to se je ta teden malo umirilo, razen če si jih stisnem, so boleče.. slabosti so pa brez bruhanja.. 6 teden trenutno...pa krči kot prvi dan menstruacije in danes rahlo špikanje v križu.. očitno je res od telesa do telesa odvisno kako odreagira na naše male srčke 🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majevke 2024
6.10.2023 14:58:32   
Pikapoka97
Pozdravljene! Pa sem se tudi jaz odločila priključiti temle pogovoru. Po 3 letih truda, dveh spontanih oz. zamujenih splavih (8t in 6t), sva s partnerjem prejšnji petek končno zagledala in slišala srček najinega 1. otročka na prvem UZ. V torek sem bila še pri osebni ginekologinji, ki je ponovno naredila UZ, izmerila velikost ploda in z navdušenjem povedala, da je vse v redu! 🤩 Zaradi neprijetnih izkušenj nosečnosti iz preteklosti me sicer še vedno vsaka stvar skrbi. Ampak verjamem da bo tokrat vse OK.24.10. sem naročena na UZ nuhalne svetline in upam, da bo tudi takrat vse tako kot mora bit! 😁

(odgovor članu Tehtnica92)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majevke 2024
6.10.2023 19:36:37   
Manunimus
Pikapoka97, prav dobro vem kako je to... Tudi jaz sem čakala in zbirala pogum če bi pisala, ker sem lani junija v 10tem tednu imela zamujeni splav (rast se je ustavila že v 7em tednu), letos konec aprila sem pa imela ss v skoraj 7em tednu(ampak ni bilo niti plodeka)..Sma pa dala skozi že vse preiskave na neplodnostni in je vse okej z vobema tako da nama rečejo da je to vse naključno... , Sedaj pa ker imam občutek da bo vse okej in tudi moj prvi otrok mi je pokazal bitje srčka, da sem polna upanja in pozitive 🙏💖Jaz še imam čez 2 tedna odvzem za dvojni hormonski test in pregled pred nuhalno, da bom bolj mirna... 

(odgovor članu Pikapoka97)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majevke 2024
8.10.2023 15:43:50   
Manunimus
Kako ste? Jaz pa ne morem verjet, redko sem bolana ali tako sem prehlajena, da sem danes že celi dan v postelji, nisem si merila vročine, nos sem mela zabasan že nekaj dni, ampak danes pa sem čist adijo... Upam da to čimprej mine 🙏

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majevke 2024
26.10.2023 11:25:09   
Pikapoka97
Prvi pregledi in nuhalna svetlina (so rekli, da bo verjetno dete trmasto po mamici 😂 ni veliko sodeloval razen ko smo ga malo “zdrmali” 😂) so za mano. Očitno se me res neka čudna “sreča” drži… imam vse kar ni treba, da nosečnice imajo 😅 ob prvih krvnih testih so izvidi pokazali rahlo povišan sladkor (meja je 5,0 jaz pa sem imela prvič, ko so mi kri vzeli 5,4 naslednjič 5,3… zakaj je tako nizka meja pri nosečkah, če je normalno mislim da 6?)… ko pa sem te teste opravila pa so me naknadno še klicale sestre iz ginekološke, da so dobile izvide testiranja na toksoplazmozo, kjer imam mejen vrednosti na staro in svežo okužbo. V petek imam ponovno odvzem krvi, da preverijo kakšno je stanje in, če bodo potrebni antibiotiku (upam, da ne… že tako se izogibam vsem tabletam, samo da bo končno ta nosečnost uspela)..🙈Kako ste pa kaj ve? Kako kaj vaše počutje? Imate tudi kakšne “probleme” ob umivanju zob? Meni gre grozno na bruhanju ob pranju zob… je kar mučno 😕

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majevke 2024
31.10.2023 19:08:14   
Majčica85
Hej ;) tudi jaz tezko zjutraj umijem zobe, zvecer teh tezav nimam ;) Se ti kaj svita od cesa/kje bi se lahko okuzila s tokso? Jaz se res poskusam izogibati domaci solati. Drugace imam pa jaz datum 2.5 ;) tako da upam, da ne “padem” med aprilcice ;)

(odgovor članu Pikapoka97)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majevke 2024
7.11.2023 15:57:58   
Manunimus
Pozdravljene,pa smo, dali skozi nuhalno in je vse vredu z najinim 💙Celo iz 15.5 na 10.5 smo prišli po nuhalni ampak smo pustili tak kr ko je čez en teden razlike spreminjajo ( 13t3d).. Pokazal je tudi spol, no vedela sma ga že prej iz niftija ampak naju je vseeno zanimalo če bo pokazal na nuhalni, pa je 😁Glede slabosti pa tega sem zdaj boljše, mam malo več energije, edino kaj še moram pit sirup za železo...no pred božičem pa imamo že morfologijo in seveda še en pregled pred tem, kontrolo ☺️Lepo mi bodite, pišite kaj, kak ste👋🙃

(odgovor članu Majčica85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majevke 2024
7.11.2023 18:13:11   
Pikapoka97
Ojla 😊 morem povedat, da so se moje slabosti ob umivanju zob malce umirile, včasih so včasih jih (takrat sem najbol vesela 😂)… kar se tiče tokso… pri mojem doma so imeli vedno v hiši mačke, tudi sedaj so še bili, čeprav sem ves čas ponavljala, da je to lahko nevarno za nosečnost… iz hiše so šli šele ko sem dobila izvide za mejne vrednosti, pozno, ampak končno (pa da me be bo kdo narobe razumel… obožujem živali, tudi mačke, ampak jih že nasplošno ne maram imeti v stanovanju saj povsod puščajo dlako, eden od mačkov pa je tudi lulal povsod okrog, samo v mačji wc ne…) 🙈🙈🙈 sem pa bila danes na kontroli, so povedali da nimam sveže okužbe ampak je bila stara in je vse vredu 😁 da pa ne bo vse preveč enostavno pa imam seveda rahlo povišan sladkor (najverjetneje zaradi tablet so mi rekli v diabetološki) in morem biti vodena v ambulanti in vsak dan preverjati sladkor 🤦🏽‍♀️🙈 imam pa rok 7.5., nuhalna je sicer pokazala 5.5. pa je rekla ginekologinja, da bo zaenkrat kr prvi datum ostal… spola sicer še ne veva, čakava morfologijo, ki jo imam pred božičnimi prazniki 😁 upam da ste ostale v redu 😁🥰


(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majevke 2024
8.11.2023 12:10:15   
Manunimus
Ojj pikakopa 97, točno ja ti si še s toto toxo mela, hvala bogu je vredu. Jaz sem jo tudi že prebolela in ni straha ☺️Kakšne tablete pa jemlješ? Jaz sem imela tudi dabroston in postopoma zmanjšujem čeprav se jé samo do 12ega tedna ... No lepo imaš rok blizu mojega rojstnega dneva 😁5maj, čestitam ☺️

(odgovor članu Pikapoka97)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majevke 2024
8.11.2023 21:26:48   
Pinolina
Pozdravljene 😊Lepo je brat takšne lepe novice 🍀 Tudi jaz sem imela nuhalno prejšnji teden in je vse ok ❤️ ko sem videla to majhno bitje, je vse postalo bolj resnično 🥰 kar solze so mi spolzele po licih 😊 kakšen neverjeten občutek, ko vidiš ta mali čudež in kako pridno že telovadi v trebuščku ❤️ zdaj čakam na izvide še od dvojnega hormonskega testa, naj bi ta teden prišli. Smo pa videli tudi “vanishing twin-a”, se je prijel, ampak se je nehal razvijat… zanimivo. V glavnem, počutje je kar ok. Edino kar se mi dogaja, ko grem na kak sprehod, kar naenkrat postanem ful “švoh”, kot da bi mi padel pritisk al pa cuker.. roke se mi začno trest, kar zmanjka mi moči, zadnjič sem se mogla na 10 metrov ustavljat in sem komaj do doma prišla. Ve, ki imate povišan sladkor, a se vam je podobno dogajalo? V glavnem, sem se naučila,  da na sprehod zdaj vedno vzamem kakšno mandarino, vodo, pa obvezno telefon, Just in case… Mandarine pomagajo 😃 Preizkušeno. :)  Vse vas lepo pozdravljam & vam želim lepo nosečnost še naprej 🥰🥰🍀🍀

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?