|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna in spol
10.2.2021 8:50:57   
Anonimen
Lepo pozdrav!
Sem čisto nova tukaj ,me pa zanima če ste imele nuhalno pri Puštenjaku se je vam kdaj zmotil glede spola? Recimo da reče da ni najbolj prepričan v tistem trenutku a vam vseeno pove spol in potem ko ste šle na morfologijo pa vam povejo da imate nekaj drugega kot pri nuhalni.Vesela bi bila odgovorov. 🙂


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nuhalna in spol
10.2.2021 10:39:35   
5ri
Jaz sem obakrat šele na morfologiji izvedela spol, ker pri nuhalni nikoli niso bili zihr in mi zato raje niso nič rekli. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nuhalna in spol
10.2.2021 16:36:58   
Tinaaa919
V mojem primeru je na nuhalni pravilno napovedal spol. Morfologije še nisem imela, so pa mi potrdili spol na nifty testu 😉


(odgovor članu 5ri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nuhalna in spol
11.2.2021 7:43:40   
Anonimen
Jst sm drgač v 18.tednu nosečnosti moja 5. Nosečnost.Sm bla na nuhalni vse je ok v meje normale napove da po punčka če prav je rekel da ni prepričan in da ni 100% da je to da je to to tako, da zdj imam kmalu morfologijo in kumi čakam da izvem da je vse uredu in da mi potrdi.

(odgovor članu Tinaaa919)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nuhalna in spol
17.2.2021 19:23:05   
LoniRR
Pri meni pa se je v 1.nosecnosti videlo sele v 25.tednu in v 2.nosecnosti v 28.tednu. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nuhalna in spol
17.3.2021 4:24:19   
theworl
There was once a blind man who had so fine a sense of touch that, when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's: but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."
Evil tendencies are early shown.

altcoins

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?