|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dabroston in menstruacija
6.5.2010 9:01:45   
latka
Mene zanima, kdaj ste po zadnji tabletki Dabrostona dobile menstruacijo če ni bilo nosečnosti? Jaz sem namreč prejšnji ciklus dobila normalno po 3 dneh, sedaj je pa je že 7 dni od zadnje tabletke, pa menstre še ni!Saj po teh tabletah bi morala priti 100%, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dabroston in menstruacija
6.5.2010 9:47:50   
Anonimen
Jaz je nisem dobila, ker sem imela cisto.

(odgovor članu latka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dabroston in menstruacija
6.5.2010 10:35:30   
latka
In kaj je sledilo potem, kako si jo potem sprožila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dabroston in menstruacija
6.5.2010 15:21:50   
latka
Joj res ni nobene, ki je imela podobne izkušnje s Dabrostonom?
Pa tiste, ki ste ga jemale, po kolikih dneh ste dobile M?
Prosim pomagajte mi!!user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dabroston in menstruacija
6.5.2010 22:40:52   
lotkla
V navodilih sicer piše da jo dobiš v 3-5 dneh. Jaz sem jo dobila ta 6 dan. Če jo do ponedeljka ne dobiš, pa najbolje da pokličeš ginekologa.  

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dabroston in menstruacija
9.5.2010 11:42:33   
latka
Ali lahko Dabroston prestavi oz. vpliva tudi na ovulacijo?Danes je namreč 10 dan od zadnje tablete Dab. in M še vedno ni, je pa Bt še vedno nad 37!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dabroston in menstruacija
9.5.2010 11:46:48   
tanjusi
kaj pa če si noseča?user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dabroston in menstruacija
9.5.2010 11:59:28   
latka
BC mini je kazal rahlo drugo črtico, samo če bi bila noseča, bi morala črtica postati čez 2 dni že temnejša!Zadnji test sem porabila v sredo, mogoče bom probala spet jutri s CB, ja, pa ta test mi je pokazal tudi v sredo bolj -,kot pa +, oz. jaz sem videla neko navpično črto, bolj senco, možno da se mi dozdeva ali pa že mešauser posted image !

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dabroston in menstruacija
9.5.2010 12:07:43   
tanjusi
kaj pa če probaš digitalni cb tam menda ni dvoma a je + ali pa minus

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dabroston in menstruacija
8.6.2010 21:14:56   
mimi81
Kokr js vem, čim je črtica, je to nosečnost (slabo, dobro vidna, nima veze) user posted image .

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dabroston in menstruacija
29.6.2010 21:40:20   
andreja83
Živijo,

tud jst brez dabrostona nimam user posted image . šla sem že v postopek za inseminacijo z ampulami, pa mi žal folikli niso nič zrasli.
Drugač pa sm jo dobila 3 - 5 dan po koncu jemanja teh tablet.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dabroston in menstruacija
7.7.2010 20:11:27   
huda83
jaz sem jemala Dabroston pol leta, ampak brez učinka ... vse me je bolelo, pikalo, bila sem nervozna in razdražljiva ... user posted image sem dobila že na 19., 20. ali 21. dan ...

po mojem mnenju je Dabroston brez veze ...
Klomifen je boljši, vsekakor te more pa G spremljat, kako reagirajo jajčniki in podobno.

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dabroston in menstruacija
19.7.2010 10:30:52   
maja89
živjo

Jaz sem trenutno zaklučla že z tretjo kuro z dabrostonom in mestruacijo dobim tam 3 4dan!!!ko se user posted image  zakluči ni duha ne sluha o ovolaciji kaj še o user posted image  to se mi vleče že celo leto!!!
zdaj bi pa vprašala vas ,če mi lahko pomagate ! Šla bi na samoplačniški pregled ,saj moja ginekologinja bi kar čakala men pa je to čakanje po domače povedano dopizdlo!!!
Mogoče katera pozna kakjega vredu ginekologa samoplačniško v mb!     hvala vam za odgovor že v naprej

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dabroston in menstruacija
7.8.2021 16:41:39   
Anonimen
Dober dan,

ker sem imela močne menstruacije z bolečimi krči, mi je ginekolog predpisal Dabroston, 2x dnevno od 10.-25. dne ciklusa. Zdaj jemljem Dabroston tretji ciklus in danes, 18. dan ciklusa, se mi je pojavila rahla krvavitev. Tega do sedaj ni bilo. Ciklusa pred tem sta potekala normalno, brez vmesnih krvavitev, tudi 2. ali 3. dan po prenehanju jemanja tablet se je pojavila menstruacija.
Je katera s podobno izkušnjo? Naj omenim, da delava na naraščaju, ampak žal neuspešno že nekaj časa.

Vsakega odgovora bom zelo hvaležna.
Lep pozdrav, A.

(odgovor članu maja89)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?