|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 12:51:54   
mag3
Pozdravljene punce.

Imela bi eno vprašanje glede ginekolog-a,-inje. In sicer, katerega priporočate v času nosečnosti v Novem mestu?? S katerim ste bile zadovoljne? In če ima katera kakšne izkušnje z dr. Mijajlovičem, ki ima ordinacijo v bolnici-porodnišnici??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 15:50:12   
Alex01
Dr. Kostanjšek Jasnauser posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 16:28:34   
corfu
Meni, osebno pa ravno Kostanjškova niuser posted image Dr. Mijajlovič je zanimivuser posted image pač po svoje strokovnjak in umetnik na svojem področju, mora ti potegniti tip karakterja kakršen je on, je posebnež, jaz osebno imam dobre izkušnje z njim. Dr. Gradecki Mirjam, mi je zakon, ampak mislim, da že dolgo ne sprejema več novih pacientov, je za vprašat...zelo pohvalijo tudi Dr. Klaričevo.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 16:36:43   
Mala_princeska
Dr. Bučar-jeva tudi ni slaba, jaz osebno zelo zadovoljna z njo.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 17:22:07   
Alex01
corfu - kakor za kogauser posted image . jaz sem z njo zelo zadovoljnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 17:40:18   
rea27
se podpišem pod alex...dr. mirjam gradecki je odkar je postala šefic a zelo arogantna in vzvišena...moje mnenje..
mijajlo zakon, pišek tudi okej..

_____________________________

rea27


(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekolog - Novo mesto
7.4.2010 17:47:43   
mag3
Predvsem me zanima kakšne izkušnje imate z dr. Mijajlovičem med nosečnostjo?

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekolog - Novo mesto
8.4.2010 17:32:14   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Predvsem me zanima kakšne izkušnje imate z dr. Mijajlovičem med nosečnostjo?


Zanimam pa se zato, ker sem sama njegova pacientka in semj zanosila in še nimam izkušenj z njim med spremljanjem nosečnosti.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekolog - Novo mesto
8.4.2010 17:44:20   
natasa.jurman
Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, te pa itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekolog - Novo mesto
15.4.2010 7:52:12   
MEGi20
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Dr. Kostanjšek Jasnauser posted image


Alex01 tudi jaz dajem glas za dr. Kostanjšek Jasno...

Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)

Za Dr.Šekoranja sem slišala da je zelo grob  kar se pa Dr. Gradecki tiče mi je pa sam UZ proti koncu nosečnosti delala tko da za njene preglede pa nevem povedat.

To bo to.user posted image  

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekolog - Novo mesto
12.7.2022 17:30:15   
Rubilubi
Sicer je tema že malo starejša, pa vseeno napišem. Na kontroli v 32. tednu sva bili z mojo ginekologinjo dr. Rajterič Brečko zmenjeni, da mi opravi tudi kontrolo rasti ploda. Na žalost je na bila na dan pregleda odsotna, zamenjal jo je dr. Mijajlović. Moram reči, da sem zelo razočarana nad njim. Kontrole rasti ploda mi ni opravil, njegove besede so bile celo: nam to nič ne koristi, otroku pa tudi ne. Na samem pregledu je izmeril samo bitje srca z doplerjem, pa še to tako tako. Najprej reče da ima 160 utripa, nato 140. 🤔 Njega sem imela na žalost tudi na morfologiji, in že takrat nisem bila zadovoljna, saj mi na nekaj vprašanj ni odgovoril, kot bi si želela - npr. hotela sem videti roke in noge, pa mi jih ni pokazal in kar na hitro rekel, daje vse vredu. Slikice iz morfologije nisem dobila nobene ☹️ Moram pa pohvaliti mojo ginekologinjo, dr. Rajterič Brečko, ki se na vsakem pregledu poglobi in dobro opravi pregled.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekolog - Novo mesto
26.8.2022 0:12:58   
TylerMax32
ta
IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, te pa ta itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....user posted image


Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)


Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)

< Sporočilo je popravil TylerMax32 -- 26.8.2022 0:14:29 >

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ginekolog - Novo mesto
30.8.2022 15:38:26   
*snowflake*
Klarič Kamin zame najboljša! Vse tip top. Res se posveti, posluša in vedno na voljo za pomoč.Kostanjšek sem imela v letu 2020, ker je delala v času covida. Meni je bila ok, ampak se nisem počutila najbolje v njeni oskrbi. Prisegam na Klaričevo.

(odgovor članu TylerMax32)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ginekolog - Novo mesto
19.9.2022 23:22:53   
TylerMax32
IZVIRNO SPOROČILO: TylerMax32

Kako oddati stanovanje?
IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Jaz sem pri Dr. Bučarjevi, že v prvi nosečnosti je bila ona moja ginekolognija.
In moram rečt, da je zelo v redu ginekologinja.
Sestre so zelo prijazne, če se pa kaj zalomi, tako kot se je pri meni v 7. mesecu nosečnosti, to pa itak pregleda zdravnik, iz porodnišnice, v mojem primeru je bil to Dr. Mijajlovič, ki je bil zraven  tudi pri porodu.

Šekoranja me je pregledal ob sprejemu in se mi zdi da je zelo grob. No ja verjetno ima vsaka svojo zgodbo....
https://www.shopsy.si/Shopsy-Davcna-Blagajna/[user posted image



Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič https://atelierrebul.si/ ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)


Imam pa izkušnjo med samo nosečnostjo z Dr. Pišek(živ polom) in Dr. Mijajlovič ( pomagal pri mojem porodu,bila zelo zadovoljna)



< Sporočilo je popravil TylerMax32 -- 19.9.2022 23:28:09 >

(odgovor članu TylerMax32)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?