|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decemberčki 2024
19.4.2024 8:54:39   
Anonimna1234
Je še katera tukaj, ki caka decembercka? 🥰
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decemberčki 2024
19.4.2024 17:37:28   
Ribica2024
Jaz🤰 Samo nisem še imela prvega pregleda....

(odgovor članu Anonimna1234)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decemberčki 2024
19.4.2024 19:53:36   
Anonimna1234
Tudi jaz se ne. Danes sem delala test se pred izostankom mestruacije (26.dan cikla) pa je bila bleda crtica, potem pa digitalni se ni zaznal, tako da v ponedeljek ponavljam 😁 upam da se nisem prehitro veselila, ceprav kot vem redko kdaj pokaze lazno pozitivno 🤞🤞
Kako si ti? Kdaj imas po svojih izracunih pdp? 

(odgovor članu Ribica2024)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decemberčki 2024
20.4.2024 9:51:47   
Ribica2024
Jaz sem 4 dni prej delala teste. Ene 5 sem jih naredila. Vsi rahla črtica. Na dan ko bi naj prišla menstruacija pa je bil jasen plus. Okrog 15. decembra.Zdaj me malo skrbi, ker se počutim super. Od začetka so me zelo prsi bolele pa rahle krče sem imela. Upam, da je vse ok. 🙏 Ker ko berem te forume postanem čist zmesana.... Čez teden dni imam pregled. Držim pesti za obe. 

(odgovor članu Anonimna1234)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decemberčki 2024
20.4.2024 10:14:53   
Anonimna1234
Ne povzrocaj si prevec stresa, sigurno je vse vredu 😊 Jaz pri prvi nosecnosti sploh nisem vedela da sem noseca, razen kar sem se redila 😂😂
Jaz pa spet test ponovim v ponedeljek 🍀🤞
Uuu potem pa se malo in docakas pregled, to bo hitro minilo 😁

(odgovor članu Ribica2024)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decemberčki 2024
22.4.2024 11:03:55   
Prvi_utrip
Hojla nosečke,


za zapisovanje vseh pomembnih dogodkov vam priporočam naš nosečniški dnevnik Prvi Utrip (www.prvi-utrip.si), imamo pa tudi kartice za fotografiranje med nosečnostjo. 😊


Drugače pa bomo veseli tudi kakšnega novega folowerja, všečka in delitve na Instagramu (@prvi_utrip). 😊



#podprimomalopodjetje


(odgovor članu Anonimna1234)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Katero ime izbrati za punčko?
mmmv

Kaj vam je lepše

Maša (63%)

Tjaša (37%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!