|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 11:37:52   
ŠeenaSanja
Živjo srečke nosečke, 
Imamo kakšne avgustovčke 2023? Ste že imele 1.pregled? Kako se počutite? 
😁
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 17:17:45   
Newby
Evo me... prvi pregled imam šele 26.1. (9 tednov od zadnje m), tako da razmišljam, da grem na enega samoplačniško naslednji teden... drugače sem ok, jutranje slabosti me ubijajo, v torek grem v službo in ne vem, koliko časa bom še lahko skrivala🤢

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 17:18:41   
Newby
16.1., ne 26.1.😊

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 17:19:05   
Newby
Evo me... prvi pregled imam šele 26.1. (9 tednov od zadnje m), tako da razmišljam, da grem na enega samoplačniško naslednji teden... drugače sem ok, jutranje slabosti me ubijajo, v torek grem v službo in ne vem, koliko časa bom še lahko skrivala🤢

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 17:37:04   
ŠeenaSanja
Jaz imam pregled 11.1., tako, da ze tudi komaj čakam in razmišljam, da je vse okej z pikico 😁
Oh, jutranje slabosti.. Tega na srečno jaz nimam, sem pa ektremno utrujena, samo spala bi 🥴
Je to prva nosecnost? 

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
1.1.2023 17:45:18   
Newby
4.nosečnost (doma imam 2 punci, vmes je bil pa en splav)

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
3.1.2023 13:05:15   
Ypsilon
Tule še ena, sveže s prvega pregleda.Zaenkrat vse OK, se ravno naročam na nuhalno.

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
5.1.2023 7:48:09   
Brianin
If you have some free time, play our game; it's excellent and free. I really liked reading these posts geometry dash unblocked

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
5.1.2023 17:35:40   
♡Pikica♡
Hej...še ena, ki čaka avgust. Pdp imam 6. ali 7. avgust. Sem pa na bolniški, ker sem po IVFju, trenutno pa predpisan počitek. Imela že pregled, drugega imam v ponedeljek, konec meseca pa nuhalno. Imamo pa že doma 4letnico🤍 Trenutno jo imam doma, zaradi gripe in vseh viroz, ki so na vrhuncu. Kako pa ste vi z virozam, mene je kar malo strah, ker s komerkoli sem se čez praznike pogovarjala, je bil nekdo iz družine bolan. Delam pa tudi v vrtcu in vem, kako hitro gre virus naokoli...mogoče zato malo poklicne deformacije🙈 Upam, da ostanem zdrava čez zimo😊Mi je tale skupinica všeč...brez reklam in nepotrebnih objav, ki jih ima fb🤗

(odgovor članu Brianin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
9.1.2023 20:46:12   
Ž0gica
Živjo!Tudi mi pričakujemo avgusta :) Najin prvi. V petek imam prvi pregled in upam, da bo vse v redu, ker sem čez novo leto imela parkrat, sicer kratkotrajno, 38.5 vročine… Drugače pa nimam prehudih težav s slabostjo. Kakšen dan mi je bolj slabo, ampak nisem še bruhala. Vedno imam apetit in se moram mal držat nazaj, ker bi skoz jedla :) Se mi pa čez en mesec izteče pogodba v službi in si moram poiskat novo - upam, da ne bo kakšnih problemov zaradi nosečnost :) Lepo bodte

(odgovor članu ♡Pikica♡)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
9.1.2023 22:47:53   
Happytime
1


(odgovor članu Ž0gica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
9.1.2023 22:51:35   
Happytime
Heii. Tudi mi smo v pričakovanju 5.8.2023. Prvič. 24.1. imam nuhalno in sem že nestrpna kako in kaj bo...slabost prisotna še kar tekom celega dneva, vendar ne bruham. Imam pa zelo slab apetit ...večino sem na sadju in kaj mlečnega. 

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
10.1.2023 13:53:05   
Bonbonnie
Zivjo punce! Pdp je zaenkrat 25.8 :) Sem ze imela prvega pregleda 3.1, takrat je pikica bila velika za 6t4d. Naslednjega pregleda imam ze 24.1. Testi toxpolasmose, hepatitisa in podobno imam pa ze 18.1. Sem trenutno drugic z hudo zamasenim nosom od kar sem noseca. Zamasen nos in slabost (konkretno bruhanje), to pa je zmagovalna kombinacija, za ****.... Kaksni dan mi je mogoce malo manj slabo ampak vglavnem, non stop bruham. Banane mi zelo pomagajo, jih kar pojem 3-4 na dan, mogoce je to prevec ampak kaj naj, rajsi pojem 4 banane kot pa da trpim in bruham kot zmesana.

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
14.2.2023 15:29:40   
THeart
Tudi jaz imam avgusta pdp (13.). Nuhalna je ze za mano, saj mi nebi bilo potrebno ampak zakaj ne, vseeno je neka izkusnja in pa za vsak slucaj sem izkoristila moznost da opravim dvojni hormonski test ,katerega pa rezultate se cakam. Glavoboli so kar mocni in neprijetni in tudi omotice sem imela grozne, ampak so se vsaj te malenkost umirile. Ste druge druzinam ze sporocile novico ? Ce lahko vprasam 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
14.2.2023 16:58:57   
ŠeenaSanja
Midva sva najožjim družinskim članom razkrila novico za božič, v službi in ostalim pa po nuhalni 🙂

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 9:15:46   
THeart
Moja mama je vedela ze od zacetka, ker se vedno z njo pogovarjam o vsem in iskreno ter se za vse nasvete vedno prvo obrnem na njo. Ostali so zvedli okrog bozica, nekateri so ze sumili zaradi mojih prevec kot ocitnih simptomov,najbolj tasca. Nekatere sem presenetila za bozic. Glede na to da je vecina verjetno ze imela nuhalno, ze veste kaj bi lahko bilo, ali ste se odlocile da bo presenecenje. Ima katera obcutek da enostavno ve kaj bo? Da ne sklepa temvec enostavno cuti kaj bo. Malo me zanima koliko katera bodoca mamca ima tisti 6. Cut ko nekatere pravijo da so vedele kaj bo kljub temu kaj so rekli zdravniki. Tiste ki niste prvic, imate mogoce kaksne izkusnje s cem taksnim. 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 9:30:04   
Happytime
Evo da se ponovno malo oglasim... jaz sem imela nuhano 17.1.  in je bilo vse ok... glede spola se ni točno vidilo ampak je rekla ginekologinja, da se kaže fantek.Sedaj pa čakava 17.3. morfologijo.Imam pa 24.2. še vmes pregled, morda mi bo zdravnica nardila ultrazvok in sporočim. Sem pa trenutno v 15 tednu in se počutim odlično. Slabosti mimo in slabokrvnost.Pridobila sem do sedaj 2kg. Me pa skos nekaj špika in zateguje okoli trebuščka, ker rastemo😁Lep dan vseem

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 10:20:01   
ŠeenaSanja
Tudi midva sva imela nuhalno v začetku februarja in je bilo vse bp je pa rekla, da se bolj nagiba k punčki, čeprav se ni dobro videlo. Da bomo 28.2. na pregledu malo bolj pogledale, ko se bo že bolje videlo. Imava pa oba s partnerjem občutek, da bo fantek. Bomo videli kaj bo, sicer pa sploh ni važno 🙂Drugače pa tudi mene špika po trebuhu, čeprav mislim da je to bolj posledica zaprtosti, ki me muči že skoraj od začetka 🥺Kako ste drugače? Že imate kaj pripravljeno za dojenčke? 😁Midva imava nekaj bodijev, odejico in pa brisačko (neučakana mami😂). Drugače me pa že srbijo prsti po nakupih za najino stručko, čeprav bova počakala vsaj do aprila, maja preden začneva 😁

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 11:00:05   
THeart
Trenutno v 15.t. Nuhalno sem imela 1.2. Do nuhalne sem bila cist mirna ,vse mi je blo se prehitro ,ko pa sem pol ure lahko strmela v zaslon in gledla otrocka , ko sem zacela dojemat ..to je res v meni...ja potem me je zadelo in dan po nuhalni me je zacelo tako trgat, in sem si pac sla ocke pasti , pa sem vzela ene par.. mogoce 5 kosov za res ta najmanjse , kasneje sem pa tako ze dobila rabljeno robo od ene znanke , pa sem si pobrala ven, seveda nevtralne stvari, sem se pozanimala kaj se dobim, ker sem dobila ponudbe , da nebom kaj brezveze kupovala , sem pa ze kupila rabljeno zibelko, ker je nobena poznana ni imela ampak sem jo videla res zelo ugodno in se je res splacalo zagrabiti priloznost. Za posteljico sem dobro premislila in se odlocila za nekaj manjsega ker nimam veliko prostora , sploh pa ne v spalnici ,saj je dobro imeti otroka ponoci na zacetku cimblizje sebi. Se pa se zadrzujem nadaljnih nakupov, ker se neke stvari dobim in moram dobro presodit kasneje kaj sploh se potrebujem. Nocem si pa vsega pustit za zadnje tri mesece ker lahko zraven teh potrebscin bankrotiras 😂 gledam pa vse unisex , ker mi niti ni vsec ko se dojencke oznacuje po spolu z oblacili ki so ali roza ali modre. Aja pa tut ce je puncka kar verjetno tudi je , mi sploh ni vsec roza. Obozujem zive barve raznobarvne stvari. Meni se zdi da je veliko prevec stvari v preneznih spranih barvah za dojencke. Tako zalostno mi igleda. Barve dajo zivljenje, veselje, pozitivo ipd. Kako ste druge imele vtis na nuhalni, je se katero zacelo mikat po nakupih?

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 17:42:12   
ŠeenaSanja
No jaz pa v 14.tednu 🙂Midva bova tudi veliko stvari dobila podarjenih, tako da si bom morala počasi narediti seznam kaj bova sploh kupovala. Tudi jaz bom izbirala čimbolj unisex, se mi zdi še najboljše 🙂Najbolj v dilemi sem kateri voziček izbrati. 🤔 Ve ste že razmišljale o tem? Katerega boste izbrale? 🙂

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 19:48:42   
THeart
Niti ne, pravijo da so tisti 3 v 1 vredu, pravijo tudi da je dobro gledati da se lahko lepo zlozijo za v avto, meni se zdi da je najbolje gledat prakticnost, nekatere posvecajo prevec pozornosti na znamko, jaz ga dobim od svakinje sicer, mi je pa mama svetovala da bi se enega za pri njej nabavli , da je ona imela tako urejeno da ji ni bilo treba stalno sabo prevazati. Tudi mene zanima ce ima katera kaksne konkretne nasvete glede vozickov.

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 20:44:25   
Anonimen
Jaz sem trenutno v 16. tednu, nisem pa še ničesar kupovala. Nameravam začeti šele po morfologiji, če bo vse ok. Tudi novico o nosečnosti zaenkrat še uspešno skrivam pred skoraj vsemi. Čakam še pregled naslednji teden, če bo še vedno kazalo, da bo vse ok. Nuhalno sem imela konec januarja, rezultati so v redu, je pa vse skupaj trajalo manj kot pet minut in sem bila kar malo razočarana nad pregledom. Kar ne morem se znebiti občutka, da v tako kratkem času ni mogoče opraviti kvalitetnega pregleda.Gledam pa vozičke, ampak se mi sanja ne, kaj in kako izbrati. Tudi na internetu ne najdem koristnih informacij, ni veliko komentarjev na forumih na to temo.

(odgovor članu THeart)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
15.2.2023 21:44:50   
ŠeenaSanja
Kje si pa delala nuhalno, če ni skrivnost?Škoda, se mi zdi da je to res ena lepa izkušnja sploh če je to prva nosečnost. Bo pa na morfologiji sigurno vse bolj podrobno in malo več časa za opazovanje bebice 🙂
Jaz sem imela nuhalno 5.2. pregled pa imam šele 28.2. in se mi zdi cela večnost za čakanje. 😅😅

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 7:58:16   
Ballie
Pozdravljene!Jaz sem do zdaj forum samo sem in tja prebirala, zdaj pa mislim, da je čas :) pričakujem prvega dojenčka, sem na 14T in nekaj dni, predviden rok 13.8., nuhalno sem imela konec januarja in je izgledalo vse ok, sem šla še na NIFTY kjer je tudi vse BP. Povedala sva po prejetem NIFTYju, tako da je zelo sveže. Imava srečo, da praktično vse dobiva rabljeno, je okoli mene velik baby boom te dni, tako da ne planiram (razen previjalne mize in pripomočkov) kupovati nič, razen kakega bodyja v katerem prineseš otroka iz porodnišnice. Se mi zdi to obstreljevanje z oglasi z leve in desne kar noro 😄. Se mi zdi, da se mi pa že kar pozna, na trebuhu se mi nikoli ni nabiralo, tako da je opazna razlika.Upam, da vse, ki vam je bilo slabo to počasi mineva, da lahko začnemo uživat v nosečnosti! 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 10:09:04   
THeart
Anonimen: res mi je zal, da niste imela lepse izkusnje na nuhalni, ker jaz sem sla pravzaprav bolj iz razloga da vidim in dobim slike. Ker sem se kar pod 30 let me niti ni kaj prevec skrbelo, da kaj nebi bilo v redu , ampak sem rekla zakaj pa ne za vsak slucaj ,cene druga sem dosti kje slisala da jim je bila nuhalna  ena od takih prelomnic v nosecnosti. Jaz sem na stajerskem koncu, bila v kliniki primus medicus (zelo prijazni si vzamejo cas ,vse razlozijo) lahko se pa odlocite samoplacnisko se za kaksen ultrazvok na dobri kliniki,kjer si bodo vzeli cas, ki ni tako drag, pa boste verjetno imeli vec casa gledat. Je za premislit, ze sama vcasih razmisljam , ker tako dolgo traja do naslednjega pregleda ,nic pa se se ne premika da bi lahko vsaj cutila vsakodnevno 😂 saj me verjetno se katera razume. 

(odgovor članu Ballie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?