|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 12:32:29   
MissLady
Že nekaj let (še preden sem rodila svojega otroka) sva se z možem pogovarjala o posvojitvi. To se nama zdi zelo plemenita poteza. Poleg tega sva prepričana, da bi znala lepo skrbeti za posvojenega otroka.

Ali poznate koga, ki je posvojil otroka, po tem, ko je že imel svojega otroka? Ali je to sploh možno, ali pa imajo pari brez otrok prednost?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 12:57:26   
TONČI.
Ali je to sploh možno, ali pa imajo pari brez otrok prednost?



Rejniških družin pri nas primanjkuje. Tako da so lahko rejniške družine tudi take, ki že imajo svoje otroke.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 13:09:54   
Blacky30
Samo rejništvo in posvojitev sta dve zelo različni stvari.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 13:54:03   
stunfek
jaz sem tudi bila ful zagreta za posvojiti enega otročka in sicer iz indije, ker je moj mož od tam pa tudi zato, ker sem kot prostovoljka pred leti skoraj leto dni preživela v eni izmed sirotišnic v Bangaloreju. Ko sem to omenila svoji tašči in tastu pa sta se ful uprla user posted image  in ne verjamem, da bom to lahko kdaj naredila.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 14:41:09   
anabanana
O mater kaj ti v takih stvareh poslušaš taščo in tasta?!user posted image

Koliko let pa imaš? Pet?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 14:46:50   
Lunc_a
ja je pa res,da tisti ki gredo v rejništvo so tudi tam do svoje polnoletnosti-žal je tako
stunfek pa ne valda da ti živiš tako kot ti narekuje tašča ali pa tastuser posted image če je tako se mi že smiliš

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 14:59:28   
stunfek
punci,  če ne poznata ozadja pač ni treba sklepat prehitro o moji mladoletnosti ali nezrelosti, ker prav taki izpadeta sami s preuranjeno nalimanimi etiketami.
Pravzaprav gre za pravo nasprotje temu, kar sta me tako z levo roko in mimogrede obdolžili ampak se mi res ne zdi smiselno razlagat, ker se ponavadi izkaže da veliko ljudi enostavno ne razume kako zelo je lahko druga kultura različna od naše, vključno in predvsm z mentaliteto. Za razlago, zakaj iz spoštovanja upoštevam taščo in tasta pri zadevi posvojitve bi pravzaprav morala razložiti precej zgodovine Indije in njihovega kastnega sistema in še, če bi teoretično razumeli podlago pač najverjetneje nista bili nikoli izpostavljeni življenju med ljudmi iz teh zelo specifičnih krogov.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 15:22:04   
Lunc_a
stunfek jaz nisem nič govorila o mladoletnosti in ne vem še kaj.
jaz vem samo to,ti si ta in živiš zase in za svojo družino-ti in tvoji otroci in partner.
žal če jaz hočem posvojit 10 otrok in se moj partner strinja jih bom ne glede na druge,ker živim svoje življenje izpolnjujem svoje željeuser posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svojega že imamo... bi pa posvojili
11.2.2008 16:08:15   
fricka
Ja, Stunfek prav imaš. Ne moremo sodit o kulturi, ki je ne poznamo. K različnim kulturam spada tudi različen odnos do staršev. Sami se odločimo kako bomo sklepali kompromise in ali jih sploh lahko. Najbrž st predhodnici hoteli povedati isto, ampak sta bili mogoče malo preveč grobi.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?