|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naša zgodba v reviji Supermami
4.2.2006 22:48:16   
mirka
user posted image No prišel je tudi naš trenutek oglaševalske reklameuser posted image .
Nekatere me- nas že poznate in ste opazile da je moja zgodba z mojima dvojčicama v novi številki revije Supermami.user posted image

Veliko veselja z vašimi otročički,.....M&A&D&Euser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 8:52:04   
Carovnica Mica
Smo prebrali!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 8:53:57   
mia-2
Sem jo ravno prebrala.Super je napisano!Prave srčice so.Te pa občudujem kako zmoreš pri treh tako majhnih.Naš je star 9 mesecev pa si sploh ne predstavljam da bila 2 ali pa 3.LP

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 17:23:44   
lelaval
Nisem brala, pa vseeno - mami user posted image user posted image .

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 18:56:19   
mirka
Ko sem zvedla da imam dvojčke sem enako razmišljala- O moj bog, kako bom jaz to zmogla,...
Z ljubeznijo se res vse da, to je dokazano.

Pa moram pohvalit moje punce(to sem vso nosečnost tudi upala, da bosta take kot je bila Ana), pridne so res. 
Hudo je edino ko zbolijo. takrat bi se vse rade crkljale, so nervozne, jokave,...takrat je pa res kriza. To smo imeli prjšnji teden: umrl mi je oče, Ana dobila škrlatinko, bil aje doma - ni smela vb vrtec, Eva zbolela za peto boleznijo, Dora je kašljala,... takrat sem pa mislila da ne bo konca težav,...
user posted image user posted image
No pa je zdej le posijalo sonceuser posted image zunaj in upam da bo kmalu tudi v našem domu. Samo upam da ne bo Ana v vrtcu staknila kakšnega rota virusa ki zdaj  razsaja, ker bom,...user posted image

pa lep teden
Muser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 19:34:21   
ZARA
oj, mirka!!!! Pozdravljena!
Najprej moje sožalje, nisem imela pojma o tvojem očetu...
In seveda čestitkeuser posted image  


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naša zgodba v reviji Supermami
5.2.2006 19:55:19   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem videla!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?