|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tako sem srečna...
30.8.2006 22:26:48   
Anonimen
Ne morem, da ne bi tega napisala!
Tiste, ki spremljate ta forum, veste, da imam otročka s CP, eqvinovarusom, krajšo nogico,................
In ta moj zakladek bo čez tri mesece dopolnil 4 leta, in uresničile so se mi sanje, želje,...
Približno en teden se moj zakladek drži mene za eno  roko in "hodi"! Res ni to tista hoja, kakršno imamo mi, vendar hodi!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
In jaz vsa ponosna! In njegova fth tudi. Čeprav je opozorila, da naj ne pretiravamo s hojo!
Vedno mi je bilo hudo, ko sem gledala mamice, kako držijo svoje malčke in gredo na sprehod. Se sprijaznila s tem, da je pač moj otrok "drugačen" in da tega najverjetneje ne bom doživela! Vendar sedaj se vse to uresničuje. Vse solze, vsa ta "letanja" od enega zdravnika do drugega, ves njegov jok, smeh, ki ga je spremljal na fth, vse je poplačano s temi majhnimi koraki.
In sedaj vsakdan veselo "maširava". Jest žarim, mali žari!
Mah, sej sem tko zmedeno vse napisala, ker sploh še ne dojemam najbolje!
Vendar moj namen je bil, da ne smemo nikoli obupati, pa čeprav je še tako težko. Jaz se zavedam, da moj user posted image  ne bo mogel dolgoročno uporabljati hoje, že zaradi same obremenitve kolkov, vendar vseeno se veselim. Vsakega dne. In moj mali se veseli z menoj. Ker to je res moj najdragocenejši zakladek!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.8.2006 22:32:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:32:21   
Magi*
NUR, verjamem, da si veliko bolj srečna od marsikoga, ki ne more najti sreče v majhnih stvareh. pa to ni majhna stvar, da ste shodili!!! bravo!!! zelo sem vesela zate in za tvojega malčkauser posted image . kar tako naprej, tudi z majhnimi koraki se daleč pride.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:33:06   
anitaz
Kako lepo si napisala!!! Bravo za tvojega zakladka!!!!! Za nekoga to ni nič kaj takega, za tvojega fantka pa je to velik dosežek!!! BRAVOOOOOO!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:33:38   
ona
Čestitke ob takem uspehuuser posted image user posted image
Sočustvujem s tabo in te popolnoma razumem kako ti je pri srcu,ker ima moja sestra tudi sinčke,ki ima CP.Zdaj ima 19 mesecev in se še vedno plazi.Meni se tako smili ta otroček,da je joj.Seveda pa sestri vsi stojimo ob strani in ji provamo po najboljših močeh pomagat!Upajmo,da bo kmalu začel delat korakce kot tvoj!
Srečno tebi in tvojemu otročku,boš videla,da bo počasi dohitel ostale "normalne otroke"!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:34:45   
cmokec
Kako čudovito. user posted image user posted image user posted image   Superca.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:36:56   
klepetka
superrrrrrrrr,se veselim z vami.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:38:29   
sjug
Si tako lepo napisala, da so mi solze privrele na lica. In si jih moram brisati izpod špeglov. Bravo za velik korak user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:40:25   
rainbow
Bravouser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:42:00   
N _ B
user posted image user posted image user posted image

Čestitam. Verjamem, da vam je vsem skupaj to vlilo veliko upanja in novega zagona. Kar tako naprej.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:55:34   
Piškotka~
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi jaz se veslim z vama- pa ne pretiravajtauser posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 22:58:15   
Marogica
Čestitke ob "vajinem" uspehu. user posted image

In, NUR,....res si lahko ponosna...user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 23:05:03   
Janeja
Iskrene čestitke! user posted image     Bravo korenjak!

Res je kot si napisala, nikoli ne smemo obupati! Naši malčki nas vedno znova presenečajo in verjeti in zaupati moramo vanje, v njihovo borbenost in voljo do življenja.

Še veliko takih dosežkov in srečnih dni vam želim iz vsega srca. Upravičeno si lahko ponosna! user posted image



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 23:05:07   
mamči
Tako lepo si to napisala......veselim se z vami user posted image .  Bravo junaček user posted image  , pa še veliko podvigov vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 23:20:17   
tana-2
Iskrene čestitke. To so mogoče res majhni koraki, za vaju pa ogromni. Kako ti privoščim. Zdaj imaš poplačano vse. Uživaj! Želim vama veliko lepih sprehodov z roko v roki in še veliko dobljenih bitk.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tako sem srečna...
30.8.2006 23:26:01   
nejcko
Bravo mali korenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image

in bravo Mami (ja, z veliko začetnico) za trdno voljo, vztrajnost in neizmerno ljubezen!

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 0:09:12   
Jacqueline
user posted image user posted image user posted image  NUR občudujem te!!!! user posted image user posted image user posted image

Lp,
Jackie

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 3:18:38   
Katrin
user posted image user posted image user posted image  Super!!!

So se mi kar osolzile oči! Čestitke in bravo za malega junaka!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 6:52:44   
Anonimen
Bravo, malček in mamica! Super.user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 7:05:39   
srki
To je pa zelo lepo slišati in veš kaj je še lepše? To, da znaš take stvari cenit in se jih veselit, medtem ko mi, ki imamo zdrave otroke, sploh v bistvu ne vemo, kakšne muke so to za starše.....

Držim pesti, da boš še veliko veliko bolj srečna, držim pesti za tvojega oz. vajinega sineka user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
31.8.2006 7:06:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 8:52:56   
nuala
Nisem te sicer spremljala na forumu,
se pa veselim s tabo in vama želim, da uživata v vsakem koraku.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 10:14:19   
bskrle
Čestitke obema, to je velik dan za vaju!user posted image
Obilo prijetnih dni ob skupnem korakanju!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 10:21:25   
Anonimen
Velik korak za majhnega, a pogumnega otroka!!! Moj mož dela z otrokom, ki ima CP in vem, kako veseli so čisto vsakega napredka pri njemu.user posted image user posted image user posted image  NUR!!!

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tako sem srečna...
31.8.2006 10:27:52   
sašaš
Lepo! user posted image  Pa veliko sreče za vnaprej! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?