|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna obleka preko ebay-a
26.12.2009 18:14:16   
maktub
punce.,.. a ima katera izkusnje s tem naročanjem preko ebaya oz. obleke iz Kitajske.. vidla sem super lepe obleke... in vse pridejo zelo poceni...
Poznam sam 2 primera ko sta punci naročili in korek so mi njihovi znanci rekli so bile super zadovoljne... obleka je bila taka kot na sliki in res točno njenih mer sam so stroga pravila glede merjenja....
sama bi si jo rada naročila ampak malček sem v strahu glede tega , saj so obleke oiz Kitajske in cene so res zelooo smesne... obleke so po 40 eur se manj res pa da postnina je duplo... ampak mislim da vseeno se splača četudi pride obleka 150 eur....saj so pri nas vsaj zame cene poročnih oblek smesno drage.. vsaj tiste ko so meni lepe so po 500 eur.. kar se mi za en dan zdi precej...
v glavnem vsaka informacija bi mi prisla prav....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročna obleka preko ebay-a
26.12.2009 20:16:43   
Sibil_
Jaz sem jo naročila sicer iz USA, ampak sem bila ful zadovoljna. Dostava ok, mere ok, obleka res lepa-tako da ti kar. Samo jaz bi se na tvojem mestu prej pozanimala o davkih in carinah, ki ti jih bodo sigurno računali-jaz sem se tega rešila z naročilom v Italijo in ni bilo težav.

Pa pokaži kako slikico, da vidimo kakšna obleka ti je všeč...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročna obleka preko ebay-a
26.12.2009 22:36:55   
jullie
..od 22 do 150 evrov je samo DDV od 150 naprej pa DDV+carina..

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročna obleka preko ebay-a
27.12.2009 11:23:30   
travica
je ruleta. Lahko fuld dobro dobip, ali pa čisto mimo.
Jaz sem bila med slednjimi user posted image
Obleka je potrebovala 2 meseca, da je prišla (dobila sem jo tik pred poroko, ker sem že vmes obupala, sem si sposodila drugo), plačala sem ful carine, mere niso štimale, čeprav sem jih natančno napisala (obleka je bila 2 št. prevelika),...
Prodajalec je na ebaju imel ful dobre ocene, ko pa sem obleko naročila jaz pa so se začele vrstiti ful slabe.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?