|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predlog - tudi za deževne dni
12.8.2006 15:57:01   
pika74
Danes sva si privoščila ogled posebne razstave SVETIŠČA ZEMLJE in sicer v parku Tivoli:

http://www.rtvslo.si/kultura/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=6&c_id=33585 

...tudi z dežnikom je lepo.

Zna pa biti tudi zelo romantično proti večeru ob lučkah.

Meni je bilo všeč. Mislim, da bo ogled mogoč še do konca tega meseca.

Priporočam user posted image .

< Sporočilo je popravil pika74 -- 12.8.2006 15:58:09 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predlog - tudi za deževne dni
12.8.2006 18:28:31   
Anonimen
Meni je pa dolgocasna oz. vsem nam doma. Tista 'Zemlja iz zraka' je bila veliko bolj zanimiva.

Pa zanima me, od kdaj je Velika planina, Skocjanske jame pa se nekaj v Sloveniji svetisce zemlje?user posted image  

Sem pa ze prakrat si pogledala razstavo, ker sem itak vsak dan v Tivoliju vsaj enkratuser posted image  Saj slike so lepe, samo imajo vse vecinoma isti motiv (kao nek dez) itd.

LP

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predlog - tudi za deževne dni
12.8.2006 18:57:49   
pika74
Ribica - treba je gledati s srcem. user posted image user posted image  Al pa nisi šla s tapravim na ogled user posted image .

Mal heca mora bit. Ne pravjo zastonj, da majo vsake oči svojga malarja.

Drgač maš pa pravico do tega, da si kritična.

Men je blo lepo, ker sem bla v mnogo krajih, ki so predstavljeni na fotografijah. Pa mogoče mi je blo všeč tud zato, ker v Tivoliju nisem vsak dan.

Svetišče zemlje... mislim, da je to bolj fraza. Meni je svetišče en kraj, nekomu drugemu je svetišče cerkev, tretjemu domač kraj... različno. Mislim, da gre za simboliko. Precej pa je odvisno tudi od fotografa. Če je spreten, bo lahko tudi iz navadne Velike planine "naredil" svetišče zemlje. Kdor zna, zna.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predlog - tudi za deževne dni
13.8.2006 8:11:47   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Pa zanima me, od kdaj je Velika planina, Skocjanske jame pa se nekaj v Sloveniji svetisce zemlje?user posted image   


Fiša a si že sploh bila v Škocjanskih in na Veliki planini?
Škocjanske jame so meni osebno 100x lepše od Postojnske jame. Na Veliki je pa tud super. Veliko zimskih počitnic sem preživela gor, pa tudi marsikateri teden v poletju. In sej vem, da si mestna punca, ampak mleka, ki ga dobiš poleti pri pastirjih (pač stalnih in preverjenih), pa skute in sira ne moreš kupit v nobeni trgovini. Tako, da kot je Pika rekla, svetišče je vsakemu nekaj drugega. In meni je lepota  neokrnjene narave vsekakor. No le te je na žalost na Veliki vse manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predlog - tudi za deževne dni
13.8.2006 10:07:03   
Primoza
Velika planina mi je osebno kot relativno kar poznavalcu precej razvodenela zadeva. Bolj ciganjarija kot kaj drugega. Res da tudi še pasejo ampak veliko je vikendov, pijančevanja itd. Poleti se vozijo vsevprek s terenci, pozimi z motornimi sanmi.
Potem rjaveče žičnice, ki se stalno kvarijo ipd. Vse je razrito, veliko je onesnaževanja.

Če že moram dati primer lepih planin so na območju Fužinarskih planin nad Bohinjem, potem karavške planine Korošica nad Ljubeljem in Kofce pod Košuto. Na območju Kamniških Alp pa so to planine na Dleskovški planoti in pod Raduho.


(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?