|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi ve naredile?
13.11.2006 16:09:58   
tonja
Pozdravljene!

Že večkrat sem bila na tem forumu, sedaj sem se pa včlanila, da povprašam za vaše mnenje.
In sicer....
Z možem trenutno živiva v hiši mojih staršev. V tej hiši bi si lahko naredila mansardno stanovanje (dvosobno / 2,5?), vendar si zelo želiva svoje hiše, ki bo narejena tako kot si želiva midva (kuhinja, jedilnica, dnevna soba v enem velikem prostoru; spalnica z garderobnim prostorom, večjo kopalnico z masažno kadjo, galerija...). Hiša je stara 30 let, tako da bi bilo potrebno zamenjati okna, elektrika je bolj čudno napeljana, nova fasada, pa verjetno še en kup del, za katera se mi še ne sanja.
Zazidljivo parcelo lahko dobiva poleg naše hiše - mi jo dajo starši.
V naši hiši živi še moja mlajša sestra, za katero se še neve ali bo prišla po študiju živet domov ali jo bo pot peljala kam drugam.
Če si narediva svojo hišo, bova morala za staro hišo, čez toliko in toliko let skrbeti morda midva. Morda sami starši ne bodo dovolj finančno sposobni, da bi skrbeli za njo pa bova morala midva za obe, kaj pa ko eden od staršev ostane sam, v veliki hiši.

Kaj bi ve naredile? Bi preuredile staro hišo ali zgradile novo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 16:18:16   
Anonimen
user posted image  Bodi srečna,da imaš to možnost,da si lahko zgradita svojo hišo.Verjemi,da je najlepše na svojem,pa če imaš starše še tako rada.Staro hišo popravljati je dražje,kot če začneš z novo.Če ti starši parcelo dajo,zagrabi in začni zidati.S staro se boš ukvarjala takrat,ko bo čas za to.Lahko jo boš dala tudi v najem,če bo ostala prazna.Užitek je delati hišo,po svojem okusu in v zavedanju,da je tvoja.Kar korajžno in srečno!!!

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 16:22:15   
2 Sraki
Novo!!!! Kot si rekla, prihodnost ni sigurna, torej delaj tako, da si čimbolj neodvisna od drugih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 17:04:11   
Anonimen
Glede na to, kar sem prebrala iz tvojega posta, ti svetujem, da sezidate svojo novo hišo, po svojem okusu, načrtu. Kaj bo s staro hišo kasneje, pa se ne sekiraj, še vedno bo lahko živela notri tvoja sestra, ali jo boste prodali ali pa oddali v najem.Srečno! user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 21:15:10   
dulcinea
Jaz bi delala novo na tvojem mestu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 21:26:48   
rija
Jaz bi si definitivno naredila novo, glede na to, da je s staro še kar nekaj nerešenih vprašanj.

In zakaj nisi niti enkrat omenila, da bi se dalo staro hišo nekoč tudi PRODATIuser posted image  Omenjaš samo skrb.....tudi, če staršev ne bo več.....ali če ne bodo mogli več skrbeti zanjo.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 21:40:14   
pravljica
jaz o tem sploh ne bi razmišljala user posted image  definitivno na svoje...bodi srečna, da imaš to možnost user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 22:38:06   
AiMa
hm...ko bom jaz na takšni veji,da se bo pred mano dejansko odpiralo vprašanje ali naj zgradim svojo hišo ali ostanem v hiši njegovih, ne bom NIKOLI postavila takšnega vprašanja kot si ga sama. Dana ti je zijemna priložnost, zato jo izkoristi. Ne obremenjuj se toliko s prihodnostjo,ker boš zamudila ves čas, ki bi ga mogla živeti in uživati sedaj.

Pa srečno in obilo užitkov ob gledanju hiše,ki bo zrastla iz nič.....

lp

_____________________________

AiMa



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 22:45:04   
Anonimen
Novo. Brez debate.

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj bi ve naredile?
13.11.2006 22:47:04   
Anonimen
novo!
stara bajta je zmeri stara bajta pa jo lahko prenavljaš kot nora. stara bajta je jama brez dna kar se dela in finančnega vlaganja tiče, nekaj popraviš pa drugo crkne!

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj bi ve naredile?
14.11.2006 8:27:12   
GATA
Novo - sploh ni za razmišljat!. Če se boš ozirala na druge ne boš mela kaj dosti v življenju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj bi ve naredile?
14.11.2006 9:22:51   
Katrin
Definitivno novo!

Srečno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj bi ve naredile?
14.11.2006 16:16:06   
tonja
Hvala za vaša mnenja!
Kar nemorem verjeti, da se vas je toliko oglasilo in podalo svoje mnenje.
In čisto vse/vsi ste za novogradnjo! user posted image

Saj je bila tudi nama ta ideja najbolj všeč,
ampak še vseeno nama ni dala miru misel, kaj bo s staro hišo... 

Včasih moraš res pogledati nase in na svoje želje.


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj bi ve naredile?
18.11.2006 11:51:21   
bamby







novo!
stara bajta je zmeri stara bajta pa jo lahko prenavljaš kot nora. stara bajta je jama brez dna kar se dela in finančnega vlaganja tiče, nekaj popraviš pa drugo crkne!
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

Jaz se pa s to trditvijo ne strinjam najbolj. Je že res, da stane popravilo skoraj, ali pa včasih tudi več, kot če gradiš novo, ampak če se je lotiš temeljito obnavljati, potem je lahko tudi stara kot nova. To ti lahko garantiram na primeru bratranca mojega moža, ki so obnovili hišo staro cca. 300 ali morda celo 400 let (ne vejo točno leta graditve) in je danes povsem taka, kot jo zidajo danes (z garderobnimi prostori, veliko kopalnico z masažno bano, tušem...). Ima samo zunanjo podobo prejšnje, ker so zunanji zidovi povsem isti, le popravljeni, znotraj je pa čisto nekaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj bi ve naredile?
23.11.2006 22:07:01   
Anonimen
ja babmi čist odvisno je od vsake hiše kakoje bla že prvotno narjena. kako kvalitetno in vse. finančno pa mislim da je isto drago. samo vem kako sva tu obnavljala najino hišo, ki je montažna!!! zgrajena pa med 2. svetovno vojno. obup v glavnem!

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj bi ve naredile?
26.11.2006 0:45:31   
Anonimen
Novo - montažno.
Midva sva obnavljala staro hišo - za ta denar, ki sva ga zmetala v staro hišo, bi imela novo že 2x zazidano. Pa še vedno imam pod sabo taščo user posted image .

Jah - tako je to, ko si poročen z edinčkomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?