|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
7.9.2013 16:38:43   
EVAN78
Pozdravljene!
Sem v 6.tednu nosečnosti, danes sem dobila izcdedek-temna kri vmes sluzi. Je to začetek ss?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
7.9.2013 17:31:07   
zari
Pojdi se pokazat, nič ne čakaj. Lahko da boš dobila le kakšna zdravila za podporo in zavedanje da si storila vse kar je v tvoji moči.

Upanje umre zadnjeuser posted image in drzim pesti.

(odgovor članu EVAN78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
7.9.2013 20:06:33   
Anonimen
http://med.over.net/forum5/read.php?19,5294632

(odgovor članu EVAN78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
7.9.2013 20:42:36   
EVAN78
moj izdedek je vdeno bolj krvav in bolečine v trebuhu pododbne user posted image . Sem kar že obupala in se bojim, da je moje user posted image konec.

user posted image user posted image user posted image pa še sama sem doma-moj je šel na tekmo v celje in jaz mojimi dvemami punčki. Jutri po mojme bom šla na orgenco da saj vidimi pri čem sem. Se bojim da je to moj drugi ss. Prvi je nehalo biti srčke in sem morala na čiščenje (nisem pa še nikoli krvavela)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
7.9.2013 21:15:02   
mateyka
user posted image

(odgovor članu EVAN78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izcedek bolj temno krvav in veliko sluzi
8.9.2013 16:08:47   
EVAN78
bila na orgencu in vidla se je še prazna vrečka in nizka nosečnost. dobila zdravila in ni kaj ko čakat. Po mojih izračunah bi morala dobit menstruacijo okrog 23.8 ko sem z CB delala test 30.08. pa je črtica bila enaka kot v oknu C se pravi test pred user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?