|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vedno bolj natrpani urniki
2.9.2004 23:04:59   
Tom Sawyer
8.razred osemletke: 3*6, 2*5 ur = 28 ur pouka/tedensko

7. razred devetletke: 2*8, 2*7, 1*6 ur = 36 ur pouka/tedensko

Po vsem tem pa vrli Gaber meče izjave o sploh nikakršni obremenjenosti novodobnih devetletkarjev...

Mene je pravz zares strah.

Kaj bodo naredili iz naših otrok?

Samo še za dodatno ilustracijo- nečakova (7.razred 9-letke) torba s pripomočki za današnji pouk je tehtala dobrih 16 kilogramov.
Za vsak predmet je potrebno prinesti s seboj knjigo, delovni zvezek in zvezek - kvazipisci kvaziučbenikov noro služijo, staršem se praznijo žepi, nasrkajo pa otroci.....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vedno bolj natrpani urniki
2.9.2004 23:19:51   
Anonimen
8. razred osemletke- 3x6 ur+ 1x7ur + 1x5 ur =30ur
1. letnik gimnazije- 3x6 ur+ 2x 7ur+ razredna ura = 33ur

Pa kaj je tej devetletki????

(odgovor članu Tom Sawyer)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vedno bolj natrpani urniki
3.9.2004 8:41:06   
Anonimen
Ciao moja je v prvem letniku.Včeraj je prinesla domov učno gradivo.Torba težka,da so jo roke bolele,pa sem ji rekla no saj boš kaj doma puščala.Ne vse morajo vsak dan nositi s seboj.Debele knjige pa delavne zvezke navadne zvezke.Lani v osnovni tudi torba polna da se še zaprt ni dala,potem pa na sistematskem doktorji ugotavljajo nepravilnosti hrbtenice.Urnik tak da se ti zasmili,večina dneva že od sedmih zjutraj bo v šoli.:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tom Sawyer)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vedno bolj natrpani urniki
4.9.2004 0:53:30   
Ezi
:zmeden:

(odgovor članu Tom Sawyer)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?