|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TELEKOM...ZAPOPI***
26.7.2007 14:14:12   
Anonimen
TOLE MORAM DELIT Z VAMI ČE SE VAM BO LJUBILO BRAT. kopi past iz mojga spletnika
ne vem, enkrat sem pisala že se mi zdi elektro burlesko. pa očitno vse te firme pri nas delujejo na zlo podoben način. človek bi včasih ratal kar malo depresiven. res zadnje dni me vsak dan sproti razočara toliko zadev da je vsega že tu mač. no da vam zaupam zgodbo - mogoče bo komu v pomoč, da se bo psihično pripravil na vso kolobocijo. če se vam bo dalo brat!

že kar nekaj časa predno smo se preselili pred več kot dvema mesecema je mitja klical na T2 za priključek. nekaj časa od njih ni bilo nobenega odgovora potem pa, ko sem klicala jaz zoprna težka baba pa so mi vedeli povedati, da tudi še nekaj časa ne bo nič, ker do našega naselja sploh še ni zgrajeno omrežje in da ga lahko pričakujemo šele v drugem letu. user posted image no to je bil res šok, pač sva z možem internet zasvojenca (tudi spoznala sva se na netu user posted image ) in računala sva tudi na T2 televizijo in telefonijo. no prav še dobro, da smo potegnili alkatenko za telekom (in T2 jašek in telekom jašek imamo na parceli, standardna infrastruktura). no in tako veselo pokličem jaz na telekom, če ne gre pri prvem bo šlo pa pri drugem. in oni mi lepo povejo da je treba dat poizvedbo. dam poizvedbo. povejo da je treba čakat 1 MESEC user posted image in obljubijo, da bodo poklicali ko bo poizvedba fertik. seveda po mesecu pa še kaj ni bilo ne duha ne sluha o telekomovcih, zato kličem in povprašam kako zadeva stoji. pa mi povejo, da še nič ne vejo. pa kličem naslednji dan in pop**** in rečejo ja gospa sej pri vas se pa sploh ne da nič narest to je še vse v gradnji zato vas tudi ni noben poklical. aha se prav nismo niti toliko vredni, da bi nas o tem obvestili ampak so nas pustili kar čakat. sem rekla ja kva mamo pa pol v jašku na parceli pa kaj pol sploh še nič niste naredl kle v našem naselju al kako? jaa potem pa en kup izgovorov na izvajalca infrastrukture in rokov prekoračenih in takih in drugačnih flavz. OK se pravi tudi tu sva popušila. iščiva tretjo rešitev, ki sva jo sicer iskala že vzporedno ker se nama je skos bolj dozdeval da s telekomom ne bio nič, najdeva neko firmo v isti vasi, ki ponuja storitev brezžičnega interneta, medtem sva si kupila sobno anteno, da saj otroc živ žav lahko v nedeljo pogledajo. ga kličeva tudi traja prav dolgo da pride in prinese pogodbo, jo podpiševa in jim jo že dam v kaslc, ko me kličejo na šiht iz telekoma. ja gospa mi smo vam pa dons kar kabl potegnil. sej ni blo nobenga doma pa smo vseen kar naredili saj sam zunaj od jaška do bajte, jutr pa vam pridejo še omarco vgradit. ja super sem bila vesela, da zdej se pa kar naenkrat kar da dobit njihov prikluček in da zdaj pa še enteden pa bomo imeli internet. res drug dan že ob 7h namontirajo še omarico, potem pa kličem spet na telekom (naj povem da se vedno zgovarjam z drugo osebo, ker so zmešani ko kure, da bi se kdo predstavil pa itak ni potrebe zgleda) in vprašam kako naprej. so rekli ja sedaj more pa še ena njihova firma - podizvajalec priti zadevo priklopit. aha ok, in res potem en dan vidim, da je omarica dobila ključavnico in po tleh so ležali odrezki žic. kaj pa sedaj spet vprašam, kdaj bomo imeli internet? ja gospa zdaj morate pa dat spet neko poizvedbo, če se sploh da siol trio priklopit??!! A? user posted image mož kliče in dobi info, da se ne da imet razvezanega dostopa in nama domov pošljejo pogodbo za navadni telefonski priključek s cenikom. ampak mož vmes zvoha, da je to čudno in še enkrat kliče, da midva ne želiva imet navadnega priključka in ga plačti 88€ ampak hočeva razvezan dostop in siol trio. pravijo ja potem morate dat pa šeenkrat poizvedbo. ok da šeenkrat poizvedbo in dobi obljubo, da bodo poklicali ko bo rešena. spet nobenga odgovora! pa kliče spet zoprna baba tokrat celo osebo kateri vem ime in le ta mi pove, da pa oni niso dobili nobene poizvedbe za razvezan dostop. user posted image user posted image user posted image sem mislila da mi bo dvignil pokrovko! neki popi**** in seveda kaj čem dam ŠEENKRAT POIZVEDBO! se pravi to je že četrta! prejšnji teden ko spet ni bilo nobenega odgovora kličem spet tega osebka se ne oglasi, kličem na njihovo navadno cifro in se oglasi nek prijazen mladenič ki mi lepo prijazno pove, da zakaj smo pa dajal še enkrat poizvedbo 12.7. če je bila prva potrjena že 4.7.07 in da je razvezan dostop možen! ne to je pa višek! user posted image sem pa mislila da bom šla lastnoročno enga zadavt. no tako sem prejšen petek telefonsko naročila siol trio in tip mi je obljubil, da ta oz naslednji teden dobimo pogodbo. danes kličem so se samo smejali, da tako hitro pa to res ne gre, da traja najmanj 2 - 3 tedne da pride njihov monter kar na dom, prej pokliče in pogodbo prinese s sabo.

no kako bo tole naprej potekalo me pa parav zanima! v glavnem se mi zdi da bom dobila en dan nek čuden napad pa bom enmu neki nardila!
kako si lahko privoščijo tako poslovanje? no saj me ni treba razsvetljevati z odgovori user posted image user posted image user posted image grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! še jezusa so hitreje križali madona!

TOLE JE PODEN OD PODNA!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TELEKOM...ZAPOPI***
26.7.2007 14:46:25   
Anonimen
Jooooooooooj Lara...kar stran od Telekoma user posted image
Mi imamo SIOL tv 2x in intrenet (Trio Paket)...pa komaj čakam, da nam poteče pogodba...res...ker so kmetje. Zdaj je sicer dokaj ok....ampak slika čist slaba...kar kockasta...internet kar prekinja...ah.
Aja, ko smo naročili Trio paket je bil kao 1 SIT, ampak ker sem njih mogla čakat 3 mesece, je jasno akcija potekla in so mi to prav fejst zaračunal. Itak sem se zbunila, ampak...aaaaa...dobila račun kar za skoraj 100 tisoč user posted image  nakonc sem mogla plačat 25 tisoč...pa še danes mi ni jasno, kaj user posted image

V službi...neposredna bližina Leclerka...NI MOŽNO dobit ADSLja user posted image  ker imam še vedno navadno linijo za internet. Kličem Amis, naredijo poizvedbo in pravijo, da je ok, da je na centrali frej linija...čez en teden kličejo, da ne dobijo dovoljenja od Telekoma, da se priklopijo na omarico...kr neki.
Cepci so. Lahko si privoščijo, ker imajo monopol. Jaz sem besna na njih ko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TELEKOM...ZAPOPI***
26.7.2007 15:49:45   
AKP
In še nekaj Lara, ko ti bodo prišli priklopit bo imel monter pri sebi meter kabla, potem pa te bo čudno gledal če ne boš imela tv in računalnik v istem prostoru pa samo meter narazenuser posted image . Halo!!! Zakaj takoj ne povejo, da rabiš dodaten kabel, da si ga lahko naprej kupiš. Kdo pa ima računalnik zraven tv. Pri telekomu sem bila že tako znervirana, da jim res želim, da dobijo takšno konkurencouser posted image , da jih bo pokopalo, ker takšnega obnašanja ne doživiš nikjer drugjeuser posted image . Jaz sem imela iste probleme kot ti. Drugače smo zadovoljni s Triom, edino konverter smo morali zamenjati. Dobili smo nadomestnega, potem smo čakali dva meseca, da nam ga popravijo. Po dveh mesecih so rekli, da naj pridemo po novega in so nam hoteli dati rabljenega. Pa je moj možuser posted image  in so nam nam dali novega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TELEKOM...ZAPOPI***
27.7.2007 7:50:03   
Saša27
No tudi jaz sem imela podobno zadevo in to s T2-jem. Novembra lani sem klicala na T2, da bi postala njihov naročnik. Prijazna svetovalka mi je rekla da bo v enem mesecu zadeva rešena in da dobimo priklop. Konec decembra, se pravi po slabih dveh mesecih pa jaz ponovno kličem na T2, pa mi rečejo, da še ne bo priklopa vsaj dva meseca, ker še niso dali (po dveh mesecih) poizvedbo na telekom, nakar jaz pouser posted image , zahtevam nadrejenega in sem mu tudi povedla kar mu gre. Rekla sem, če si ne želijo novih strank, da tako nategujejo vse skupaj, res sem ga nadrla, nakar mi on reče, da bo osebno poskrbel, da se poizvedba da naprej. Pa mine zopet en mesec, jaz zopet kličem, pa mi operaterka reče, da poizvedba še kr čaka pri njih, da še ni bila poslana na Telekom. Pol mi ga je pa res utrgal, rekla sem jim, da je to zavajenje kupcev in da se bom obrnila na društvo za zaščito potrošnikov, no in v roku 14 dni sem imela priklop.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?