|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKA SOBA
23.9.2007 19:00:29   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Mojima tri leta starima hčerkama kupujemo otroške sobe in sicer mamut serijo iz Ikee. Zanima ma ali jo kakšna ima in ali ste zadovoljne?

Hvala za odgovore in lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROŠKA SOBA
23.9.2007 19:03:18   
Udb
Men je zelo všeč - ko jo gledam na netu al pa v katalogu. V živo mi pa ni več tako všečna.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROŠKA SOBA
23.9.2007 19:13:39   
rija
meni je všeč, samo postelja je ful kratka......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROŠKA SOBA
23.9.2007 19:26:55   
rainbow
pa ozka tudi. ravno zaradi tega se jaz nisem odločila za te vmesne variatne, čeprav so ful luštne.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OTROŠKA SOBA
23.9.2007 21:23:17   
k1
mi jo imamo in čist otroško deluje. mala se ful rada igra v svoji sobici. smo pa kombinirali (modro/roza). pa še ugodna cena je za teh par let.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OTROŠKA SOBA
23.9.2007 21:31:42   
Anonimen
ja mamut je fletn amak se morš zavedat da je to postelja za par let, ker je dolga samo 160 cm in široka 70.
jaz je ne bi izbrala, sploh pa ne če nikupvala za dvojčici, ker enostavno mi je brezveze dnar preč vržt. tut omara je mejhna, jaz že zdej k sta stari 3 pa 1,5 let komi dam vse njune cunje v eno tolk veliko če ni večja omara k tista mamut, pa tamali nimata velik cunj.

jaz bi raje kupila v natur ali beli barvi postelji malm in pax omare zraven, pa kombinirala z malm predalniki, lahko kupiš tudi pisalno mizo ki paše zraven, pomisli da gresta čez 3 leta v šolo, mizo bosta kmalu rabile. v glavnem natur ali belo pohištvo, pol pa žive stene in dodatke, tekstile, zavese, pojstelnine, da zadevo poživiš!

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTROŠKA SOBA
24.9.2007 21:42:21   
rainbow
lara, pa midve enako razmišljava glede tega. Midva sva se tudi odločila za Malm varianto, v natur barvi, zelo lepo pride. Zaenkrat ima starejša (4) posteljo (200-90) in obe vsaka svoj predalnik. Počasi bomo dokupili še ta mlajši posteljo, pa eno omaro. pa regale za knjige imajo tudi v tem lesu, pa one zadeve za igrače z zaboji, ki se kasneje lahko spremenijo v predalnik za šolske stvari.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OTROŠKA SOBA
24.9.2007 21:48:03   
Raho
Mi2 sva tako dolgo kupovala Mamuta, da sva na koncu kupila novolesovo sobo, in sicer tako s kotno omaro (zraven je še 2D), posteljo s toboganom, ki ima ležišče tudi spodaj, omaro za igrače in komodo ter za vse skupaj odštela 1300 €.

Se mi je glede na velikost postleje in vse ostalo zdela bolj poceni varianta, ker mi je sedaj do 12. leta ali pa celo 13. leta ne bo treba menjavati, pa še potem mu bomo dokupili samo drugo posteljo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OTROŠKA SOBA
25.9.2007 18:21:44   
tinadvojčica
Hvala za odgovore ampak mi smo trenutno v gradnji in me pride ta soba iz Ikee 800 eurov, Mali princ ali pa novoles pa okoli 1500 eurov tako da se mi ta varianta bolj splača. Res je za manj časa ampak bom pa potem kupila že mladinsko.

Hvala vseeno in lep dan še naprej!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OTROŠKA SOBA
27.9.2007 11:19:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Hvala za odgovore ampak mi smo trenutno v gradnji in me pride ta soba iz Ikee 800 eurov, Mali princ ali pa novoles pa okoli 1500 eurov tako da se mi ta varianta bolj splača. Res je za manj časa ampak bom pa potem kupila že mladinsko.

Hvala vseeno in lep dan še naprej!



a malm si pogledala kok te pride pa je v bistvu pol že mladinska?

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OTROŠKA SOBA
27.9.2007 12:01:10   
Anonimen
no sama sem šla zračunat ko bi dala recimo za eno sobo. za pojstlo 90x200 z latoflexom in latex jogijem, nočna omarica z dvema predaloma, regal s 4 predali, do stropa omara z dvema plocama in štango za obešat 1 m široka, navadna vrata, pa 2 polici za na steno, pa pisalna miza z dvema predaloma - 703€ vse ikeja. ne zdi se mi drago.
probam kopirat pa mal čudn zmeče?











user posted image
MALM Bettgestell

weiß
90x200 cm













€ 89,90




user posted image







user posted image
SULTAN LIARED Federholzrahmen

90x200 cm
Birkenfurnier













€ 19,95




user posted image







user posted image
SULTAN HEDFORS Federkernmatratze

90x200 cm
hellgrau













€ 129,00




user posted image







user posted image
SULTAN ENEBAKK Latexmatratze

90x200 cm
hellgrau













€ 129,00




user posted image







user posted image
PAX Korpus Kleiderschrank

weiß
100x58x236 cm













€ 65,00




user posted image







user posted image
MALM Kommode mit 2 Schubladen

40x56 cm
weiß













€ 24,95




user posted image







user posted image
JONAS Schreibtisch

140x65 cm
weiß













€ 89,90




user posted image







user posted image
PAX BALLSTAD Tür

weiß
50x229 cm













€ 42,00




user posted image







user posted image
KOMPLEMENT Kleiderstange

grau
100 cm













€ 5,00




user posted image







user posted image
PAX Regalboden

Buchen-/Birkeneffekt
100x58 cm













€ 19,00




user posted image







user posted image
MALM Kommode mit 4 Schubladen

80x100 cm
weiß













€ 69,90




user posted image







user posted image
JÄRPEN Regalboden

119x28 cm
weiß













€ 19,90




user posted image





Zwischensumme

€ 703,50




user posted image




Gesamtbestellsumme (exkl. Versandkosten)

€ 703,50












Wenn du deine Auswahl geprüft hast,
klicke auf "WEITER", um sie zu bearbeiten.





(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OTROŠKA SOBA
27.9.2007 13:14:10   
k1
naša mamutova je znesla nekje 130 jurjev (omara, postelja, 2x predalniki, poličke, miza, stolčki, jogi...) se mi je zdela kar ugodna za teh par let, pol pa itak pride mladinska soba na vrsto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?