|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako najceneje do notranjih stopnic?
1.10.2007 12:15:00   
tajtaja
Imamo železno ogrodje, ki smo ga imeli namen preoblečti z lesom, da bi bile stopnice z vseh strani zaprte.
Mogoče bi sedaj pristala tudi na to, da damo samo stopalke, pa jih kasneje zapremo, če to sploh gre.
Pa še ograjo-všeč mi je tudi prozorna-ali je plastika ali steklo, verjetno kaljeno....se mi dopade, pa še plezat ne morejo po njej.

Pri vseh stvareh sem ful obremenjena z varnostjo, ker sta naša dvojčka glih v taki starosti da bosta vsepovsod v največji nevarnosti. IN stopnice so definitivno precej nevarna zadeva.
Malo mi pomagajte z nasveti.

Aja, pa te stopalke se dajo kje kupit že narejene ali mi jih mora mizar delat?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
1.10.2007 12:42:43   
sazi
Aja, pa te stopalke se dajo kje kupit že narejene ali mi jih mora mizar delat?


mi imamo betonske stopnice, le v mansardo bodo vodile jeklene stopnice samo z lesenimi stopnimi ploskvami
če so sandardne mere in so vse enake (npr. stopnic nimate v vogal, da niso potrebne še trikotne in podobne stopne ploskve) se da kupit v kakšnem bauhausu, samo izgleda in kvalitete si pa nisem ogledala, ker jih mi moramo dati delat po naročilu

tudi nas skrbi varnost, zato bodo povsod ograje z vertikanimi stebrički na cca 12 cm, da otrok ne more med njimi past

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
1.10.2007 12:57:07   
Anonimen
kaj takega user posted image user posted image

ali  to
TUKAJ


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 1.10.2007 13:01:01 >

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
1.10.2007 21:44:51   
saving
Mi smo na železno konstrukcijo naredili knauf ograjo, gor pa leseno za prijet. Pohodne plošče so masivni les, jesen. Vse skupaj je prišlo okoli 450 jurjev 3 leta nazaj. Lahko ti pošljem slikice, če te zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
1.10.2007 22:36:42   
rija
če boš dala steklo, ziher ne bo poceni...me je skoraj nekam stisnilo, ko sem dobila predračun iz reflexa user posted image  pa še dosti hladno deluje...

torej smo se odločili, da galerijo iz varnostnih razlogov, zagradimo z knauf steno, pritrjeno na železno konstrukcijo, tak, da je videti kot stena, kar mi je zelo, zelo všeč, okroglino na njej pa smo pač rešili z umetnim kovaštvom.....mix moderno in nekaj starinskega....

stopnice pa je res najbolje, da ti naredi kak mizar....vendar moram rečt, da si se tudi tu verjetno odločila za kar drago varianto, sploh tiste popolnoma zaprte.....

poglej pa tudi v kakšen bauhaus ali podobno, mogoče pa majo kakšne unisex user posted image  stopnice

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
2.10.2007 9:21:24   
tinkamiška
Ja midva imava stopnice iz varjenega železa, pa bova tudi dala mizarju nardit deske za sptopnice, mož jih bo sam gor namontiral in izrezal po meri...bojo tudi zaprte. Ograja je zame največji problem, sva naredila tako, da pride na vsaki sopnici ena železna palca in jih bova povezala z vrvjo(ne vem, če si predstavljaš), bojo take bolj umetniškeuser posted image .
Stopnice niso ravne, ampak zavite in da bi dala naredit ograjo, bi naju po mojem prišla dražje kot same stopnice. Za varnost bova začasno namontirala gor varovala iz Ikeje, na prehodu iz zg. nadstropja v spodnjega je že namontirano iz spodnjega v zg. pa zaenkrat še ni potrebe, ker Iza ne hodi sama gor, mava pa že pripravljene, če bo treba.
Sva imela najprej v planu betonske, pa je premalo prostora, če bi mela betonske, bi nardila ograjo iz siporexa.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
2.10.2007 12:09:27   
tajtaja
Saving in rija, bi prav lepo prosila za kakšno sliko.
Tole z gipsom se mi zdi prav zanimivo.
Čakam, čakam.....slike.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
2.10.2007 21:31:19   
tajtaja
in ne dočakam....slik stopnišč namreč.user posted image

Eh, pa nič.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
3.10.2007 21:42:32   
saving
Oj, šele danes sem uspel poslikat, odpret album in naložit fotke. Pri tretji moraš glavo zasukati za 90 stopinj v levo (pazi na vrat user posted image ).Eh,  je to, RealLife (TM), kopica otrok, pol pa ni nobenga časa.user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
3.10.2007 21:55:15   
Annny
Zakaj pa rije ne kontaktiraš na ZS? je prav prijazna puncauser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
4.10.2007 8:17:32   
tajtaja
Se strinjam, samo jo zgleda čas baše, tako kot vse nas...user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
4.10.2007 8:22:15   
tajtaja
Saving, zelo zelo dobro.
Mi je res všeč, nekaj takega sem imela v mislih, ampak si nisem mogla v živo predstavljat.
Sedaj moram samo še mojega prepričat, da je to najboljša varianta, najbolj varna.
Kaj pa cenovno, mislim da bi te kakšna rostfraj ali steklena ograja prišla dosti dražje.
A se motim?
To bo še en argument več...user posted image

Da mi slučajno ne zbrišeš albuma!user posted image    user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako najceneje do notranjih stopnic?
4.10.2007 8:34:51   
tinkamiška
TajTaja, Rija je šla na dopustuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kdaj so prenehale kolike ali napenjanje vašega dojenčka?
Itkica



do 3. meseca (63%)

v 4. mesecu (22%)

kasneje (15%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!