|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko bi mu dale?
13.11.2007 12:25:20   
Splet.Ka
En gospod, ki je vd sorodnik od mojega vd moža (oba sta neformalno priženjena, da poenostavim) nam polaga ploščice v kuhinji.

Ploščice so med elementi, vsega skupaj kaka 2 kvadratna metra. Včeraj je delal slabe tri ure, danes jih mora še zafugirati.

Vem, da bo rekel, naj mu ne dava nič denarja (tudi zato, ker nama je več kot eno leto obljubljal, da bo prišel to naredituser posted image ), ampak jaz imam rada "poračunano". Dvomim namreč, da mu bom uslugo v bližnji prihodnosti lahko vrnila.

Koliko naj mu dam denarja?

Koliko drugače stane, če ti nekdo polaga ploščice? Se to šteje po urah ali po kvadratnih metrih?

_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko bi mu dale?
13.11.2007 12:28:22   
baguSka
Vem da se to steje po m2. In ne po urah! Nikakor! Cca leto od tega ko sem se jaz zanimala so kustali tam od 3eh do 5 jurjev na m2. Kr draga zadeva ja... U bistvu full! Zdej pa cist odvisno kok bos radodarna... Mogoce ce mu das 5€ na m2 mu bo cist cool.!?

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko bi mu dale?
13.11.2007 12:29:16   
natasaom
poglej na obrtno.imajo vse cene..če ti dela na črno-brez računa je 13h ura..keramičarji so pa še dražji pa mislim da računajo po kvaratu

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko bi mu dale?
13.11.2007 12:29:26   
baguSka
Aja zdej sele vidm, da ej mas samo 2m2.. hm.. Jah dej mu enih 20€! Vsaj jst bi.. No, ponudla bi mu pac. Sej mogoce sploh ne bo vzel.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko bi mu dale?
13.11.2007 13:02:58   
Splet.Ka
Hvala:)

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko bi mu dale?
14.11.2007 0:41:56   
sneška_
Ja moj bratranc je keramičar pa kar orank računa kvadrat.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?