|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tatam živjo
23.1.2007 12:35:51   
bianka
tatam kako ste kaj pri vas?saj vem da imaš sedaj bolj malo časa,pa vseeno kako sta tvoja malčka,sta pridna ti lepo spita ponoči,ju dojiš,sta dobra jedca?

No mi smo ok.Maladva lepo spita zbujata se na štiri ure,sta na adaptiranem mleku,pojesta med 110 in 120ml,v četrtek pa gremo v posvetovalnico.
Kako pa si ti tatam?

In ostale nosečke in mamice NMJ,Jesica,Emamair in druge seveda kako ste?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tatam živjo
23.1.2007 14:00:07   
tinaaja
Bianka,

bom kar skopirala sporocilo od NMJ od marcevk...





NMJ user posted image
user posted image
ojla,

No, jaz vam pa moram sporočiti, da se je danes primarij na uz odločil, da pridem jutri zjutraj na sprejem v porodnišnico, da bodo prekinili nosečnost, ker dvojčica A, preveč zaostaja v rasti. Jutri bom 32 t nosečka.

Držite pesti za nas tri, da bo vse v redu. Ko bom rodila (v petek ali v naslednjih dneh), bom sporočila novico žabiki, ker imam njeno tel. .

Zaenkrat se se ni javila in se drzimo pesti, da so vse tri dobro ...

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tatam živjo
23.1.2007 15:12:18   
petraz
Tinaaja držim pesti zate in upam, da se bo vse dobro izteklo.... Bolje, da ti prekinejo nosečnost, kot pa da pride do nepotrebnih zapletov... Sporoči nam kako bo...

In seveda tako dobrodošla med januarčicami....user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tatam živjo
23.1.2007 16:22:10   
tinaaja
user posted image  Petraz user posted image
Obvestilce zgoraj je od NMJ, ki pricakuje dvojcke user posted image , jaz sem ga samo skopirala sem s podforuma Marcevke, ker Bianka sprasuje po NMJ..

Jaz imam "samo" eno pupiko v busi,  bi zelo rada pocakala na marec user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tatam živjo
23.1.2007 16:32:13   
bianka
tinaaja hvala za informacijo.Ja sedaj res nimam časa da bi prebrala vse forume tako kot včasihuser posted image ,
daj prosim sporoči ko bo kaj novega pri NMJ pa pozdravi jo.Vsekakor tudi jaz držim pesti zanjo in za njeni princeski.user posted image user posted image

lp

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tatam živjo
23.1.2007 18:47:24   
tinaaja
Ekola, marcevke imamo prvi puncki user posted image user posted image user posted image
Cestitje NMJ user posted image

Danes sta prijokali na svet najini dvojčici ob 10:03 Živa in ob 10:05 Neža. Presrečna starša Nataša in Bojan - NMJ

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tatam živjo
23.1.2007 20:26:06   
Jesica
Jaz sem dobro. Nič posebnega. Zadnji UZ je bil 3 tedne nazaj in sta bili obe punci enako veliki po meritvah. Tako, da so bile dobre novice. Jutri imam zopet UZ. Noseča sem 26 tednov. Držim pesti dalje...

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tatam živjo
24.1.2007 9:32:16   
emaa
NMJ čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tatam živjo
24.1.2007 16:55:27   
tatam
Najprej seveda čestitke za NMJ in njeni punci!user posted image

Ja,pri nas je kar pestro!Zaenkrat gre saj ima mož očetovski dopust. Naslednjega tedna me je pa kar strah,ko bom ostala "sama". Saj z  user posted image  user posted image  še gre,a tu sta še starejša,ki ju je treba v šolo in vrtec spravit in vse ostalo.
user posted image  user posted image  pa kadar ju ravno ne "šraufa" jesta al pa spita.Čez dan se dojimo,ponoči pa jesta na flaško,saj sta zvečer zelo nemirna in se ne moreta nasitit pri meni. Krče imata čez dan,dajam jima kapljice Antiflat-iz Avstrije!
Zredila sta se lepo,saj ju je patronažna tehtala v ponedeljek in je imel Tosja 3620g-najnižja je bla 2950g,Anej pa 3370g,najnižja pa je bla 2740g. Posvetovalnico mamo pa 1.2.Imeli pa smo že kontrolo z Anejem in je vse O.K.
15.2. imata pa oba še UZ glave,saj sta imela ob odpustu oba vidne manjše krvavitve,ki baje niso nič posebnega.
Aja,podnevi spita tak tak,včasih 3-4 ure,ko ju zvija pa malo spita,malo jokata.Ponoči pa se zbujata na 3-4 ure,se najesta in že spita...
Ko bo naslednjič spet kaj časa ti pošljem ZS!
Pozdrave vsem skupaj!
TATATAM

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tatam živjo
5.2.2007 21:35:31   
NMJ
Na hitro se še vam javljam in sporočam, da sem jaz že doma in da smo vse tri dobro in ok.

Živa je bila ob porodu težka 1010g, 38cm; Neža pa 2030g, 45cm. Sedaj je Neža
že v navadni posteljci in večinoma se hrani že po cuclju, Živa pa je še v inkubatorju zaradi toplote in se tudi že malo hrani po cuclju, večinoma pa še po sondici. Obe pridno pridobivata na teži, tako da samo čakamo Živo, da se še malo poredi in nauči vleči po cuclju pa bomo kar hitro doma.

Sta pa pravi lepotički. Neža je zelo mirna in samo spi. Živa pa je prava telovadka in ves čas nekaj miga in brca.

lp vsem mamicam dvojčkov

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?