|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvojčki - enoletniki Kje ste?
19.7.2006 7:52:05   
mirka
Čas resnično hitro teče. Tudi moji punci bosta čez en mesec pihali prvo svečko,...kar ne morem verjet. Če ne bi ble dve bi mogla že v službo- grozauser posted image user posted image .
Eva in Dora sta tudi iz dneva v dan večji lumpi. Stalno odpirata predale in mečeta vse iz njih, odpirata omare, stikata vse povsod, pa čeprav sta si že nevemkolikokrat priščipnili prstke,.. No  shodile pomoje še ene dva mesca ne bosta ker sta se šele pred 14imi dnevi začeli postavljat na noge, vstajat,...pa saj niti ni važno.
Sta pa stalno nekje pod nogami, tako hitro jo maširata po vseh štirih da se mi velikokrat kar zapodita pod noge.
Novembra pa tudi oni dve v vrtecuser posted image  To bo šele pestro.


POnoči še malo vstajam- 1-2x spita pa do osmih. Jesta mi vse, zvečer ju pa še malo dojim, no tud tega bo kmalu konec. vglavnem sta kar pridni, ker če ne bi blo tako bi se mi počasi že trgalo pri njima dvema pa še starejšho hčerko imam ki je stara dve leti. Tako da nam kar fajn gre. pa tudi Ana ju ima zelo rada.

No povejte malo kako so vaši malčki, kako spite, verjetno tudi že vse jeste,...

Lep pozdrav!
M
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvojčki - enoletniki Kje ste?
19.7.2006 9:42:40   
*alja*
Pri vas pa je pestro!!  Vglavnem dolgčas ti ziher ni!

Jas si pa tako želim dvojčke - upam da naslednjič ko bom user posted image   bosta user posted image user posted image !
Želim vam lep in čim bolj miren dan!user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvojčki - enoletniki Kje ste?
19.7.2006 15:09:44   
Anonimen
mirka sm vidla tvoje tri srčice v albumu..moram rečt da so res fletne.vse tri....user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvojčki - enoletniki Kje ste?
19.7.2006 23:34:21   
natalina
Evo še nas!

Zala in Zoja bosta v petek (21.07.)pihnili prvo svečko Juhuuu
In ravno danes je naša Zoja naredila prve tri korake čisto sama, sem kar solzico spustila!
Drugače je pri nas kar podobno, npr.pralni stroj mi je pral včeraj štiri ure, ker sta tamali izkoristili priložnost in jo mahnili raziskovat to čudo, ki se vrti!
Najrajši se zabavata s taveliko sestrico so že prava kompanija!
spimo še kar no, jemo tudi vse, najrajši pa paradižnik in kumare, to je trenutno njuna aktualna zelenjava!
v glavnem smo super in od petka naprej smo enoletnice.....vau kolk gre hiter

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?