|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 21:10:02   
zara3
Pozdrav vsem!!!
Evo, dva meseca sta spet okrog. Sedaj smo stari že 4 mesece in pol.
Dobrodošli v našem albumu!!!
lp, Zara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 21:29:20   
rija
Zara:user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 21:33:12   
ursk@
Bravo Zara! Super ste!!!!!!!!!!!!

Prosim te, da nam enkrat razožiš, kako to gre s tremi? Rabiš vedno pomoč?

Držite se!user posted image user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 21:33:41   
total
Kaj so dobriuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 21:42:39   
StBarbara
kok so luškani user posted image

mene tudi zanima kako gre s tremi? user posted image  mene včasih že eden ob živce spravlja user posted image  user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slikice naših trojčkov II
3.11.2005 22:26:50   
DEN
user posted image user posted image user posted image BRAVO ZARA user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slikice naših trojčkov II
7.11.2005 11:21:32   
marmeladni krofek
joj kok so sladkiuser posted image user posted image user posted image ... to pa je bla gužva v bušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image
no vsekakor vam vsem želim velik sreče...

(odgovor članu DEN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slikice naših trojčkov II
7.11.2005 15:13:09   
Tiamo
Zara3, pozdravljena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako so srčki.... vem, da nimaš časa ampak, če si ga najdeš, nam kaj napiši na Dojenček, starši čvekamo avgustovke, čeprav si prej rodila,...te pogrešamo

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slikice naših trojčkov II
8.11.2005 8:00:08   
Bib
Bravo za vseuser posted image user posted image user posted image
Za mamico pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image  in veliko lepih trenutkov s svojimi sončki.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slikice naših trojčkov II
10.11.2005 13:29:05   
urši*
WAWuser posted image
občudujem te, da zmoreš s tremiuser posted image user posted image user posted image user posted image
js včasih še z enim komi "sfolgam"

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slikice naših trojčkov II
10.11.2005 21:25:04   
zara3
Pozdravljene!!!
Evo, da se malo javim. Moram povedati, da bodo naši trojčki čez 6 dni stari že 5 mesecev!!!! Sploh ne vem kdaj so ti meseci minili. Se mi zdi, da gre čas tako hitro mimo nas, da bo naenkrat leto 2007 in konec celodnevnega druženja z mojimi zlatimi malčki.
Zaenkrat nam gre kar lepo, malčki so pridni, lepo napredujejo, spijo že tudi celo noč skupaj (čisto vsak dan še ne, včasih še pojemo kakšno flaško ponoči). V glavnem jaz sem spočita, saj se ponoči res naspim in se ne počutim utrujena. Ko gre mož v službo mi izmenično priskočita na pomoč tudi mama in tašča, tako da sem z otroci le redko sama. Z njima se itak sproti dogovorim kako in kaj...včasih se ukvarjata z otroci, včasih pa mi kaj postorita po hiši.
Otroci so res zlati, zelo pridni, prav nič razvajeni, saj jih ne pustiva nosit in cartat (cartamo jih samo ko podiramo kupčka, tako da vsi obiski že vnaprej preverijo kdaj se hranimo, da bi prišli podirat kupčka). Sedaj so že takšni pravi navihančki, se skušajo pogovarjat, se veliko smejijo, pa tudi medsebojno se kar lovijo za rokice in se na veliko opazujejo.
Evo, zdaj sem se samo hvalila, saj je zaenkrat res vse super, me pa kar malo skrbi, saj bomo počasi prešli na gosto hrano, pa kakšne zobke bodo začeli dobivat, pa verjetno nas čaka tudi kakšen prehlad, tako da se pripravite, da se bom takrat potožla.
Hvala za čestitke in lepe želje, ko pa spet malo zrastejo bom pa itak spet dodala kakšne slikice v album.
lp, Z

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slikice naših trojčkov II
11.11.2005 1:34:00   
KODA
Kako so luštni.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slikice naših trojčkov II
2.12.2005 12:36:37   
leah
Fakuser posted image ej pa kako ti znese?A maš sploh kaj časa zase.Res user posted image user posted image user posted image Men bi se zmešal, če bi mela tri, si sploh ne predstavljamuser posted image Drugače so pa luštkani...sam trije...ajajajaa.....kako jih pedenaš, daj prosim povej.Kaj pa ponoči, moraš non stop vstajat?

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?