|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 20:49:08   
Baucka
Moja hčera ima na nogah navzven obrnjene nohte. Na rokah rastejo normalno.  Stara je 18 mesecev. Mislim, da jo to boli, čisto pristričt jih pa ne upam, saj se bojim, da se bodo vrasli. Pred časom sem nekje brala, da je lahko to vzrok pomanjkanje določenega vitamina, pa me zanima, če ve katera kaj o tem.

Hvala.


_____________________________

Gremo veselo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 21:13:43   
Anonimen
Prvič slišim za take težave. Bom se potrudila, in ti poiskala kaj,kar ti bo v pomoč.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 21:24:46   
Anonimen
Mislim, da to ni posledica pomanjkanja vitaminov. Kaj več žal nisem uspela zvedeti.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 21:35:08   
Baucka
Naša poje ogromno sadja in sedaj, ker je začela hodit v vrtec, ji dajem še vitaminski sirup. Tako, da ne vem no.

Zanima me kateri vitamin ji bi primanjkoval.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 22:01:46   
Anonimen
Ne verjamem, da je to zaradi kašnega vitamina, prej bi rekla, da je dedno. Je pa imela to moja nečakinja, se še spomnim, kako je sestro skrbelo, kako bo punca najlonke nosila, saj se ji bodo vse strgale. No, zdaj je stara 19 in nosi najlonke. Izgleda, da pozneje ni več tako hudo, kakor pri malih izgleda. Jo bom vprašala, kako je točno bilo s tem.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Navzven obrnjeni nohti
15.11.2007 22:06:34   
Anonimen
moja ima isto. predvsem na palčkih. in od rojstva ima čudne nohte. že takoj po rojstvu sem porajtala da noht ni prerasel prska ampak je bil v obliki trikotnika kar nekje na sredi prsta. ni bil čez rob če razumeš. no potem je sicer zrastel, pa skos sem se bala da bo vrastel. no k sreči niso. se pa vihajo navzgor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Navzven obrnjeni nohti
16.11.2007 8:39:47   
Pobalami
Ja menda je res lahko zaradi pomanjkanja vitaminov/mineralov samo najbrž gre pri tem za huda pomankanja.

najbrž je dedno-pač taka oblika nohtov. vprašaj mamo in taščo kakšne nohte sta imela z možem kot otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Navzven obrnjeni nohti
16.11.2007 8:45:44   
san
tko kot je spliš napisala, to je dedno in le malo otrok naj bi imelo to. moj sinko ima, pa so bile le ko je bil še mali okoli enega leta ali dveh težave, ker se mu je malo gnojilo ,ob straneh na palčkih, zdej je pa ok. je pediatrinja rekla, da to ni nič narobe, samo v krogu mu jih naj ne bi strigla, ampak naravnost.
se pa ne spomnim zdele kako se že temu rečeuser posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?