|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tla v igralnici/telovadnici
24.11.2007 21:58:49   
darja72
V kleti bi radi uredili večnamenski prostor. Za začetek bo to igralnica in nekaj osnovnega telovadnega orodja, kasneje bova postavila mini plezalno boulder steno. Problem je v tem, kaj dati na tla. Ploščice imava že kupljene, vendar so mrzle. Kako ste rešili zadevo oz. ima kdo kakšen predlog.
Hvala in pozdrav.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
25.11.2007 6:14:05   
muha1
Jaz bi pod ploščicami dala talno gretje, predvsem zaradi otrok, saj se veliko gibajo na tleh. Drugače pa je topel tudi parket.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
25.11.2007 6:16:05   
muha1
Aja, pa Airex blazine so super. Dobiš jih pa v različnih velikostih. Mi jo imamo in smo zelo zadovoljni user posted image

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
25.11.2007 8:10:52   
kristinaj
talna pluta

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
25.11.2007 22:33:54   
darja72
Muha1, na talno ogrevanje pa sploh nismo pomislili. Hvala za nasvet. Imaš mogoče kakšne cenovne podatke. Airexove blazine pa tudi imamo.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
26.11.2007 10:42:28   
Dadi
Jaz bi dala talno električno gretje

tukajle je ena stran:
http://www.fiver.si/CenikiFiver/Ogrevanje/Talno%20ogrevanje/Ecl.pdf

pogledaš koliko kvadratov ogrevanja rabiš

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
27.11.2007 12:26:35   
mojsoncek
Brez zamere, ampak meni pa nekako ploscice ne "potegnejo"  za v igralnico oz. telovadnico. Pa ne samo zaradi mraza, bolj zato, ker so "trde" in si ne predstavljam, da bi otroci noreli in telovadili po ploscicah. Kaj sele ko boste montirali plezalno steno. Konec koncev tudi v nobeni telovadnici ali sportni dvorani nimajo po tleh ploscic. Ne vem no... Za moje pojme bo bolje, da daste kaksno bolj "mehko" talno oblogo. Pa elektricno talno gretje spodaj, da ne bo mrzlo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
27.11.2007 16:59:01   
Annny
Za telovadnico (sploh, če mislite tam bolj ativno migati) so pa ploščice zelo neprimerne; pretrde, hrbtenica in kolena bodo trpela.
Raje bi dala parket.

Pa-pa

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tla v igralnici/telovadnici
30.11.2007 15:35:40   
Kaštrun
jaz bi dala tisto peno, ki jo imajo na otroških igriščih pod gugalnicami npr. (taka opečnata barva). je full prijetna za hodit, pa mehka.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?