|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene šolskih potrebščin dzs
13.6.2011 22:31:01   
tanja75
Tiste, ki že imate šolarje. Se splača nabavljat potrebščine pri DZS al so dražji kot drugi? Cene knjig so tam, tam vsaj za prvi razred. Se mi zdi, da dajejo tudi popust imetnikom Pika kartice. Čeprav ti popusti so samo pesek v oči, največkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 8:21:18   
urška
cene delovih zvezkov in učbenikov naj bi bile povsod enake. ja, dzs ima nekaj popusta na plačilu s pika kartico (mislim, da tri procente) in potem tudi popust pri nakupu ostalih potrebščin. vendar nad določenim zneskom, pa še to je finta, da naj bi bile pa potem te potrebđčine dražje kot drugod.
ja bom delovne zvezke tam kupila, ostalo pa najbrž v muellerju.

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 8:24:42   
Luni
Jaz imam trenutno dva šolarja: taveliki končuje 8. razred, tamal pa 4. Imam izkušnje s privat papirnicami: najdražje; Kopija-nova: nekvalitetne potrebščine; DZS -ju sem zato zvesta zadnja 4 leta in vedno zelo zadovoljna. Gledam, da kupim v času akcije, vedno na 6 obrokov z M-PIKA kartico. Cene DZ so več ali manj povsod enake, razen če trefiš popust, je malo cenejše.... Veliko se pozna pa pri potrebščinah, pa če dobiš še 20% popusta....

_____________________________



(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 8:46:41   
pety78
Tudi meni aktualna tema...user posted image A se lahko malo uštulim z enim vprašanjem? Mene pa zanima, katere barvice so RES kvalitetne, da se ne lomijo, ko jih šiliš, so mehke in se tudi kaj na listu vidi, ko rišeš. Verjetno še vedno jolly?Kaj pa faber castell?
Pa še mogoče kak namig glede znamke pisal, flomastrov....Hvala.


_____________________________



(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 9:23:10   
Tejči
Mi smo lani kupili pri Kopija-nova in smo bili zelo zadovoljni. Tako, da sem letos spet naročila tam. Torbo smo pa kupili v Leonardotu-ni bila poceni, je pa kvalitetna. Kar se barvic tiče smo kupili ene full poceni v Sparu (trije paketi skupaj pakirani) in smo jih imeli vso leto. Doma pa imamo ene 5 vrst različnih znamk in lahko potrdim, da so Jollyke še vedno taboljše. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 10:00:27   
pety78
Doma pa imamo ene 5 vrst različnih znamk in lahko potrdim, da so Jollyke še vedno taboljše. user posted image


No, hvala za potrditev.user posted image   Tako sem si jih v osnovni šoli želela, pa jih nikoli nisem imela. Pa zlata in srebrna sta bili not...wauuu! Moj sine jih bo pa dobil, da bo lahko tudi mami malo risala z njimi. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 10:05:50   
alda
Kupim za oba : šjora končuje 8.razred sine pa 1. pri kopiji . So zelo prijazni, če se kaj "zalomi" , brez vprašanj, kompliciranja , zamenjajo,.
Zadovoljna z vsem RAZEN barvicami, ti so katastrofa-tako trikotne kot navadne. Po parih zgrešenih nakupih smo končno dobili ta prave:
FABER CASTELL grip!!! Je pa zelo fajn ko kako izgubi , ali pošili do konca user posted image , da jo skoraj več prijeti ne upa, lahko kupiš samo tisto barvico, ki manjka in spet cel komplet!
Ja šjora pa že od vrtca le Joli!!

< Sporočilo je popravil alda -- 14.6.2011 10:06:29 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 10:07:37   
uškinamama
Meni so bile fanj Giotto barvice.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 10:32:19   
Adelina
Mojemu sinu pa Bic Evolution.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 11:08:02   
kaboname
naša ima močen prijem in pritisk in smo sprobali različne vrste barvic, smo imeli jolly- vendra so me full razočarale so se lomile in lomile sploh jih nisi mogel dober ošilit ( ne vem ali se je nasplošno poslabšala njihova kvaliteta ali pa smo mi dobili tako serijo), potem pa sem ji kupila faber castell- te so bile pa ok, ko je katero porabila sem ji v mullerju kupila samo tisto, za doma pa imamo stadlerjeve (ne vem če sem prav napisala) te ki so v modri škatli in so tudi ok.V mullerju sem kupila tudi nekaj tistih full debelih barvic, ki se kupijo posamezno_ flurestenčno roza, zeleno, rumeno, modro in so res bile fajnuser posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
14.6.2011 21:11:52   
janjja
Barvice: 

Steadler v modri škatlici (kupimo jih v šparu) - imajo tako belo snov okoli barvne konice in se ne lomijo - smo zelo zadovoljni. Faber -Castle pa so sicer dobre le šilit jih je težko zaradi tistih pikic...

Drugače pa mi naročimo pri MK, vse.

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
15.6.2011 9:00:59   
asso
Barvice absolutno FABER CASTELL grip!!! In res je super, ker se jih da dokupit, če se zmanjša le ena dve... Pa zraven sem ji še srebrno pa zlato kupila. Najcenejše jih imajo v Leonardu - nisem mogla verjet, ampak je celo cenejši od Muellerja...
Flomastre tudi kupim od Faber Castel, pa radirko in šilček tudi.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
15.6.2011 9:08:37   
kaboname
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Barvice absolutno FABER CASTELL grip!!! In res je super, ker se jih da dokupit, če se zmanjša le ena dve... Pa zraven sem ji še srebrno pa zlato kupila. Najcenejše jih imajo v Leonardu - nisem mogla verjet, ampak je celo cenejši od Muellerja...
Flomastre tudi kupim od Faber Castel, pa radirko in šilček tudi.


kaj mogoče veš koliko so v leonardotu in koliko v mullerju


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
15.6.2011 10:05:48   
november2010
uf, a to naš čaka naslednje leto ? user posted image

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
15.6.2011 10:49:04   
Luni
Včeraj sem nabavila del.zvezke in potrebščine za bodočega devetarja in bodočega patarja in sem dala, beri: 500 € (brez torb, oba sta dobila sicer novo peresnico, vsaka je bila 15 €).


_____________________________



(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
15.6.2011 13:32:29   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: kaboname

IZVIRNO SPOROČILO: asso

Barvice absolutno FABER CASTELL grip!!! In res je super, ker se jih da dokupit, če se zmanjša le ena dve... Pa zraven sem ji še srebrno pa zlato kupila. Najcenejše jih imajo v Leonardu - nisem mogla verjet, ampak je celo cenejši od Muellerja...
Flomastre tudi kupim od Faber Castel, pa radirko in šilček tudi.


kaj mogoče veš koliko so v leonardotu in koliko v mullerju




Joj, točno ne bi vedla. Okoli 0,80 EUR je ena barvica (razlika med Leonardom in Muellerjem je 10 centov). Cel paket je okrog 7-8 EUR... spet je razlika med M in L nekje 1 EUR... tam cirka

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
16.6.2011 9:29:26   
urška
prisegam na faber castell. barvice, svinčnike, voščenke....

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
21.6.2011 15:26:27   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Včeraj sem nabavila del.zvezke in potrebščine za bodočega devetarja in bodočega patarja in sem dala, beri: 500 € (brez torb, oba sta dobila sicer novo peresnico, vsaka je bila 15 €).



500?! uff, za naša dva damo skupaj za vse dz 100 eur...sigurno nas ne pride vse ostalo 400 user posted image  na kakšne šole pa hodijo vaši, da rabite že v štartu 500€ user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
22.6.2011 7:28:20   
Luni
Za peti in deveti razred devetletke so delovni zvezki prišli nekaj več kot 200 € user posted image . Ja, uf, in ostale potrebščine 300 €. Si pa sama izbereta, sigurno ne najcenejše user posted image

_____________________________



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cene šolskih potrebščin dzs
23.6.2011 22:13:24   
noranate
Kupujem v privat knjigarni, se mi zdijo še najbolj konkurenčni user posted image , me pa pridejo DZ za 3. in 7. r. 230 eur, ostalo pa.......bomo videli, je pa možnost obročnega odplačevanja in sicer na 3 obroke, kar se mi zdi zlo ugodno, sploh ker je na položnice.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nakup igrač
Admin

Kako pogosto kupujete igrače svojim otrokom?

Le ob posebnih priložnostih (rd, božiček...) (52%)

Vsak mesec nekaj novega (11%)

Vsakič, ko opazim igračo, ki bo otroku verjetno všeč (16%)

Ne kupujem igrač (20%)


Število vseh glasov: 44

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!