|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razporeditev kopalnice
19.3.2008 9:59:22   
Anonimen
http://biba12.moj-album.com/

Nekako takole naj bi bila razporejena kopalnica. Za pralni stroj še ne vem, ampak skoraj 100% bo v tem prostoru, ker predvidevam, da se bomo tukaj tuširali, ne v spodnji kopalnici. Nesmiselno se mi zdi, da bi nosila koš za umazano perilo eno nadstropje nižje, nazaj gor bi ga pa spet nosila obešat.

Torej, kako se vam zdi? Sprejemam kritike in pohvale. user posted image

Aja, ploščic ne gledat, ker sem jih kar na hitro naredila.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 10:05:10   
Anonimen
Fajn. Mi je všeč k je stroj skrit, da ga ne zagledaš takoj k vstopiš v kopalnico.
Pomoje bo lepouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 10:25:19   
Drnula
Meni se zdi fajn razporeditev, tudi mi je všeč da je pralni stroj tam zadaj. Še koš za perilo bi blo treba nekam postavit. Za to je itak še plac.
Če bi se glede na dimenzije dalo bi jaz banjo dala na diagonalno stranico, da bi morda lahko padel še kakšen kos pohištva notri.
Je pa zanimiva oblika kopalnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 10:36:59   
mojsoncek
Ni slabo, podpiram idejo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 10:51:58   
lukec
Mi je všeč k je stroj skrit, da ga ne zagledaš takoj k vstopiš v kopalnico.


Točno to sem hotla napisat. Sicer pa mi je všeč tudi bana na sredini. Je pa res, da mi je všeč kakršnakoli kopalnica, ki je večja od naše "mini".

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:01:19   
aluš
Meni je tudi dobro, da je pralni stroj skrit za tušem. Edino na kar sem pomislila, je to, kako boš perilo pobrala iz pralnega stroja, če boš imela to ta podolgovato banjico za perilo. Mislim, da je moja daljša, kot je širina stroja. Pa če imaš zadaj za tušem točno toliko prostora, kot je stroj širok, če se bo izšlo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:13:45   
Marogica
Seveda je odvisno od tega, kakšno tuš kabino imaš. Večina jih nima "zadnje" stene, ali pa le-te niso "lepotno obdelane". Sama stroja nimam in ne bi imela v kopalnici, temveč bi si naredila "pralnico", kjer bi imela pralni stroj, sušilec, likalno desko, sesalec in kjer bi lahko pozimi vesila oprane obleke. Sploh ni potrebna velika "soba" za vse to.

Drugače pa je kopalnica ok.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:16:11   
Lunca1
Ideja se mi zdi v redu, edino dostop do stroja mi je mal štorast.

Biba kateri program imaš za izris kopalnice?

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:26:31   
Anonimen
Lunca, program je Kitchen Draw.

Fora je v tem, da bom obleke sušila na balkonu v spalnici, ki je zraven te kopalnice. Pozimi pa v garderobni sobi, kjer bo tudi likalna deska in vse. Sem že tud razmišljala, da bi dala pralni stroj v garderobno sobo, vendar je problem, ker tam nimam odtoka, pa tud nočem imet ploščic po tleh (parket ne pride v poštev, če slučajno kdaj pralni stroj spusti).


(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:35:37   
frutka_
Jaz imam podobno razporeditev, ko stopiš v kopalnico.
Stroja sta za vrati.
Umivalnik na levi steni s predali in velikim umivalnikom.
Moja kopalnica je mansardna in pride bana v poševnino pod okno.
WC imam v drugem prostoru.
Perilo bom sušila na hodniku. Imam tisto praktično pokončno stojalo, ki zavzame zelo malo prostora. V sili pa lahko nesem perilo na dvorišče obesit ampak se mi ne ljubi dol nosit težke košare.
Kje si gledala pohištvo za kopalnico?
Aja, moje talne ploščice so čisto pisane!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razporeditev kopalnice
19.3.2008 11:58:24   
sazi
Meni je tudi všeč postavitev in izkoriščenost prostora. Prav zanimiva kopalnica je.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime za deklico
sirenetta

Katero od naslednjih imen za deklico vam je všeč:

Eliza (23%)

Evelin (29%)

Isabel (41%)

Anais (8%)


Število vseh glasov: 390

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!