|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:22:34   
glaser
Lepo pozdravljene!

Ker se počasi bljiža čas dopustov  razmišljam o nakupu prenosne posteljice za dojenčke. Zanima me, če jo je vredno nabavit in kakšne so cene le teh?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:26:04   
smigli
Jo imam in je super. Cene se ne spomnem, ker je preteklo že nekaj časa od nakupa, lahko pa pogledaš na spletu pri raznih spletnih trgovinah.

lp

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:34:00   
Tiamo
Jaz sem jo kupila preko oglasa (rabljeno, cena 2500SIT), se nam je super odnesla do zdaj. Letos pa nevem, če bo hotela še notri spat, ker je že velika gospodična. Stara je 2,5 let.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:34:50   
Sandra*
Naš jo ima pri babici in pri njej vedno spi v tej posteljici, ko smo šli lani na morje je 14 dni spal v njej in je dobro spal. Mi jo ful uporabljamo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:41:31   
rose
mi smo jo tudi kupili,ko smo šli na morje. pa ni hotla not spat. smo jo imeli potem namesto stajice

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 14:57:31   
ZmajTolovaj
Meni se zdi nepogrešljiva, če imaš takega malega, kot je naša (8,5 mesecev), ker sicer ne vem, kam bi jo dala spat, da se ne bi dol zvalila. Tako da - priporočam, pa še naša rada spi v njej. Jaz sem jo kupila za 60 eur v akciji v BC, eno disneyjevo, zraven je še lok z igračami in previjalna površina.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 15:03:30   
sazi
za nas je nepogrešljiva - na dopustu in na obiskih (pri dedku in babici, kjer tudi prespimo)
kadar so v akciji, se dobijo tam okoli 40-50 EUR, zgornje meje pa skoraj ni, ker obstajajo take, ki imajo polno nekih dodatkov, katerih pa niti ne potrebuješ

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 15:18:23   
kristinaj
jaz jo imam in sem jo uporabljala lani na morju. prvič je naša imela šele 1,5m tako, da sem imela v posteljici še jogi, drugič ko sem bila je imela pa 3m in sem jogi odmaknila. malo je bilo tečno, ker rjuh nimaš kam zataknit, drugače pa ok..... čez sem pa dala še mrežo proti komarjem, sicer sem jo morala s stoli malo privzdignit, da je mala ne bi nase povlekla.....

potem sem jo uporabljala kot stajico...sedaj pa je skladišče za igrače.....

imam jo od hauck....mislim, da jo dobiš za ene 100 EUR

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 15:32:02   
Mikica
S prenosno posteljico smo bili izredno zadovoljni. Uporabljali smo jo na dopustih, obiskih, nekako od rojstva pa do 3,5 let.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 15:37:09   
Kati81
Nam je super, do 6 meseca smo jo tudi doma uporabljali kot posteljico, mislim, da jo dobiš v BCju tudi že za 25E v akciji, bebe comfort in mi imamo tako, ter je res cool. Čist dovolj, dokupiš pa lahko še tist da se dno dvigne in pa peno ala jogi.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 19:49:27   
Lu
Jaz sem letos še eno nabavila. Mi smo zadovoljni in še zdaj 3 letnica tudi kdaj v njej prespi. Cene so pa do cca 25 eur naprej.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
8.4.2008 21:41:27   
Nacka
Mi imamo prenosno posteljico v dnevni, kjer malo zaspi čez dan. Tako ga imam skoz na učeh in ne potrebujm baby-fona. Zvečer pa spi v sobi. Z njo smo zelo zadovoljni. Imamo pa Lemi-jevo in je bila nekaj čez 40 evrov. Uporabna je tudi kot stajica - sedaj ko že malo pleza.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
9.4.2008 6:45:40   
Klarita
Mi smo kupili od Hauck-a in je super, hitro se sestavi in podre in čez dan se lahko uporabi kot stajica. Zraven smo edino dokupili posebno blazino, za zrolat, da je postelja bolj udobna. Ravno ta vikend je prvič v njen spal pri babici in ni bilo problemov. Kupili pa smo jo v Arielu, ko je bila v akciji 30 EUR.

< Sporočilo je popravil Klarita -- 9.4.2008 6:46:34 >

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
9.4.2008 23:01:29   
Mat3ja22
 
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

Mi smo kupili od Hauck-a in je super, hitro se sestavi in podre in čez dan se lahko uporabi kot stajica. Zraven smo edino dokupili posebno blazino, za zrolat, da je postelja bolj udobna. Ravno ta vikend je prvič v njen spal pri babici in ni bilo problemov. Kupili pa smo jo v Arielu, ko je bila v akciji 30 EUR.


enako je bilo pri nas. imamo hauckovo iz Ariela. zraven pa sem kupila zložljiv jogi za 12 evrov v Leclerck-u. smo bli pred 10 dnevi za 14 dni v termah in se je super obnesla. še angel care sem lahko imela priklopljen.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
10.4.2008 11:41:40   
BUŠICA
ima kdo tole iz CSD-a, mislim da je chiccotova?

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRENOSNA POSTELJICA- IZKUŠNJE
12.12.2023 9:45:01   
Melanie_
Živjo

Praktično vse prenosne posteljice so narejene enako tako, da izberite po videzu in dodatni opremi. Morda kaj uporabnega najdete tukaj:
http://www.atelje-mojesanje.si/prenosna-posteljica-za-dopust/

LP Melanie

_____________________________

Malanie G

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?