|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3letnik in kakanje
9.1.2010 16:16:24   
veternica4
ali je imela/ima katera probleme s kakanjem 3letnika
naš je že 1 leto brez plenice (ponoči in podnevi) razen za kakat
ko ga kakat bi rad plenico (na wc sploh noče kakat), pa še potem ko plenico dobi prav da ne bi kakal ...včasih pravi da ga boli včasih kar ne bi ...zmerom pa ga kakanje naredi živčnega...bi kar ležal pa se pregovarjal...kaka tudi samo na vsake 3 dni
obljubljamo mu "svašta"če bo šel na wc pa ga ni moč pregovoriti

ali katera pozna rešitev?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3letnik in kakanje
9.1.2010 16:31:34   
ledenaa
ja poznam
Pustite ga na miru
če hoče kakati v plenice pa naj kaka
Vsak dan mu dajajte lacteon da bo kake cmehkejši in da ga ne bo bolelo.Drugače bo navajanje na wc težje in dolgotrajnejše

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3letnik in kakanje
9.1.2010 22:11:39   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: veternica4

ali je imela/ima katera probleme s kakanjem 3letnika
naš je že 1 leto brez plenice (ponoči in podnevi) razen za kakat
ko ga kakat bi rad plenico (na wc sploh noče kakat), pa še potem ko plenico dobi prav da ne bi kakal ...včasih pravi da ga boli včasih kar ne bi ...zmerom pa ga kakanje naredi živčnega...bi kar ležal pa se pregovarjal...kaka tudi samo na vsake 3 dni
obljubljamo mu "svašta"če bo šel na wc pa ga ni moč pregovoriti

ali katera pozna rešitev?

LP


hja,ravno tako natanko je pri nas.in sem prišla do zaključka:GA PUSTITI NA MIRU PA NAJ BOJO ŠE TAKO ENI PAMETNI,KI NIMAJO S TEM PROBLEMOV!!!
Sem mogla tako napisati in ima ledenaa čist prav.
mi imamo že težave pol leta,je suh ponoči in podnevi od 2 leta samo za kakanje je prosil pleničko.
pa smo robali z lepa,z grda-ne pomaga nič.
enostavno jim mora kliknit.naš ima psihično zavoro,se boji oz drek se mu gravža in misli da je v plenički bolj čist.user posted image user posted image

jaz ga bom pustila,pa naj še 1 leto kaka v pleničko,saj ni nič groznega.bo že.


(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3letnik in kakanje
10.1.2010 11:22:25   
Blink1
Kar pusti ga. Glavno da kaka

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3letnik in kakanje
10.1.2010 18:39:03   
Anonimen
ja,zelo znanouser posted image ,enega smo odvadli še ne kako leto nazaj,tamali,pa ravno par dni kaka na školjko,čeprav je že od poletja brez plenice podnevi in ponoči.star je pa 2,5leti.nikar na silo,mi smo mu tu in tam omenili kak je fajn ko nima rite cele pokakane,pa vodo lahko spusti v školjki,pa nov nastavek za školjko je dobil(pred tem še školjko -kahlico,samo ni blo haskauser posted image ).zadnje tedne smo ga pa na finto metali da nimamo plenic in da jih je zmanjkalo v trgovini,in je čakal do zadnjega,ko je bla sila je pač moral nekam,najprej na kahlo pol pa na školjko.ko je bil pa na školjki pa smo ga podkupli z igračo in bomboni.in to je to.oba kakata nas školjko.aja pa več sadja naj poje in pije veliko ,da bo blato mehkejše konsistence,ker ga verjetno boli in zadržuje.sej bo prej ko slej pokapiral da ne rabi plenice.

(odgovor članu veternica4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3letnik in kakanje
10.1.2010 22:05:41   
naja78
našga ne moreš v nič prepričat.kaj vse smu mu obljubili da če se pokaka.prav boji se pritisnit.tako da sem se odločila da bomo imeli še nekaj časa pleničko,glavno da kaka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?