|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby Welt Kiss
27.3.2008 14:24:43   
Putka


user posted image
Zelo mi je všeč tale voziček in ga nameravam kupiti preko eBaya (130€). Bi si pa rada kaj več prebrala na uradni strani prizvajalca vozičkov, pa ne najdemuser posted image Katera lahko prilima link za Baby Welt?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby Welt Kiss
27.3.2008 14:53:54   
mojsoncek
http://www.babywelt-international.com/


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 27.3.2008 14:56:33 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby Welt Kiss
28.3.2008 9:50:28   
Putka
Hvala. Ampak to ni to. Zdaj si mi dalal link BabyWelt štacune. In to je tudi edino, kar samam najdem. Zdaj ne vem, ali je ta firma vozičkov njihova lastna linija ali kaj?

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.3.2008 15:49:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.3.2008 15:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby Welt Kiss
29.3.2008 21:02:39   
mojsoncek
putka, sele sedaj sem videla, da sem malo kiksnila. Najprej sem pripopala link na tgovino, ko pa sem nasla link od proizvajalca, sem ga spremenila. No, link je ostal od prejsnega, tekst je pa od pravega. Se opravicujem...

daj se enkrat na: http://www.babywelt-international.com/



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby Welt Kiss
11.10.2008 21:37:11   
ebranka
Tudi jaz se odločam za nakup tega vozička, sam še ne vem ali 3 ali 4 kolesnikauser posted image
Na 4 k. bi verjetno lahko montirali tudi košaro Dreami, kar nam lahko pride prav še pri naslednjem otroku user posted image

Drugače pa še nekaj opisa /primerjave na tej strani: http://blog.zvitek.net/index.php/2008/03/09/quinny-zapp-vs-babywelt-moon-fit/

Prosim javi, če ga kupiš preko ebaja, zanima me cena in čas dobave.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby Welt Kiss
24.11.2008 19:28:15   
Mishika
Jaz prodajam 3 kolesno marelo, turkizno modre barve. Če katero še zanima naj javi. Info na 041 881 303

(odgovor članu ebranka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby Welt Kiss
26.11.2008 0:12:23   
poppi
Hoj,

jaz imam 4-kolesnega in smo zeloooooo zadovoljni. Sicer se imenuje Titanium snooze, ker ga izdelujejo na nizozemskem, ampak je identičen, le da na košarici ima en drug znakec.  link:
http://www.beslist.nl/baby_peuter?query=Buggy%20Titanium%20Snooze&noshopsearch=1

Mi smo dobili zadnjega v eni trgovini v turkizno modri barvi.

Prej smo imeli 4-kolesnega zappa (sem ga prav posebej iz ZDA naročila) in so nam ga ukradli  v enem zabaviščnem parkuuser posted image , tako da sem bila primorana drugega kupit. Ampak iskreno rečeno, mi je ta kar boljši, ker ima varovalo spredaj, ki se komot odpne, da še lažje vzames user posted image iz vozička..pa hrbtni del gre v ležeč položaj in še zelo enostavno se zloži in odpre. Zavzame pa čisto malček več prostora kot zapp.

Aja, pa še kolesa so mi boljša, ker ne ropotajo toliko. Tukaj so ceste večinoma tlakovane in slišiš zappa na 1 kmuser posted image

Na začetki sem bila sicer malce skeptična, ko sem ga samo na sliki videla (pač po izgledu je zapp zapp), ampak ko sem ga preizkusila ne vzamem več drugega. Pa sem dale že 8 vozičkov skozi..sem pač vozičkoholikuser posted image

Torej, go for it!


(odgovor članu Mishika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?