|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvojčka in 4 urni delovnik
3.11.2008 22:24:12   
MARTINŠČICA
Hojla,
morda mi kdo lahko pomaga, preden se spustim v CSD ...

Kako je z zaposlitvijo za 4 ure po porodniški, če imaš dvojčke. Vem, da to ugodnost lahko koristim 6 let, ne vem pa, ali imam plačo le za polovični delovnik ali kako. V okolici me namreč prepričujejo, da grem lahko delat za 4 ure in da mi služba daje plačo za 4 ure, ZZZS pa za preostale 4 ure. Meni se to zdi malo preveč sanjsko, zato najprej preverjam tu, preden preverim na CSD ... Ne zanima me torej delovna doba. To itak vem, da teče za polni delovnik, ampak da ti pa kar za nič dela plačo dajo, je pa malo utopično, se mi zdi. Morda se motim. Je kdo zaposlen na CSD in zna kaj več o tem povedat.

Hvala.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvojčka in 4 urni delovnik
3.11.2008 23:23:24   
tatam
Na žalost ni tako kot praviš.Tudi sama sem premišljala  v tej smeri,ampak se nam finančno ne bi izšlo.Delovna doba ti teče normalno.Plačo dobiš za polovični čas,prispevke za zavarovanje,penzijo...do polnega del.časa pa ti plača csd.Ne pa tudi druge polovice plače!!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvojčka in 4 urni delovnik
3.11.2008 23:25:49   
kofetek2010
imaš odgovor že tam kjer si še/že enkrat postavila to vprašanje user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvojčka in 4 urni delovnik
28.1.2009 23:49:05   
lara light
Pomagaš prosim, kje lahko najdem ta odgovor, mene tudi to vprašanje zanima...hvala!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvojčka in 4 urni delovnik
28.1.2009 23:50:22   
lara light
Pardon, je tatam že povedala...se mi je zdelo, hvala za potrditev tatam.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?