|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritlikavi ali Srnin Pinč
7.3.2009 19:25:01   
Annie^^
Zanima me, če ima katera izkušnje s tem kužkom, ker ga bomo kupili, pa me zanima, če je res prijazen do otrok, ter pa če je približno vedno velikost do 3o cm, idt. Če kaj veste o tej pasmi, prosim, da napišete čimveč.user posted image Lp

_____________________________

Nobody's perfect.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
7.3.2009 20:36:34   
Ribica **
Pasma srnin pinc ne obstaja.

(odgovor članu Annie^^)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
7.3.2009 20:38:57   
Udb
Mi smo ga imeli. Zelo inteligenten, hud na tuje ljudi, ful navezan na enega člana družine, zbirčen za jest. Fajn je k ma kratko dlako. Je pa zelo zmrznjen - pozimi ni ravno ljubil sprehodov, pa tudi dež ni bil priljubljen. 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
7.3.2009 21:45:21   
Annie^^
Hvala Udb. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Pasma srnin pinc ne obstaja.


Oh, obstaja, pa še kakouser posted image


_____________________________

Nobody's perfect.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 1:08:23   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Annie^^


IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Pasma srnin pinc ne obstaja.


Oh, obstaja, pa še kakouser posted image



Pravilno poimenovanje je pritlikavi pinc - tako ga naslavlja FCI in ta stanard velja pri nas.

http://pasjezivljenje.mojforum.si/pasjezivljenje-post-274.html 

http://www.klsps.si/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=26 

Sicer omenjajo srnin pinc kot drugo ime, ampak pravilni naziv je pritlikavi.

V Ameriki tudi locijo 5 vrst beaglov, FCI pa samo enega. Cudno, ne?


(odgovor članu Annie^^)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 8:24:52   
nuala
Koliko pa so stari otroci?
Jaz ti ga ne priporočam, če niso stari vsaj 5 let ( seveda, vedno je to odvisno od otroka ) ker menjši otrok težko razume, da pes potrebuje tudi svoj mir in da mora biti ravnanje z njim nežno. Ker ravno tolerantni in potrpežljivi niso. Če pa je otrok star npr. 10 let je to lahko krasen pes za v stanovanje ( samo zgodaj ga je treba učit, da ne bo lajal ). Ne pozabi, da so to kljub majhnosti precej hudi psi, tako da bo potreboval veliko socializacije in dobro vzgojo.



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Annie^^)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 11:23:51   
Annie^^
5 in 14 let.user posted image Imamo že Maltežana, vendar ga bomo kmalu oddali, saj je to preveč nervozen pes za nas.user posted image

_____________________________

Nobody's perfect.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
8.3.2009 11:35:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Annie^^)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 11:57:42   
Annie^^
Kind lady, sem malce narobe napisalauser posted image . Naš kuža je star 14 let in smo vsi močno navezani nanj. Je pa že nekaj mesecev bolan in po nasvetu veterinarja bi ga naj uspavaliuser posted image . Rekel je, da bi se morali čimprej odločiti za to, ker
user posted image preveč trpi. Pa vseeno je zelo težko, saj je naš družinski članuser posted image . Zato smo se odločili, da bi bilo mogoče
posvojili, ali pa kupili drugega psa. Čeprav našega user posted image ne bomo nikoli pozabiliuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.3.2009 12:12:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Annie^^)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 20:22:46   
Laubica
Jaz sem imela pritlikavo pinčko-Lady-imela je naju z bratom zelo rada -drugih malih otrok pa ni in ni prenesla-zelo dosti je lajala-ker ima kratko dlako je je bilo vse povsod polno-kot je že ena prej napisala je bila pozimi vedno zmržjena in dežja ni prenašala ,pa tudi zelo izbirčna je bila pri hrani-je pa bila zeloooooooo pametna ,nikoli ni potrebovala povodca se nas je držala kot cek vse je na prvo besedo ubogala-bila je naša ljubicauser posted image
Se pa zdaj nebi več odločila za to pasmo ker so res bolj nervozni in ogromno lajajo


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 21:16:03   
Annie^^
Hvala.

_____________________________

Nobody's perfect.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
8.3.2009 21:28:40   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Annie^^

5 in 14 let.user posted image Imamo že Maltežana, vendar ga bomo kmalu oddali, saj je to preveč nervozen pes za nas.user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Annie^^

Kind lady, sem malce narobe napisalauser posted image . Naš kuža je star 14 let in smo vsi močno navezani nanj. Je pa že nekaj mesecev bolan in po nasvetu veterinarja bi ga naj uspavaliuser posted image . Rekel je, da bi se morali čimprej odločiti za to, ker
user posted image preveč trpi. Pa vseeno je zelo težko, saj je naš družinski članuser posted image . Zato smo se odločili, da bi bilo mogoče
posvojili, ali pa kupili drugega psa. Čeprav našega user posted image ne bomo nikoli pozabiliuser posted image




Sori, ampak jaz ti ne verjamem. Če imaš zelo bolanega psa, ki ga boš moral dati uspavat, ne rečeš, da imaš nervoznega sa, ki ga boš zato oddal. Noben lastnik na smrt bolanega psa ne bi tega rekel.

(odgovor članu Annie^^)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
25.3.2009 14:49:05   
pepela
Ko tole berem, bi rekla samo eno: res je poseben kuža, zelo počlovečen, rahlo odštekan. Ampak, tolikokrat mi je "požrla" vse živce, pa obenem dajala tak zvrhan kup ljubezni, da ni za opisat, polna energija, živahna in bistra čez vse, ampak, ko je enkrat nimaš....ti je tako, kot da je vse brez smisla...stara je bila devet let, ko je imela tri enkratne mladiče - prvič, ki so našli dobre lastnike, s tem se tolažimo, ni bil en teden od tega, ko so šli od nas...ko je našo Miško povozil avto. Nikoli več ne bi imela druge pasme, tako ljubeča je bila. Carica

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
30.3.2009 11:19:30   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pepela
stara je bila devet let, ko je imela tri enkratne mladiče - prvič, 


A prvič je imela mladiče pri 9 letih? A ni to nevarno oz. se lahko ful matra?

(odgovor članu pepela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pritlikavi ali Srnin Pinč
3.4.2009 11:28:58   
Laubica
kaj od naše sosede je imela pri 12 letih 1. ker jim je pobegnila in prišla domov polna kot sončnicauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?