|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 12:51:22   
nanč
Naša 4,5 letnica že kake pol leta redno izvaja to božanje,stiskanje po spolovilu.Takoj,ko se vleže na sedežno in gleda tv,se obvezno boža.Stalno ima roke tam doli.Na začetku sem bila zelo šokirana,zdaj sem se "navadila"če temu lahko tako rečem.Baje je to normalen pojav,vseeno pa se mi zdi ,da se to dogaja prepogosto.Ko sem jo vprašala kaj dela in zakaj,mi je odg.,da ji pač paše,da naj jo pustim in da ne ve zakaj ji paše.Naj se delam,kot da nič ni??

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 12:56:17   
**Tinkara78**
Imam približno isto staro hčerko.

Jaz ji vedno rečem, da to lahko počne v svoji sobi in da je to njena stvar. Nikoli pa ne nastopim kot - tega ne smeš, to ni lepo, to se ne dela.... Želim le, da tega ne počne vsem na očeh. Njen odgovor na kaj dela je pa isti kot pri vaši, ker mi paše.


(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 13:04:50   
nanč

Jaz ji vedno rečem, da to lahko počne v svoji sobi in da je to njena stvar. Nikoli pa ne nastopim kot - tega ne smeš, to ni lepo, to se ne dela.... Želim le, da tega ne počne vsem na očeh. Njen odgovor na kaj dela je pa isti kot pri vaši, ker mi paše.
No,potem je verjetno res normalnouser posted image .Tudi jaz ji nikoli nisem rekla,da ne sme,jo pustim,čeprav mi je smešno videt to.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 13:44:40   
ledenaa
Mogoče bi ji razložili da to dela ko je samauser posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 13:52:33   
Anonimen
Tudi moja mlajsa sestra je imela ene take "cudne"user posted image navade.Kadarkoli je tamala poniknila,oz.je ni bilo ne videt ne slisat,smo rekli,evo .... spet z rito miga.Se je vlegla na kavc na trebuh,prekrizala nogi,se naslonila na komolce pa potem z rito gor in dol.In to kar en cas,tako da je bila ze cisto prepotena v glavo.Sicer ne vem kako smo mi reagirali oz.starsa,neke panike ni bilo,je pa minilo kot je prislo.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
21.9.2009 15:21:51   
kristinaj
naša to počne pri 2,5 letih. in ko jo vprašam kaj dela mi odg da si lulo popravlja, pa noter vtika raznorazne stvari... gre spat in čez 15 min grem pogledat in jo vidim, da si je plenico dol dala in lulo popravlja..... in povem vam, da ne vem kako reagirat... oktobra ima mali cepljenje in bom spotoma pediatrinjo vprašala za kakšen pameten nasvet...


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 8:36:55   
dps1
sem našla na spletu en ful dober članek o tem v pdf formatu, probajte najti. to je del odraščanja. mi smo to opazili zvečer oz. ponoči med spanjem, ko je ful jamrala. rekli smo ji edino, da pač to ni nič hudega, ampak naj to počne ko je sama, v sobi, ne pred drugimi.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 8:39:25   
dps1
SPOLNOST IN SPOLNA VZGOJA DOJENČKA tole je naslov, je pa v pdf formatu. poiščite.

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 8:40:02   
dps1
ups, ko kliknete gor,  vam že odpre. nisem vedela. lp 

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 9:16:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dps1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 12:22:33   
nanč
Vidim,da kr svetujete naj se umakne v sobico.Čeprav moram rečt,da se mi zdi,da jo s tem še bolj vzpodbujam k temu.Bom probala in videla kako bo odreagirala.
Hvala!


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 12:37:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 13:20:11   
nanč
ja in, če ji paše???
Ja logično,da ji paše,to razumem,ne morem pa se sprijaznit s tem,da že tako mali to počnejo,ok!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 13:23:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 16:00:49   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

ja in, če ji paše???
Ja logično,da ji paše,to razumem,ne morem pa se sprijaznit s tem,da že tako mali to počnejo,ok!


Pol pa bo najboljš, da si res prebereš kako literaturo o tem in se pač... sprijazniš.user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 22:18:43   
nanč

Pol pa bo najboljš, da si res prebereš kako literaturo o tem in se pač... sprijazniš.user posted image
Ja,saj se bom,sčasomauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
22.9.2009 22:19:49   
nanč
user posted image a ti nisi nikoli tega počela kot otrok? Mi smo to že v vrtcu delal, smo se skril za en hrib,..

To je čist neki normalnega, otrok odkriva sebe.
Pa veš,da sem potem razmišljala o tem in se spomnila,da smo tudi mi to delali,sem že pozabilauser posted image ...smo se igrali mamice in atijeuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
23.9.2009 8:36:09   
2XXL
Tudi jaz sem to delala. Pa sem bila kregana in sem se potem vedno skrivala.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
24.9.2009 11:52:03   
ThinkPink
Jaz se prav spomnim, da sem tudi sama to delala, ko sem bila mala, se mi zdi, da okoli 4 leta. Ne spomnim se kako pogosto in podrobnosti, vem pa, da mi je mami rekla, naj ne deklam tega, ker bom dobila pruh? No, kakorkoli, sčasoma je ta faza "raziskovanja" minila, pa mislim, da ni pustila prehudih posledic user posted image . Aja, se spomnim tudi, da je prijateljica tudi to delala in s sestrično sva se igrali, da sva mož in žena in sva nekaj drajsali ena ob drugo. Jezus, upam, da se ne spomni več tega...user posted image Zgleda je to normalno in tako mora biti, pri enih pride na plano prej, pri drugih pa kasneje.

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samozadovoljevanje ali kako naj se izrazim??
24.9.2009 12:13:05   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image juhu!!!! normalna sem!
no... ko sem moja 2 fanta opazila,da se slatat in vleceta inneemkajse delata s svojimi lulcki, sem enako reagirala. lepo sem jima razlozila, da ni nic narobe, ampak naj to delata ko bosta sama, ker je to njuna stvar in ni nic narobe s tem. ce bi pa kdaj to hotel kdo drug, pa mi morata takoj povedati, ker je zeloooo narobe!

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?