|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea - program Bonde
13.6.2009 23:56:41   
darja72
Namen imam kupiti Ikein TV regal iz programa Bonde. Tisti, ki ga imate, ste zadovoljni z njim? Kaj pa komode oz. predalniki Malm?
Hvala vsem.

< Sporočilo je popravil darja72 -- 13.6.2009 23:57:24 >


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.6.2009 11:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea - program Bonde
14.6.2009 21:26:16   
Ekaz
Jaz imam predalnike Malm. Odlični so! Imam jih že ene pet let. Kupila sem jih v barvi javorja (birkenfurnir). Takrat je bila ta barva 10 EUR dražja od npr. bele. Ne vem zakaj. Mogoče zato, ker so res full kompaktni, precej težki, zato mislim, da ni nek nikakav material. Tudi sestavit jih je enostavno. Vedno je bilo vse priloženo, pa jih imam jaz v stanovanju in mami v svojem. Pa še to je fino, ker nimajo nikakršnih kljukic za odpiranje - tako je zdaj moderno. Skratka, user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea - program Bonde
17.6.2009 19:45:10   
LoCa
jaz imam en malm predalčnik. sicer je lep, kot pravi ekaz, kompakten, ampak ga ne bi še 1x kupila, ker ima FUL ostre robove. za bonde pa ne vem

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea - program Bonde
23.6.2009 11:36:57   
ALWAYS LARA
jaz imam malm spalnico, pa še ene omarice in starši imajo spalnico in smo vsi ful zadovoljni!
mislim, da bom tudi tamalima kupila sobici kar od tega programa

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea - program Bonde
24.6.2009 15:05:25   
fusia
Jaz vem tudi samo za Malm. Imamo posteljo in nočne omarice in za moje pojme je vse izredno stabilno in kvalitetno za to ceno.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikea - program Bonde
24.6.2009 15:07:23   
Eca
Hej!

Jaz imam regal Bonde (bele barve) v dnevni sobi, star je 8 let. Sem zelo zadovoljna. Takrat tudi ni bil ravno poceni cca 100 starih jurjev. Kasneje (3 ali 4 leta) smo dokupili še eno nizko omarico tudi iz serije Bonde v kateri imam prte in podobne stvari. Kljub temu da ni bilo istočasno kupljeno oboje še danes lepo izgleda in služi namenu.

Priporočam.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikea - program Bonde
24.6.2009 19:08:10   
darja72
Hvala vsem. Še sestavimo, pa bo.user posted image

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!