|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 7:22:55   
speli
Dobro jutro vsem mamicam dvojčkov.

Moji pikici sta stari eno leto in pol. Ker se v Hartanu ne želita več voziti,bi počasi le tega zamenjala z dvema marelicama.
Ali obstajajo sponke za združitev dveh marelic, katere firme in kje jih lahko kupim.

Že vnaprej hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 7:34:37   
Isabellabina
user posted image
nastavljivo hrbtno naslonjalo ... Cena: 159,99 € / 38.340,00 SIT user posted image user posted image user posted image

Kaj pa kaj takšnega,da že kupiš dve mareli skupaj,ker ne vem ali obstajajo kakšne sponke ,da bi dve mareli skupaj vezal...nevem kako bi bilo to funkcionalno.

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 7:46:44   
speli
problem je le v tem, da tak voziček ima že moja tašča, pa se pike nočta vozit v njem...jima je bolj všeč, če sta posebej...
zato bi rada dve mareli, ki pa bi jih v nujnem primeru združila

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 7:56:06   
Isabellabina
Aha to je pa drugo...ja vem le za sponke ,ki se jim rečejo vezice,le da teh potem ne moreš več uporabit ampak jih moraš prerezat ,da bi dobila spet voziček narazen.Imaš jih pa v različnih velikostih in tudi širine vezic so različne.
user posted image Vezice 140 x 3.6mm bele (pak/100)Vezice za povezovanje, urejanje kablovDolžina 140 mm, Širina 3.6 mm, Plasti ... Ocena:user posted image Cena:1,74 €     Dobava 2-3 dni user posted image Vezice hook&loop barvne (pak/5)Vezice za povezovanje, urejanje kablovDolžina 150 mm, Širina 10 mm, Za prem ... Ocena:user posted image Cena:2,29 €   

Dobava 2

Evo tole sem mislila.Karkoli drugega mi ne pade na misel.Te ta druge so bolj uporabne ,saj mislim ,da so na mačka!

< Sporočilo je popravil big mamma -- 11.5.2009 7:57:21 >

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 8:37:31   
nokes
http://www.twinsthings.co.uk/stroller_con.htm

moj predlog, vprašaj v BC, pikapolonci, rutarju in povsod, kjer prodajajo vozičke, gudlakuser posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 12:46:05   
Skye
meni je bilo rečeno, da jih imajo v pikapolonici in niti niso drageuser posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 13:06:37   
emaa
Mislim, da so te sponke od Inglesine, če se prav spominjam. 

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 13:14:43   
Anonimen
jaz sem pa mislila marelico ( sadno drevo), da pač rabiš nekaj da dva pevcarja skup spojišuser posted image in mi ni blo jasno kaj ma to veze z dojenčk,om, sploh pa z dvojčki itd.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
11.5.2009 22:36:56   
barchy81
midva sva tudi že spraševala za to, pa so v BC rekli, da jih lahko naročijo, cena je okoli 16 €, edini pogoj pa je, da imata mareli ogrodje iz tankih cevi... lp pa povej kako se bo obneslo:) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
12.5.2009 9:14:18   
bugnavilea
Jaz imam te spojke, ki jih pa ne potrebujem. Rabljene so bile samo za probo, vendar nam ni odgovarjalo. Če želiš ti jih lahko prodam. 

(odgovor članu barchy81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
14.5.2009 6:55:39   
speli
Pozdravljena bugnavilea.
Glede na to, da se jih nikjer ne da več dobiti bi bila zelo vesela, če mi jih lahko prodaš.Samo eno vprašanje. Ali držijo skupaj dve mareli.
O ceni se mi ne sanja tako, da jo postavi sama..
Pošlji mi mail na zasebno pa se pogovoriva.

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sponke za združitev dveh marelic v eno
28.6.2009 20:01:10   
Anonimen
Problem teh sponk je,da se morajo prišraufat na voziček,kar pa je nepriročno saj nimam namena zraven nosit izvijač.

Če pa katera ve za kakšne ki so kot sponke pa se priporočam

lp

(odgovor članu speli)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?