|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parket ali laminat
1.10.2009 16:10:37   
Kliki
Ker se mi je parket dvignil zaradi vlage ga bo treba pač z nečem zamenjati.
Med tem smo tla tudi ze izsošili.

Zanima pa me preproste izkušnje z prketom oz. laminatom kaj se bolje odneše?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parket ali laminat
1.10.2009 16:12:55   
water lily
Laminat nikol več. Pa če mi ga dajo zastojn.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parket ali laminat
1.10.2009 19:43:45   
2.2.
imamo oba doma-kjer trenutno stanujemo. v naši novi hiški pa bo absolutno parket oz deske. laminat nikoli!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parket ali laminat
1.10.2009 19:52:44   
al1*
Mini ni všeč laminat, definitivno sem za parket.

_____________________________

lp


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parket ali laminat
1.10.2009 19:56:54   
Hope2
parket brez pardonauser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parket ali laminat
1.10.2009 21:07:32   
honey
Jaz bom pa povedala takole: imamo parket, v hiši smo 2 leti. Ampak je tak, da je groza. Spraskan, luknje, ni da ni. In vem, da če bi zdaj delala na novo, bi definitivno dala notri laminat za ne vem, recimo 5 let, ko pa bi bili otroci veliki, bi pa zamenjala s parketom. Ker pri nas je že tako, da bi ga po 2 letih bilo potrebno brusit. Samo s tem razlogom bi dala laminat, drugače sem pa absolutno za parket.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parket ali laminat
2.10.2009 6:14:09   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Jaz bom pa povedala takole: imamo parket, v hiši smo 2 leti. Ampak je tak, da je groza. Spraskan, luknje, ni da ni. In vem, da če bi zdaj delala na novo, bi definitivno dala notri laminat za ne vem, recimo 5 let, ko pa bi bili otroci veliki, bi pa zamenjala s parketom. Ker pri nas je že tako, da bi ga po 2 letih bilo potrebno brusit. Samo s tem razlogom bi dala laminat, drugače sem pa absolutno za parket.


Naša hiša je stara okol 30 let in imamo še 1. parket notri. PA mu nič ne manjka. REs ima minimalno odrgnin(od pisalne mize, dnevnega "drgnjenja" z pisarniškim stolom...)
JE odvisno od kvalitete parketa. V kakih na hitro narejenih novogradnjah so obupni parketi v katerih se vse pozna.

Torej, jaz sem  tudi za parket.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parket ali laminat
2.10.2009 11:30:14   
Kliki
Hvalavsem za nasvete midva sva skoraj da odločena da kupiva kvaliteten prket.
Ja prinama je bilo tako da je novogradnja in je notri ubupen prket, brez vsakega sijaja.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Parket ali laminat
3.10.2009 7:18:33   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Hvalavsem za nasvete midva sva skoraj da odločena da kupiva kvaliteten prket.
Ja prinama je bilo tako da je novogradnja in je notri obupen prket, brez vsakega sijaja.



A obupen je zaradi tega, ker nima sijaja? No, vsak parket nima sijaja, pa lahko je tudi zelo kvaliteten. Naš je že en takih. Gotov parket, višji cenovni razred, kakovosten in nobenega sijaja, osebno mi tisti šajni lak nagravžen. Sem videla razliko šajni parketa in potem brez sijaja pri moji sestri. Ful razlika, stanovanje je čist nekaj drugega. Še dobro, da jim je poplavilo lakasti parketuser posted image user posted image sori sisteruser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Parket ali laminat
20.11.2009 14:10:07   
Kliki
Se ne gre se mi tolk da bi se zdej ne vem kako svetil je pa fajn malo.
Bolj se mi gre kako ste kaj zadovolne z laminatom, ker moj prket bo treba vn vršt.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Parket ali laminat
20.11.2009 18:45:52   
Gina
Z laminatom nisem zadovoljna. Ko smo imeli parket, je bil sicer res že star in zrajsan, ampak saj se ga da čist lepo zbrusit, če je treba - sem bila zadovoljna. Meni lakirano tudi ne potegne.

Torej če vprašaš kaj - jaz bi parket.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Parket ali laminat
20.11.2009 22:32:58   
Olivija
Midva sva pa z laminatom zadovoljna.  Takrat sva ga dala pač zato v dnevno, ker sva itak mislila samo nekaj let bit tukaj. Sva pa vzela mal dražjega, zdaj se je pa tako obnesel, da resno razmišljam o tem, da bi ga tudi v hišo dala. 

< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.11.2009 22:33:43 >

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Parket ali laminat
21.11.2009 11:11:47   
Kliki
Super da ste tudi z liminatom zadovolne. Glede na to da upam da se bom lahko kmalu izselila iz tega stanovanja bova midva pomojem tudi dala bol kvaliteten liminat.
Brušenje starega prketa ne pride upoštev ker se je zaradi vlage dvignik.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Parket ali laminat
21.11.2009 17:37:59   
Jada82
Midva ravno sedaj opremljava tla user posted image V kuhinji in hodniku bodo ploščice, jedilnica, dnevna in spalnica parket, otroška soba pa laminat .. ker se bodo najbrž igrače valjale itd., pa bomo v otroški potem čez par let dali parket ... drugač pa parket ful lepše izgleda od laminata in je bolj topel .... ampak dražji, seveda ....  hm

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Parket ali laminat
21.11.2009 17:40:00   
SURF
Če je dovolj denarja,vsekakor kvaliteten parketuser posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Parket ali laminat
21.11.2009 21:06:44   
Gina
Od vlage bi se ti dvignil tudi laminat po moje. To mora že kar konkretno mnogo vode zraven priti, da ta reč odstopi. Sem doživela.
Drugače pa moj razlog, zakaj ne laminat ni v videzu - nekateri laminati meni zgledajo celo bolje kot parket, ampak zaradi tega, ker se gor vsaka malenkost pozna. NIkdar spucano kot je treba, oz. samo dokler spet kdo gor ne stopi... Pa imam svetlega, pa večbarvnega, pa celo modrega doma...user posted image  Najboljši je tale moder, se še najbolj zakrije vse gor, ampak vseeno.... boljše parket, sploh nimaš teh problemov.

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Parket ali laminat
22.11.2009 17:48:39   
Barbara_L
Ful zadovoljna uporabnica laminata višjega cenovnega in kakovostnega razreda. Ima easy-clean funkcijo,madeži se ne poznajo, čisti se super, podložila sva ga dovolj, da ne škatla, padalo nama je gor že "sve i svašta" pa se nič ne pozna. Skratka-takoj kupim še enkrat.
Ko sva kupovala, sva gledala tudi parkete in si jih žal nisva mogla privoščiti. Laminat pa je bil v akciji -10%, položila sva ga sama in se imela luštno. Zadovoljna.
Priporočam v vseh pogledih, kajti laminati so danes zelo drugačni od tistih izpred 5-10 let-kvalitetnejši in predvsem zelo praktični.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Parket ali laminat
22.11.2009 20:39:22   
Petka09
Midva imava v spalnici in otroški sobi ter delovni sobi visoko kakovosten laminat višjega cenovnega razreda. Zelo dober, pa še lepili smo ga vmes, nismo samo na klik polagali. Ker spalnice niso tako prehodni prostori, kot npr. dnevna soba, smo se pač odločili za laminat in nam ni žal. Super se čisti.
Od vlage oz. velike količine vode, se pa tudi laminat napne oz. se tisti spoji vmes dvignejo in če greš z roko po tleh čutiš, kje je dvignjeno.

Imamo gotovi parket v dnevni sobi in jedilnici. Zadeva krasna, dosti bolj topel občutek kot pri laminatu, mehkejši (se ne sliši toliko, če pade nekaj na tla, kot se sliši pri laminatu).

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Parket ali laminat
22.11.2009 20:40:54   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ker se mi je parket dvignil zaradi vlage ga bo treba pač z nečem zamenjati.
Med tem smo tla tudi ze izsošili.

Zanima pa me preproste izkušnje z prketom oz. laminatom kaj se bolje odneše?



sem zagovornica laminata...mi ga imamo in je super. Res pa je da če hočeš ali malo dražji laminat ali parket moraš odštet malo več denarja.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Parket ali laminat
23.11.2009 8:24:27   
kalbo
Pri nas imamo lamelni parket že pet let druge klase lakiran z lakom najboljše klase, pa delajo otroci z njim ...ni da ni... Proti svetlobi pogledano se mu otroci poznajo, drugače ne. Definitivno parket, ki mora bit lakiran s kvalitetnim lakom.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?