|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny buzz 4
11.2.2013 11:41:06   
MALINČICA
Pozdravljene!

Zanima me, kak je razlika med buzz3 in buzz4. To mi je jasno, da ima buzz 3 tri kolesa, buzz 4 pa 4 kolesa. Zanima me predvsem to, če je možno iz buzz4 narediti buzz3, da kupiš prednje napihljivo kolo? Ravno smo v kupivanju rabljenega buzz4, imam pa si namen kupiti prednje napihljivo kolo, pa me zanima, če je možno tako skombinirati?
Hvala za ogovore!


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny buzz 4
11.2.2013 12:32:08   
zaspancek1
Sicer ga nimam, ampak kolikor gledam njihovo stran, mislim, da lahko brez problema zamenjaš (vsaj priključek izgelda čisto enak in če gre s 3 na 4, gre tudi obratno). Ker 4 kolesa so navadno dodatna oprema in narejena podobno kot Muud:
http://www.quinny.de/de-de/zubeh%C3%B6r/?stroller=0d59e42f-2ed5-48f5-af5d-fe510199eae3

Tule pa celo piše, da je to zimsko kolo primerno za vse Buzz modele:
http://www.kidscomfort.eu/Quinny_-_Gelaende-_und_Winterreifen_Outdoor_-_fuer_Buzz.html


< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 11.2.2013 12:34:03 >

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny buzz 4
11.2.2013 18:32:22   
annai
haai...kamot gre menjat kolesa tako da lahko imaš buzza4 ali buzza3...kolo oz kolesa se dajo dokupit, tako da po želji. ;)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny buzz 4
12.2.2013 15:23:18   
MALINČICA
Oh super, najlepša hvala za odgovore!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?