|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme radenci
31.1.2010 16:46:55   
veritas
živjo

v mesecu februarju bi šli z otroci za par dni v terme radenci.ker gremo prvič me zanima vaše mnenje oziroma tiste ki ste že bile - kakšni so bazeni, sobe, animacija intd.

Hvala user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme radenci
31.1.2010 17:28:04   
mama_milchy
pozdravljena,

sobe so kr lepe, prostorne, jedilnica je ogromna - preveč oddaljen biffe od miz;
bazen je kr ok, ni sicer full velik ampak ok; imajo enega majhnega z enim topoganom; pa plavalni bazen;

povprečna starost ko smo mi bili je bila 60-65let in smo rekli nikoli več;

za otroke ni, no vsaj ko smo mi bili, ni bilo nič za otročke; pri recepciji so imeli en kotiček, kjer je bila mizica pa par barvic;
meni ni bilo lih OK; mogoče ker sem iz te stroke in že sam sprejem je bil katastrofa, da ne govorimo, ko smo prišli plačat račun...

mi smo bili sicer decembra 2007; tako za se it kopat čez dan, bi še šlo, na dopust pa jaz ne bi več šla....

mi hodimo raje v terme Olimia in je za vsakega nekaj; otroška animacija je tik ob bazenu, delavnice, v hotelu potem imajo razne pravljične večere, ustvarjalne dejavnice; res lepo;

lp

(odgovor članu veritas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme radenci
31.1.2010 21:37:39   
ona
Kot si že dobila odgovor,se jaz tudi z zgoraj napisanim strinjam!
Ni kaj preveč za otroke,je bolj za starejše ljudi:)
Bazen je premajhen za moje pojme in se moraš prav zagrebst,da prideš npr. na une vodne masaže v bazenu.
Mi smo bli tam enkrat avgusta pred 3 leti in tudi nismo bili bogve kaj zadovoljniuser posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme radenci
1.2.2010 6:50:09   
muha1
Kot sta že predhodnici omenili, ni za majhne otroke. Radenci so bolj za enodnevno kopanje. Meni je že 3 ure preveč user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme radenci
3.2.2010 10:06:08   
Nika v službi
No, mi pa vedno radi pridemo v Radence. Ne vem od kod vam ideja, da ni ničesar za otroke?! Saj imajo krasno igralnico v hodniku, ki povezuje bazene s hoteli, notri so animatorji, vedno se kaj dogaja! Mi smo bili nazadnje tam za božično-novoletne praznike in je bilo super.

Ok, bazeni res niso čisto prilagojeni otrokom, ampak spet je odvisno od otroka in staršev, kaj pač pričakuješ. Naša rada plava, najbolj ji je zabavno na "reki", pa na tistem prehodu v zunanji del, tako da nekih otroških bazenov sploh ne pogrešamo.

Hotelski kompleks pa je meni zelo uredu, prenovili so nekdanji hotel Termalija, ki je zdaj Izvir z visokimi 3 zvezdicami, h. Radin je tudi povsem ok (je sicer potreben prenove, ampak vseeno nudi udobje 4*).

Radenci so krasni tudi za sprehode, ljudje so izredno prijazni, mi se zelo radi vračamo. Zdaj, ko je nova AC pridemo iz Ljubljane tudi več kot pol ure prej.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 3.2.2010 10:07:17 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme radenci
3.2.2010 17:35:53   
veritas
Hvala vsem za vaša mnenja - bom še malo premislila ...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: terme radenci
6.3.2010 21:18:04   
veritas
 No, na koncu smo le šli V radence in lahko rečem da je bilo super - predvsem smo bili zadovoljni z nbazeni in savnami.

Fanj tudi za otroke (varstvo in animacija)



(odgovor članu veritas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: terme radenci
8.3.2010 9:12:59   
Martinčka
meni se tudi radenci zdijo super... do mojega 17 leta smo vsako leto hodili tja med krompirjevimi počitnicami in sem se vedno imela super... res ni to zdravilišče kjer bi videval predvsem mlade ampak so večinoma starejši ampak meni se je zato dopadlo ker je bilo vse bolj umerjeno... vem da med prazniki so vedno imeli animacijo za otroke ker se zeelo spominjam kako sem še sama delala obeske iz gipsa:) haha...

sicer pa to da je bife preveč oddaljen od miz v restavraciji!?? se pač usedeš za bližjo mizo... jaz sem vedno imela le par korakov do bifeja, pa tudi če bi morala po minutke hodit do njega se mi ne bi zdelo tako grozno!?

sobe so meni zelo všeč (se razlikujejo glede na hotel ki ga zbereš) ter zeelo imajo dober medicinski center! v medicinski center pa še danes hodim pa čeprav se zato vozim urco in pol do radencev ker so zelo strokovni in prijazni in še boljšega nisem nikjer doživela!

kakorkoli meni je super za iti v radenci za dve nočitvi oziroma tri dni, kaj več pa nikjer ne zdržim v slovenijiuser posted image

no pa nova leta imajo v tem hotelu zelo na nivoju... od svežih jagod do jastogov.. res malo dražje ampak superuser posted image

(odgovor članu veritas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?