|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 8:16:42   
maktub
punce mene pa zanima koliko časa ste čakale na vaso poročno knjigo=?
kmalu bo 3 mesece in mislim da je to dostii dostii preveč.. sorodniki me vsako krat sprasujejo jaz pa jim govorim eno in isto.. ni se ni se ni se.. pa so rekli da to pa ni lepo.. da kaj takega da čakala mladoporočenca na slike 3 mesece.. s tem da sva jih vidla saj naam jih je dal na cd ampak.. nevem... mož je reku da če mu v roku 2 tedna nebo plačal knjige
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 10:30:40   
ajataja
Kako pa ste se zmenili in kako piše v pogodbi.Midva sva se poročila v soboto slike in album pa dobila v torek.Drugače pa mislim da je rok 30 dni vsaj tako so pogodbe kolikor sem se pogovarjala okrog,3 mesce pa je absolutno preveč user posted image jaz bi se že po enem mescu šla pošteno razjezit user posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 11:20:23   
maktub
ja v pogodbi pise 60 dni...ahh nevem kaj bo... nebi rada se kregala,pa tud zamerla se nebi rada... že neki časa nazaj sm ga vpr.a je reku da ima strasno  guzvo..

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 11:53:17   
emma83
Pa sta jo vidva že v celoti plačala in samo čakata končni izdelek? Zakaj se pa ne bi rada zamerila? Jaz bi že po 1 mesecu skočila v luft, 3 mesece čakat ga pa še prijavim kam zaradi kršitve pogodbenih določil. 

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 15:19:24   
hubi
Kakšnega modela sta pa izbrala? Midva sva jih dobila ob 11 zvečer, pa pripeljal jih je kar nekaj km daleč. In nekaj najinih kolegov jih je isto dobilo. Ti ga klicari in klicari. Pa mogoče kakega odvetnka omeni, pa znižano plačilo.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
15.8.2010 16:14:34   
maktub
Pa sta jo vidva že v celoti plačala in samo čakata končni izdelek?
IZVIRNO SPOROČILO: emma83

Pa sta jo vidva že v celoti plačala in samo čakata končni izdelek? Zakaj se pa ne bi rada zamerila? Jaz bi že po 1 mesecu skočila v luft, 3 mesece čakat ga pa še prijavim kam zaradi kršitve pogodbenih določil. 


ne nisva se čisto nič plačala.. je reku da se plača ob prejemu končnega izdelka kar je knjiga....
morem pa rečt da razvite slike sva dobila ampak fotoknjigo se nisva in jo kr nekaj časa čakava....

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
24.8.2010 10:32:08   
doloresss
Sama bom v taki situaciji šele prihodnje leto, vendar kolikor sem se informirala, je 2-3 ali 4 mesece kar pogosta čakalna doba za knjige in albume, vsaj pri taboljših oziroma bolj iskanih fotografih za katere se zanimam. Stvar mi je osebno precej razumljiva, saj si predstavljam, da oblikovanje in izdelava knjige vzame res precej časa, sploh če je fotograf precej iskan in fotografira vsak vikend. To je pač cena dobrega izdelka.

Nevem...morda sem sama preveč tolerantna...?

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
5.9.2010 13:46:16   
petra87
midva sva čakala 2 meseca, je pa velik del tega bilo tudi najino poročno potovanje, ker sva šele ko sva prišla domov potrdila slike ki bodo v por. knjigi. potem sva plačala v celoti... in čez 3 tedne dobila knjigo. če ne drugega pokliči fotografa... saj plačaš ti. lepo ga vprašaj, reci da te približno zanima ali bo to 1 teden, ali en mesec še user posted image

(odgovor članu doloresss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
6.9.2010 21:49:01   
momo1
user posted image Midva sva 5 dni po poroki že imela album v roki in takrat sva tudi plačala. Tri mesece? To je zame čisto nenormalna doba za čakanje poročnega albuma ali knjige. To je čisto nefer od fotografa in jaz bise obrnila s pogodbo na kakšnega odvetnika, prej pa bi o svojem namenu obvestila fotografa. Mislim, da se premalokrat zborimo za pravice, ki jih imamo, zamera gor ali dol, on tebi ponuja uslugo, ti njemu denar za uslugo in odnosi morajo biti fer.

(odgovor članu petra87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čakam in čakam na poročn0 knjigo?
7.9.2010 13:28:39   
poli*
Zame to ni profesionalno od njega. Lahko ima dela čez glavo in še dlje, ampak 3 mesece je pa too much...

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katero ime?
qloq

Katero ime paše zraven za punčko?

Amadej in Aneja (41%)

Amadej in Amadeja (7%)

Amadej in Alina (31%)

Amadej in Adrijana (9%)

ali drugo ime ( kakšno) (12%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!