|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice v termah ptuj
7.8.2011 17:19:06   
JonasH
Konec avgusta in prvi teden septembra greva z hčerkico počitnikovat v Terme Ptuj. Me zanima kaj lahko pričakujem. Vreme, animacija ipd.? Če ima kdo podobne izkušnje so dobrodošle.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice v termah ptuj
7.8.2011 19:43:32   
Jantar
Predvidevam,da gresta v hotel,tko da kar se hotela tiče ti ne morem dati info,ker mi smo bili v kampu.....kar se pa samega bazena tiče je pa nam blo vsem všeč,za animacijo hčerke boš morala pa sama poskrbet,majo pa luštne tobogane,primerne vsem starostim in to je to,kar je v bližini term......user posted image

Zdej nam je blo všeč,ker je mirno,ker so terme glih prav iz centra ven,ker mi ko gremo na dopust ne maramo prevelikega živ žava.....drugače pa kot sem že napisala,naši otroci so uživali pa mamo od malčice,ki je še v pleničkah do pubertetnice.....user posted image

Mi gremo drugo leto spet......user posted image

(odgovor članu JonasH)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice v termah ptuj
8.8.2011 9:00:40   
Medea10
Če se bosta kopali zunaj, je res kar nekaj toboganov, čez vikend (ne vem če je tud čez teden) pa tud telovadba v vodi, če je hčerka majhna ji bo zanimiva tud Račka Mili, ki pride na vsake tolk časa k otroškem bazenčku in malo animira otročke. Par tednov nazaj, ko smo bili tam mi, so imeli neke delavnice, pa tattooje iz bleščic (10 dni držijo) so risali, imeli so par Plasmacarjev s katerimi se je lahko peljal vsak (tudi odrasli). Je kar zanimivo no.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Hrastnik
photo
Hrastnik leži v eni izmed prečnih dolin v Posavskem hribovju, 63 kilometrov vzhodneje od Ljubljane. Ozemlje občine meri ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?