|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hemoroidi po porodu
31.5.2010 16:38:43   
divans1
Pozdravljene! Po porodu so se mi pojavili hemoroidi, zunanji, v lekarni sem kupila kremo in stanje se je izboljšalo, ampak še vedno me fulll srbi oz. peče na momente, itak redno skrbim za higieno in se preoblačim v čiste hlačke, danes pa sem opazila, da se mi je verjetno od tega srbenja vnela koža na riti, mam čisto rdečo, kot da je opečena.... JOjjjjj, pomagajte, se je še kateri to zgodilo???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hemoroidi po porodu
31.5.2010 16:51:06   
anckabancka
Fajn so tudi robčki za hemoroide iz DM-a. Jaz jih uporabljam že celo nosečnost in imam bistveno manj težav kot v prejšnjih nosečnostih.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hemoroidi po porodu
31.5.2010 16:55:18   
nincy29
jaz sem jih tudi dobila po porodu in sem jih u par dneh pozdravila tako da sem po vsakem  obisku wcja(velike in male potrebe) se štuširala in si 2x na dan  mazala s Mazilom Bepanthen.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hemoroidi po porodu
31.5.2010 18:59:03   
vija vaja
Meni je pomagalo, da sem po vsaki potrebi šla pod tuš, se fino obrisala in si v pekoč-srbeč predel vtrla kremo tea tree...v treh dneh mi je bilo boljeuser posted image

Zdej pa vedno, ko vidim, da se kaj prpravlauser posted image , namažem z teatree-jem in morem rečt, da je tako boljš!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hemoroidi po porodu
31.5.2010 22:01:49   
ribica.
ti samo čim več maži, tudi če daš olivno olje. Pa počitek tudi pomaga, ker to se nardi od tega ker ti vse nekam dol pritiska, oz ti je, med porodom. Je pa res boleče kot hudič!

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hemoroidi po porodu
2.6.2010 9:18:39   
nusi
ojla, js sm jih dobila 14 dni pred porodom - vnete, boleče, pekoče...za znort, še kri mi je tekla. Mazala sem se z moduleksom in se brisala z robčki hemofarm, so mi bolš od tistih v tuševi drogeriji, ker so me preveč pekli. Vneti so bili skor do konca - do poroda, ene 12 dni, pol so se mal umiril, ven so pa še vedno gledal, šele zdej lezejo nazaj notr. Pa dokler so vneti jih ne rini nazaj notr, ker bo še slabše. Eni predlagajo, da si jih namažeš z riboderminom, js sm uporabljala še multi-gyn komprese za hemeroide- mi je kr odleglo user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hemoroidi po porodu
4.7.2010 12:07:57   
scarlett_
pozdravljene!
zunanje hemeroide sem dobila pri porodu, zdaj sem že 3 tedne in še vedno niso izginili .. tuširam se 4krat na dan in po vsaki po trebi, mažem se s kremo, ki so mi jo priporočili zdravniki .. najprej je zginil za polovico velikosti, zdaj pa ostaja isto .. mislite, da ima še čas, da sam izgine? jaz namreč še vedno ne morem sedet normalno .. user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 12:30:26   
Tinca Malinca
Jaz sem že 19 tednov po porodu in še vedno ni kaj bistveno bolje ... Kot kaže, bo ta trdovratna reč kar ostala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 13:52:13   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

Jaz sem že 19 tednov po porodu in še vedno ni kaj bistveno bolje ... Kot kaže, bo ta trdovratna reč kar ostala user posted image user posted image user posted image


če nikakor nočjo stran si jih daš lahko še vedno odstranit, samo js bi to uporabla bolj kot izhod v sili

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 16:06:14   
scarlett_
ja men so tud rekli, da če ne grejo jih potem izrežejo .. ja mal je nerodno res, jst namreč lahko sedim samo na mehki podlagi, da ne govorim o tem kako je it na wc .. user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 18:31:54   
divans1
Jst sm pa zdj 8 tednov po porodu in je stanje bistveno boljše, kot da ni bilo nič. user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 21:24:37   
nusi
scarlett - a pa so vneti al samo ven visijo? Ker če so vneti in pečejo probej še mal potrpet, ko pa ne bodo bolel več jih pa probi počas mal nazaj not spravlat

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hemoroidi po porodu
7.7.2010 22:10:29   
slovenka
Ojej, zoprna reč. Jaz sem jih tudi dobila drugi dan po porodu. Prej pa niti vedela nisem, kaj je to. Ampak so izginili v kakšnem tednu po porodu, brez česa posebnega... Je pa težko... sploh če si še šivan po porodu user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hemoroidi po porodu
8.7.2010 9:35:43   
scarlett_
tako so mi naročil tud v P in bom seveda poskušala jih not porint, ker jst se zdravnikom ne približam več .. user posted image  

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hemoroidi po porodu
12.7.2010 17:43:35   
zlicka
emmm...jaz se vam menda pridružujem....sem sprva mislila da sam šivi bolijo....sam so očitno hemeroidi:(

Za šive so meni rekli tuširat s toplo vodo, sam kaj nji za hemeroide boljša mrzla??? Upam da šentjanževo olje ki si ga mažem za šive ne škuduje za hemeroidi ali še poslabša stanja?

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hemoroidi po porodu
12.7.2010 19:57:47   
scarlett_
zlicka res je, za hemeroide je dober hladen tuš in pa ledeni obkladki, 10 min trikrat na dan (čeprou jst si ne dajem, ker me je boleeeeel) .. sam povem, da meni so pa tud za šive rekli hladen tuš .. so nam prav govorili, zgoraj toplo (zaradi mleka), spodaj pa hladno .. user posted image

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hemoroidi po porodu
12.7.2010 20:27:03   
zlicka
Saj za prsi vem da toplo :) sam za šive mi ni blo jasno :) ok zdaj vem:) upam da hiter minejo, ker sem z šalufom smešna sploh ker ni plaže:) sam drugač ne gre, pa še to je kar boleče:(

nisem še jih nikoli imela zato nisem vedela so ali niso :) očitno me je doletela ( sreča) :)

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hemoroidi po porodu
18.7.2010 22:32:17   
Maychi80
Jaz sem te nadležne stvari tudi dobila ob porodu, najverjetneje zaradi pritiska in izjemno dolgega poroda. Imela sem tri izredno velike hemeroide, uporabljala sem hemoclin gel, pa je pomagal samo pri dveh, tretji mi je ostal. Jaz sem že več kot leto dni po porodu in mi gre ta stvar že pošteno na živce, poskusila sem si ga tudi že nazaj porinit, pa ni šlo, zdaj pa bom verjetno morala iti na odstranjevanje, to pa baje ni ravno neboleč postopek, ker ti hemeroid izžgejo.

No, upam da ostale ne boste imele takšnih težav.

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 7:07:41   
zlicka
Joj Mayci80 boga :(  me je kar strah...ker ta stvar ne gre nikamor ne :( grem danes jaz tud po hemoclin gel, uapm da bo kaj pomagal . 13 dni po porodu pa še me šivi kar bolijo pa še ti hemeroidi....ni lahko :)

(odgovor članu Maychi80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 9:04:40   
scarlett_
zlicka nekaj glede šivov .. jst sm mogla ponovno nazaj v P in so se mi vneli zaradi vročine, so mi naročil, da tud hlačk ne smem nosit .. tako, da samo oblekca, spodi pa nič in odkar sem tako je res bolš .. čeprou mi je blo na začetku tok čudn, ko mi je to G reku!

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 9:12:27   
zlicka
mene bolijo še bolj spet, ker sem bla v petek nazaj v bolnici, me niso fajn sčistli in mi je zjutraj samo vse ven padlo, tako da so mi dali pol tam narkozo in mi spucali še maternico in kaj je not ostalo.

Zato pa še kar krvavim, pa je reko da drugač šivi so ok, sammeni to ne zgleda ok zašito, tako grdo me je zašil:((

Kak pa kaj to pri vas zgleda?

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 10:58:19   
scarlett_
meni so tudi na začetku zgledali tko grdo, sem klela k hudič, ampak zdej po pet tednih je šlo pa vse to bolj skup in ni več tako .. mam pa zatrdele drugač, tako da imam tisto linijo doli kot bi bila kost, ampak mi je reku G v sprejemni, da je to ok še za neki časa .. pa UZ mi je naredu in reku, da isto imam nekaj v maternici, nimam pa več čišče, tko da ni vedu, če bo šlo ven še in je omenju čiščenje .. ampak prvi pregled po porodu mam pa šele septembra zaradi dopustov .. zlicka a si ti v lj rodila? 

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 11:45:18   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

Jaz sem že 19 tednov po porodu in še vedno ni kaj bistveno bolje ... Kot kaže, bo ta trdovratna reč kar ostala user posted image user posted image user posted image


če nikakor nočjo stran si jih daš lahko še vedno odstranit, samo js bi to uporabla bolj kot izhod v sili



Vem ja user posted image user posted image user posted image . Že razmišljam, če bi se kar naročila, da s tem opravim še med porodniško ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 14:10:49   
zlicka
scarlett ne na Ptuju.

Meni se je samo sčistlo, pa hvala bogu, ker drugač bi lahko prišlo do sepse. Je pa še kar nekaj ostalo in zato je blo potrebno čistit. Je pa bil ginekolog čist nekam paničen ko sem prišla pa povedla kaj inkoliko je zjutraj padlo iz mene. To pa zato ker se mu je takrat tak mudilo...je pojslico kar vlekel za popkovino na silo. user posted image user posted image

No zdaj res upamd a bo vse ok.

Že lahko malo sedim brez šlaufa :)

Hemeroidi pa bomo vidli user posted image

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hemoroidi po porodu
19.7.2010 14:27:24   
scarlett_
sem te vprašala kje si rodila, ker vidim, da je skoraj vse enako in zdaj še tole s posteljico .. pri meni so jo isto kar ven potegnili, čeprav ni se mi zdelo kot, da je bilo na silo, ampak nisem pa je porodila sama s popadki, kot so rekli v mš .. zakaj pa pride do sepse, če se vse ne sčisti samo? sem zdej mal panična ratala .. 

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?