|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 0:26:50   
PC Baby
Naša skoraj 11-mesečnica se zdaj kakšen teden zbuja 1x na noč, da bi jedla in ji damo Aptamil. Spije cca 240g, ampak ona bi še in vsakič ko je konec zajokca in se steguje proti flaši. Sej potem ji dudo damo in se umiri, ampak me zanima če vaši tudi toliko spijejo, oz. ali mogoče še več?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 9:05:18   
mini86
pri 8 mesecih je nehal jesti ponoči, po tistem če se je zbudil sem mu samo dudo dala..

se pa zdj pri 2,5 letih navadil da se skoaj vsako noč zbudi in spije pol kozarčka vode..


če veš da čez dan dobi dovolj hrane je potem SPET to pač neko obdobje..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 9:12:31   
Tutan
Dokler se je dojil (do cca 18m) je jedel ponoči 3-4x ... kadar je bil bolan, celo večkrat. Nisem komplicirala, kolikokrat se je dojil, ampak se je pač... ko sva se odvadila od dojenja, pa ponoči več ni pil ničesar (seveda se zgodi, da je otrok tudi ponoči žejen in takrat dobi vodo, ampak to ni stalna praksa).
Pri 11mesecih jaz ne bi komplicirala, ampak bi enostavno mogoče naredila malo bolj razrečeno mleko, če je teža normalna, če pa ima majhno težo, pa bi ponudila navadno mešanico, kot je treba...
A zvečer pa se dovolj naje?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 9:45:53   
lenčy
pri nas je bilo podobno, samo da ni tako veliko spil. probaj mu dat zvečer nočni aptamil, ki bolj nasiti otroka. nam je kar pomagalo in ni več jedel ponoči. si probala, če je žejna?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 20:45:34   
m_o_i
19mesecev, pa se se vedno enkrat na noc (ponavadi, ne vedno) zbudi in spije steklenicko mleka...
ce se ne bi imel za kaj zbujati, verjamem, da se ne bi-zato dobi AM in sploh ne filozofiram okol tega user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko spijejo ponoči
22.12.2011 21:00:59   
PC Baby
Ja, probali smo in z vodo in z dudu. Takoj zaspi nazaj, ampak se čez 15 minut spet zbudi in joče. Po AM pa spi 6-7 ur naprej do jutra.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko spijejo ponoči
23.12.2011 9:26:20   
lenčy
potem pa kot sem rekla, probaj nočni aptamil zvečer, ali pa celo kakšno kašico zvečer pred spanjem. če je vajena na flaško zvečer, bo verjetno hotla mleko.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko spijejo ponoči
23.12.2011 21:14:08   
PC Baby
Ma kašico poje pol ure pred spanjem in to konkretno...
Bom probala še nočni aptamil čez pa da vidimo.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?