|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške vajeti za smučanje
3.11.2009 10:19:28   
livia
Zapadel je prvi sneg in kmalu bomo smučali.
Zanima me, če je kdo za učenje smučanja uporabljal tiste otroške vajeti in kako se obnesejo?
http://www.ski-teacher.com/modules.php?name=Vajeti
Stari smo 3,5, lani je že bila na smučeh, tudi na vlečnici, samo plužit pa še ni šlo.
Če ima kdo te vajeti viška se priporočam.
Lp

< Sporočilo je popravil livia -- 3.11.2009 10:22:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške vajeti za smučanje
3.11.2009 10:44:37   
lili79
Mi bi to tudi imeli. A kera pove kje bi se to dalo kupit, pa kolko stane?
Hvala

No zdaj vidim da je livia že objavila povezavo, ampak me vseeno zanima se še kje da to dobiti razen na tej spletni strani?

< Sporočilo je popravil lili79 -- 3.11.2009 10:49:19 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške vajeti za smučanje
17.11.2009 11:35:51   
livia
Jaz sem jih na koncu naročila kar pri izumitelju g. Kregarju (miro.kregar@siol.net), ki mi jih je poslal po pošti in sicer za 24€ + poštnina.

Na bolhi je nekaj oglasov, večinoma za 20€, kar se mi zdi totalno oderuško, glede na to, da dobiš nove za 24€.
Sprobamo jih pa, ko zahladi in zapade prvi sneg. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lili79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške vajeti za smučanje
23.1.2012 11:06:49   
andya
Rada bi povedala samo našo izkušnjo. Z našo malčico, ki je pred dobrim mesecem dopolnila tri leta in ki je prvič bila konkretno na snegu (smo iz Obale) je s pomočjo smučarskih vajeti presmučala celo sankaško progo, dolgo 14km, v Brambergu (Avstrija). Pomembno je, da proga ni strma, da se tudi sama lahko spušča. Je lažje in otrok uživa. Spraševali so nas, kje smo to kupili, ker izgleda res super. Priporočam, res. 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške vajeti za smučanje
23.1.2012 12:51:22   
andya
aja, ko nam jih je priporočil tudi serviser za smuči (bivši serviser smučarske reprezentance) smo bili še bolj prepričani, da jih sprobamouser posted image

(odgovor članu andya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške vajeti za smučanje
23.1.2012 18:17:06   
livia
Tudi jaz sem lani našo takrat 3 letnico s temi vajetmi naučila smučat. Smučali smo v Italiji, kjer so se učitelji smučanja zgražali nad mano, komentirali v stilu "glej jo budalo kaj se gre". Ker znam italijansko, sem jih lepo ustavila in vsakemu ene dve nazaj povedala. Čez tri dni je tamala sama smučala, brez vajeti. Ne razumem zakaj so se tako zgražali.

Andya, sem pa videla tvoje slike (oz od tvojega možeka na FB), pa me zanima v katerem apartmaju ste bili, ker zgleda noro dober.

(odgovor članu andya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške vajeti za smučanje
23.1.2012 19:14:31   
Anonimen
Moj je bil včasih trener smučanja pa nad temi vajetmi ni najbolj navdušen ... za tisto prvo srečanje mulčka s snegom so premalo za oporo, potem ko je pa otrok že stabilen na smučeh mu pa dajejo samo potuho, ker ne dobi tapravega občutka v noge, pa ne nauči se prav ustavit sam itd. Tako da moj pravi da najprej je pri učenju smučanja pomembno, da so mulci stabilni v pancarjih in na smučkah na ravnem terenu, da znajo po ravnem dobro hodit oz. drsat v tem, potem ko to že res dobro obvlada, se gre pa na res položen teren, in da se nauči drset_, pa v plug postavit, pa zaustavit itd. in potem vedno bolj strmi tereni itd. Aja, naša je tut 3 leta stara pa je letos na smučanju dala prvi dve fazi skozi (hoja in drsanje po ravnem in drsenje po položnem klančku) ... zdaj jo moramo pa še na kak sneg gnati, da začnemo še s plugom in zaustavljanjem.

< Sporočilo je popravil Otika -- 23.1.2012 19:16:32 >

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške vajeti za smučanje
23.1.2012 20:14:38   
andya
livia:

bili smo v Bramberg am Wildkogel, apartma pa je opisan na spodnjem linku

http://boeken.chaletsplus.com/chaletsplus/accommodatie/smaragdresort-top-3-3-367.html?lng=en

otika: za prvo konkretno srečanje otroka in snega ter premagovanja strahu so bile prav super izkušnja, saj se je malčica hoje v pancerjih, stanja na smučkah in drsanja po ravnini naveličala že prvi dan...seveda je pomembno da paziš da vajeti ob smučanju niso nikoli napete, ker potem kot sama praviš, dajejo otroku potuho, temveč je pomembno, da služijo zgolj kot varovalo (zgoraj napisano je lepo razloženo v navodilih oziroma na priloženem DVD-ju) - plug in ostale stvari pa pridejo na vrsto drugo leto v smučarski šoli v smučarskem klubu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?