|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilni paket za prvo svečko - marec 2012
3.3.2012 8:35:39   
Taychi_
Bo kmalu prva svečka? Praznuje tvoj sonček v marcu 2012 svoj prvi rojstni dan?
Prijavi se in morda bo paket za marčevske enoletnike tvoj.

Kaj je v paketu in kako se prijaviš izveš TUKAJ!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012
3.4.2012 9:58:50   
Taychi_
Preveri kdo so nagrajenci paketa za marčevske enoletnike in kaj vse se je skrivalo v njih.
Preveri TUKAJ!

(odgovor članu Taychi_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012
20.4.2012 16:42:41   
Wojcica
Pozdravljeni!
Ravno danes, sva z našo malčico dobile vaš paketek in me zanima sledeče... Namreč, v opisu daril piše, da dobitniki dobijo s strani zlatarstva srebrn obesek, punčko ali pa fantka... Mi2 sva dobile pa bon za 10€, ki ga lahko vnovčive?! Namreč če je tamu tako, bi bilo lepo, da si tudi v opisu tako napišete... Sicer tudi nagovorno pismo ni namenjenu "enoletniku" amapk bodoči mamici.. Nevem, mogoče se je kar zamešalo. Ne pišem tega iz jeze, ampak se mi zdi malo smešno vse skupaj.
Hvala za odgovor in lep preostenk dneva še naprej!
LP

(odgovor članu Taychi_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012
22.4.2012 20:03:49   
Nocturama
Najprej hvala za paket! user posted image
Kar se tiče obeska, mi ga tudi nismo dobili, in pismo je prav tako bilo za bodočo mamico user posted image , ampak je iz dopisa zlatarne razvidno, da se bon lahko zamenja za obesek ali kaj drugega iz ponudbe zlatarne. Kar se mi zdi zelo pohvalno.
Tudi druge stvari iz dopisa so luškane - nogavičke, barvice, bodi... Recimo slinček je genialen, ker je zelo velik, mi pa ravno vadimo pitje iz lončka. user posted image
Skratka mi smo zadovoljni in veliko sreče mamicam naslednje mesece! user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu Wojcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?