|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bodoče mamice študentke
5.3.2008 19:54:42   
*Mišika*
Zanima me kolk vas je takih, ki ste postale mamice ko ste še bile študentke oziroma delate nauser posted image  in ste študentke.

No jst sem študentka Obramboslovja na FDV-ju, 4. letnika (hvala bogu user posted image ).

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 19:57:25   
majcis
živjo mene lohk šteješuser posted image
sm pa tud nasrečo tazadn letnikuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 19:58:45   
*Mišika*
majcis- pa že maš otročka al delaš na tem?

Midva z dragim delava na tem in upam da bom noseča preden dokončam letnik user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu majcis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:03:29   
gaya24
Js sem noseča (3t do PDP) in sem še redna študentka

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:05:33   
majcis
sm nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image
čeprov je še čist na frišn (6. tedn)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:12:22   
Anonimen
imam 2 otroka. stara 23 letuser posted image

(odgovor članu *Mišika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:18:22   
majcis
pa ti *miška* čakaš na plusek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:19:01   
majcis
aja sori sm šele zj seenkrat prebrala pa vila da delata na tem

(odgovor članu majcis)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:30:24   
Anonimen
Evo jst sem že takšna - mamica študentka. user posted image Imamo enega škratka, pa bi srčno radi še enega. Do konca me pa čaka samo še diploma, ki jo mislim dokončati do konec septembra - no, do takrat naj bi diplomirala.

(odgovor članu majcis)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:37:29   
Oaza
Midva delava na prvem user posted image  in sem tudi še študentka (absolventka).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 20:42:16   
Una
Se javljam še jst! Rodila na koncu 2. letnika fantina, zdaj absolventka in pričakujemo eno pupiko. Čakajo me še trije preddiplomski izpiti in diploma - po vsej verjetnosti nekje 2009.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 21:13:28   
neyka7
Midva tudi delava na prvem user posted image , in sem absolventka.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 21:14:23   
lyra*
tudi jaz se vam javljamuser posted image user posted image  sem redna študenka,sicer sem nekaj let pavzirala ker sem bila v tujini zdaj pa s5 za knjigami in noseča skoraj 6tednovuser posted image user posted image
za tiste ki pa delate na user posted image  pa vam želim da čimprej zagledate čarobniuser posted image

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 21:56:40   
Chopika
Evo tut mene, absolventka s tri mesečnim sinčkom....še diploma...čeprov bi mi blo bolš, da bi prej končala, ker sedaj nimam volje...

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 22:05:46   
*Mišika*
ful dobr je tole brat, nas je tolk. sem misla da je dons bl v modi imet pozno otroke, ampak zgleda da počasi v 'modo' prihajajo mlade mamice.

Ja midva delava na user posted image  in upam da nama ta mesec rata, oziroma sem si rekla, da vsaj do konec poletja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu Chopika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bodoče mamice študentke
5.3.2008 22:10:11   
little angel
evo tud jaz se hodim v solo in sicer sem na dobi studij na daljavo ker zivima s fantom v tujini in upama da nama cimprej rata!!!!!!

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 22:36:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 7:21:49   
brkn83
Dobro jutro.

Evo tudi jaz sem študentka - redna podiplomski študij. Namreč pa sva se tudi odločila, da bi nekje junija začela delati na user posted image . Namreč sedaj še pridno delam izpite. Potem pa bi rada imela bebico, da bi ravno spomladi rodila, ko bom konec z izpiti, potem pa bom imela čas za bebico in mojo magistrsko nalogo.

no zanima me, al ve ko ste mamice imate službe, al ne? ker namreč mene mori ravno to, da nimam službe, sicer moj mož jo ima.

lep dan, pa čeprav malo bolj hladen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 8:03:33   
*Mišika*
zdj se nas pa je že kr nekaj nabral.

ja jst nimam službe, delam pa občasno prek študenca. Moj dragi ima službo za nedoločen čas tako da ni problema. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 8:21:39   
m.g.k.
user posted image čao...no evo...tudi jaz, bolj nova tukaj. redna študentka, no absolventka FVV, PDP  user posted image  imam 22.5. :) na tem sva delala z možem oz. sva rekla ko bo bo. lani junija sva se poročila, in kar hitro uspela, glede na to da sem imela kar nekaj problemov tam doli in nisem čisto verjela, da nama je res uspelo. sedaj pišem diplomo, septembra pa imam namen diplomirati.
zanima me, kako kaj nameravate s financami? mož je zaposlen, jaz ne....
upam na štipendijo, mogoče socialno... ima katera že izkušnje s tem?user posted image  

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 8:57:02   
liam
Tudi jaz sem študentka, in sicer absolventka na pravu. Do konca mi manjkata še dva izpita in diploma. Upam pa da mi bo gratalo diplomirat do konca letošnjega leta. Glede na to, da user posted image ne pričakujem nekje 10.3. pa upam da mi bo ratalo diplomirat predno prijoka dete na svetuser posted image .

(odgovor članu m.g.k.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 9:03:54   
Pikica5
Tudi jaz sem študentka 2.letnika redna, z dragim delava na user posted image  in upava, da ga do konca poletja narediva user posted image

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 9:23:51   
karmen83
Pozdravček vsem user posted image
Joj, liam, midve sva pa kar v isti situacijiuser posted image Tudi jaz sem absolventka na pravu, čakata me še dva izpita pa diploma, samo ne vem najbolj, kako mi bo to uspelo v letošnjem študijskem letu, ker se nam avgusta pridruži user posted image , ki jo že nestrpno čakamo user posted image
Sicer moj dragi ima službo, jaz pa ne, ampak nam bo že moralo nekako znesti...
Me pa zanima, kaj ste ve naredile v tej situaciji - a ste prejemale starševski dodatek, čeprav me muči to, da bi potem morala biti "kao" samohranilka, tega pa si ne želim najbolj (da otrok ne bi imel vpisanega očeta pa da bi dragi moral bit prijavljen drugje). Se je morda katera pred porodom zaposlila (ampak potem verjetno adijo dodatno študijsko leto...???)user posted image Prosim, če mi lahko malo razložite to stvar, da si pridem na jasno.

Čestitke ob materinstvu, vsem, ki se še trudite, pa želim, da bi magični user posted image ugledale že ta mesecuser posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 9:37:02   
NinKa
No pa še jaz, prvega user posted image  sva dobila v drugem letniku, sedaj 4 izpiti + diploma,v juniju pričakujemo drugega user posted image , tako, da bodo izpiti počakali na avgust/september.

Karmen 83, dobiš starševski dodatek, pa otroške dobiš - višina odvisna od dohodkov. Glede službe pa, veš če jo dobiš tako, da te po porodniškem čaka je čist kul. Drugače pa je z mojih izkušenj boljš podaljšat eno leto študija, ker lahko delaš vsaj prek študenta in vmes iščeš službo.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bodoče mamice študentke
6.3.2008 9:43:09   
karmen83
Hvala, NinKa. Kaj vidva sta podpisala priznanje očetovstva pa sta mogla pol kaj po CSD-ju hodit pa se za preživnino dogovarjat, da si dobivala starševski dodatek al to nima s tem nobene zveze? Pa verjetno nista bila prijavljena na istem naslovu? Čestitam

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?