|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posovojitev otroka s strani samske osebe
18.4.2014 13:59:39   
pia87
Decembra 2013 sem diplomirala na Pravni fakulteti v Ljubljani. Tema diplomske naloge je Posvojitev otroka s strani samske osebe. Ker sem naredila kar nekaj raziskav in ker ne želim, da je bil moja diplomska naloga narejena za "brez veze", vas obveščam, da je diplomska naloga na voljo v knjižnici Pravne fakultete, ravno tako pa sem na voljo, če potrebujete kakšen odgovor na vprašanje v zvezi s to tematiko.

Lep dan!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 18.4.2014 14:17:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posovojitev otroka s strani samske osebe
18.4.2014 14:42:41   
perla*
Zelo, zelo, zelo lepo od tebe! To se ceni. user posted image  Bravo in super!
Uporabno in koristno za vse, ki bi to potrebovali in išečjo informacije.  

(odgovor članu pia87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posovojitev otroka s strani samske osebe
18.4.2014 15:32:00   
mateyka
torej? a se sploh da to v sloveniji narest?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posovojitev otroka s strani samske osebe
7.5.2014 10:37:26   
pia87
Da se, vendar je problem v tem da imajo prednost (zakonski) pari. In že ti čakajo (pre)dolgo, otrok za posvojitev je premalo. V Sloveniji sta zabeležena zgolj dva primera posvojitve s strani samske osebe, leta 2004 (govorim seveda v okviru nacionalne posvojitve), zato se samske osebe odločajo za posvojitev v tujini.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?