|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 12:40:40   
zita
Kaj menite o avtosedežih nania, ki jih prodajajo v baby centru.
Namreč, mi potrebujemo 3 avtosedeže, v moževem, avtu, mojem pa še v dedkovem, ki sina hodi dnevno iskat v vrtec (2,5 km prevozi na dan)

Dva smo kupile Romerja, za dedkov avto bi pa kupili nekaj cenejšega.
Sem šla v baby center, kjer imajo zdaj v akciji eega od Nania 15-36 kg za ceno 65 eur in me je prodajalec prepričeval, da so ti avtosedeži povsem zanjič, da se ga ne splača kupiti.

Kaj vi mislite o tem? A so nania sedeži res tako slabi in nimajo nobene varnosti. Če so res, zakaj jih imajo potem na prodajnih policah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 12:46:36   
Naja31
Ja, res so zanič. Vsaj sodeč po rezultatih testov.
Jaz ga ne bi kupila.

Raje prišparamo kje drugje kot na avtosedežu.
Priznam da je nakup treh avosedežev naenkrat kar velik zalogaj.
Pa za dedka kupite enega, ki je še vedno dobro ocenjen, ni pa najdražji. Poglej si teste.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 12:51:02   
kristinaj
za 2,5 km na dan ne bi komplicirala, če je to mestna vožnja pa sploh ne...... če ne poskusi poiskat kaj med malimi oglasi.....

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 12:55:41   
kakiy
Mi smo ga tudi kupili, ker ga babi ne rabi vsak dan in še bolj za krajše razdalje in mi je čist vredu. Bolj pomembno je, da je otrok pravilno pripet.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 12:59:07   
sazi
mi damo sicer veliko na varnost in imamo v mojem in moževem avtu maxi cosi sedeža, ampak tašči sem pa kupila nanio - se zelo redko uporablja in še to le za kak kilometer po mestu

(odgovor članu kakiy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 13:19:13   
bskrle
Mi pustimo avtosedeže v vrtcu, tako jih ni treba kupovati v treh kompletih.
Babi pa takoin tako  iam enega svojega za vnuke.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 13:40:41   
kristinaj
in potem vlačiš avtosedež do avta ga ponovno pripenjat, ko prideš domov ga moreš prebekslat v drugi avto, spet odpenjat zapenjat....kako to počnete bskrle??!!!!  jaz sem bila naveličana tega, pa sem samo vsa 2 vikend to morala narediti...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 14:41:53   
Maleal
Na testih se je res slabo odrezal,meni je pomembnejša varnost od dednarja,zato bi na tvojem mestu kupila rabljenega romerja ali maxi cosija,pa čeprav za tista 2 km.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 14:57:16   
biga
Tudi če ga potrebuješ le za mestno vožnjo ali za par km ne pomeni, da avtosedež ne rabi bit varen. Še bolj, kajti največ nesreč se po statistiki zgodi ravno v in zunaj naselij in ne na hitrih cestah. Mi bomo morali tudi kupiti še en avtosedež. Sva zadnjič vzela v Baby centru Nanio od 9 do 36 kg, ki je bil v akciji 59,50 evrov, a sva ga nesla nazaj. Sva ga doma namestila v avto, pravilno seveda, pa se je sedež tako premikal, kot da ga ne bi privezala. Na tak način bi otroka komot vrglo naprej ali v stran. Tako da sva ga takoj nesla zamenjat za bone in bova kupila še enega Recara, ki je sicer precej dražji, a se vsaj odlično obnese.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 15:19:17   
frutka_
Jaz sem v BC akciji kupila Maxi Cosi-ja pa je stal manj kot 100eur in je na testih med taboljšimi. Jaz tudi ne šparam na tem.user posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.4.2008 19:15:40   
*bubi*
Mi smo kot te dodatne sedeže kupili Trimaxa in se mi zdi zelo soliden.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
29.4.2008 7:33:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
29.4.2008 10:46:29   
incabinca
mi imamo tudi od nanie avtosedež kot tretji avtosedež, če je kdaj nuja da ga gresta iskat dedi in babica v vrtec - to se zgodi cca.3-4 na mesec. Pa smo čisto zadovoljni z njim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
29.4.2008 14:13:59   
orka**
Meni nania niso čisto nič všeč, pa varni niso čisto nič. Mi smo za deditov avto kupili maxi cosi Priori SPS, ki pa je bil celo bolje ocenjen od Tobija. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=157044
Je pa to starejša različica Priori XP.

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
30.4.2008 8:32:59   
žetev
..največ nesreč, s slabim izidom, se "baje"zgodi blizu doma, ker takrat ne poskrbimo dovolj za otrokovo varnost...raje kupit rabljen in dober avtosedež...
lp
user posted image


_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
18.3.2014 17:21:39   
Maxi mama
Trgovci pravijo da so poceni avtosedeži slabi zato ker pri njih imajo minimalno maržo. Vem iz lastne izkušnje, ko mi je bivši šef reku. Prodaj dražje avtosedeže in opreme ki imamo več od njih kot pri tapocenih. Če je oprema ali avtosedež testiran in skladen mu nič ne manjka! Iz tega razloga ne delam več v tej trgovini ker so požrešni in ja..moji otroci imajo vsi NANIA avtosedeže pa nobenmu nič ne manjka in hvala bogu da obstajajo tudi cenejši saj nimamo vsi bogate denarnice na žalost. A bi se potem mogli vsi v MERCEDEZIH vozit ker so kao bolši al zato ker so dražji. Mi imamo škodo pa se kljub temu z njo vozmo že deset let. Vse skup je sama požrešnost da si nabijajo marže in uživajo, grrr

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtosedeži nania- res tako slabi?
28.3.2014 18:12:02   
Aika77
Hm nimam izkušenj s tem avtosedežem Nania, mislim pa da je najboljše kupiti nekaj, v kar si siguren, da se potem ne sekiraš vsakič ko daš otroka v avtosedež če je ta varen ali ne. Če se je dobro odrezal na testih, ne vidim razloga, zakaj ne bi bil ok. Sicer pa dandanes dobiš že tud ostale brande precej znižano, lih zdaj imajo v babycentru akcijo da imaš znižano za 11% za 2 leti stvari za dojenčka. Kar se že prihrani. Plus seveda tud druge akcije, to je samo primer. Tako da jaz mislim da je recept ta, da kupiš nekaj, v kar si prepričan, da je za tvojega otroka varno + preveriš akcije, pa ni vrag, da ne bi mogel kupiti tistega kar hočeš. Se je pa treba prej dobro pozanimati seveda, zato pa hvalabogu za internet.

(odgovor članu Maxi mama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?