|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
16.6.2009 13:34:16   
Pikicapokica6
Ker smo bili v drugih vrtcih zavrnjeni, se zanimamo za katoliški vrtec, kjer pa naj bi imeli možnost, da pridemo noter. Ima katera izkušnje s tem vrtcem? Koliko stane? Konkretno me zanima za vrtec Sončni žarek v šk. loki, sicer pa imajo itak vsi katoliški vrtci menda podoben program.


Lepo prosim za kakšne izkušnje, če jih imate. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
16.6.2009 14:18:36   
birdy
Od mojga nečak je bil v katoliškem vrtcu, lahko vprašam v katerem in kako je blo. Kokr sem jst vidla je zelo rad hodu v vrtec, naučil so jih neki molitev, med jedjo niso smel govorit (kar je meni prav). Več pa res ne vem.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
16.6.2009 14:26:20   
Pikicapokica6
Bi bila zelo vesela kakšnih dodatnih informacij. Ravno zaradi samega sistema v vrtcu me malo skrbi, če ne grejo v kakšne skrajnosti, če me razumeš?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
16.6.2009 17:20:46   
bskrle
Mi imamo otroke v Cerkljah, delajo po kurikulumu za državne vrtce +verska vzgoja kot so npr. šmarnice v maju, veliki teden, božič (božičnica). Otroci molijo, maše so redke. Če ti krščanstvo ni tuje, vrtec toplo priporočam.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
16.6.2009 22:12:17   
mojapunca
Če spoštuješ te stvari, sama otroke vzgajaš v tem duhu, ti nikakor ne bo žal. Če pa je to le izhod po sili razmer, pa ...Jaz bi jo takoj dala, pa ga tu okrog ni!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
17.6.2009 16:30:46   
benika
Mi imamo otroke v Cerkljah, delajo po kurikulumu za državne vrtce +verska vzgoja kot so npr. šmarnice v maju, veliki teden, božič (božičnica). Otroci molijo, maše so redke. Če ti krščanstvo ni tuje, vrtec toplo priporočam.


Pri nas je enako. Naš tastarejši hodi v katoliški vrtec v Stražišču in sem blazno zadovoljna.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
17.6.2009 16:33:39   
rija
slabo po moje ne more biti. pri meni so nune stalne stranke in so vse od prve do zadnje ful umirjene in prijazne.

da pa malo preveč molijo, to pa sem slišala....ampak od tega ne more biti hudega, ne?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
17.6.2009 22:28:47   
hillmagic
Jaz osebno poznam starše ki sta tudi zaradi prezasedenosti vrtca vpisala otroka  v SONČEk v Stari loki in sta full zadovoljna, saj imajo za tamajčkene na novo vse narejeno pa zunaj vrt da se lahko igrajo. Lahko ga greš tudi pogledati da ti povedo kako in kaj. Vem da starsa nista verna pa sta se vseeno za to odločila. Hodijo pa v cerkev in pesmice pojejo bolj verske pa tudi druge. vem da si zobke umivajo, kar v ČEBELICI saj v naši skupini kjer je moja deklica (20M) tega ne izvajajo. V bistvu boste dobili vrtec če si napisala pritožbo na odločbo, saj se je našla začasna rešitev.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
18.6.2009 9:58:22   
Pikicapokica6
Ja, glede vrtca in pritožbe....Sem klicala v vrtec in ker je naša pupa rojena v letu 2009 pride čisto med zadnjimi na vrsto. Ker jih bodo menda sprejeli le cca 120 bomo verjetno zviseli. Tako so men rekli v vrtcu. Mogoče pa želijo na ta način preusmerit starše drugam, da ne bi bilo več takega navala.....Hvala za odgovore.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
18.6.2009 10:38:08   
neisha80
Moja hčerka obiskuje katoliški vrtec(slomškov_sl.bistrica).Zelo smo zadovoljni.
Vzgojiteljice niso nune,ampak čisto običajne vzgojiteljice.Ne grejo v nobene skrajnosti ,da pa molijo pred jedjo,praznujejo tudi god,veliko noč itd,obiščejo kdaj cerkev,se pa meni ne zdi nič slabega.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
22.6.2009 8:25:17   
Anonimen
Pri katoliških vrtcih je dobro to, da imajo za sabo bogatega sponzorja.

Sicer pa jaz svojih otrok ne bi vpisala tja. Preveč turobno, kar sem imela čast videti in spoznati vrtcev in vzgojiteljic.

(odgovor članu neisha80)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
22.6.2009 9:23:56   
neisha80
Zanimivo je ,da vsi,ki nimajo otrok v katoliškem vrtcu,vedo boljše,kako je tam,kaj počnejo..itd,kot mi,ki jih imamo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
22.6.2009 21:20:49   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

Moja hčerka obiskuje katoliški vrtec(slomškov_sl.bistrica).Zelo smo zadovoljni.
Vzgojiteljice niso nune,ampak čisto običajne vzgojiteljice.Ne grejo v nobene skrajnosti ,da pa molijo pred jedjo,praznujejo tudi god,veliko noč itd,obiščejo kdaj cerkev,se pa meni ne zdi nič slabega.



Takole približno je bilo v Logatcu, kjer sem imela svoje otroke. Ker nisem dobila običajnega vrtca, sem se le odločila (zelo skeptična takrat) vpisati otroka tja. Ma sploh ne morem povedat, kako trapaste predsodke sem imela, pa kako strašno navdušena sem bila potem. Krasen vrtec. Res, same pohvale.user posted image Moji otroci so bili tudi 100x bolj zadovoljni kot prej v navadnem mestnem vrtcu v Ljubljani, ker je bil vsak številka, delali pa niso kaj dosti. Tile mali vrtci imajo še eno prednost, namreč to, da so majhni in da se vsi med sabo poznajo. Pa tukaj so res fajn reči počeli. In predvsem so bili zaposleni predani poklicu - pa ne kakšnemu fanatično verskemu, ampak poklicu vzgojitelja. Tiste osnove vere pa ne vem kako bi lahko komu škodile. No tako jaz že dolgo reči vidim. Pa ne da bi zato bili navadni vrtci zanič, sploh ne. Danes imam ta malega v navadnem državnem vrtcu, ker smo se selili vmes in mi je bil 20km ovinek prenaporen za vozit vsak dan v dve smeri in je tudi ta naš novi vrtec fajn. Spet ker je majhen vrtec, pa ker se vsi poznajo in spet ker je osebje fajn.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
23.6.2009 15:58:30   
neisha80
Gina,se podpišem!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
26.5.2014 12:46:33   
Balerina
Evo da ne odpiram nove teme. Nas pa zanima Župnjiski vrtec na Vrhniki, kakšne imate kaj izkušnje, ali veste je možen vpis tudi sedaj ali samo marca?
Mi namreč nismo dobili občinskega vrtca in iščemo rešitev. Kolikor mi je znano na Vrhniki ni kakšnega privat vrtca, torej je Župnjiski Edina možnosti. Načeloma nimam nič proti samo glede na to da nismo verni, otroci niti niso krščeni ma ne vem če je ravno primerno. Ampak v krizi še hudič muhe žre, ali kako pravjo.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
26.5.2014 12:59:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
27.5.2014 14:41:57   
Luns
Jaz mam zdaj drugega v župnijskem vrtcu na vrhniki. V vrtcu je veliko otrok ki niso verni, pri vpisu podpišeš izjavo da si seznanjem da ima vrtec tudi poudarek na krščanski vzgoji. Drugače pa izvajajo enak program kot občinski vrtec. Jaz imam dobre izkušnje z vrtcem, oba otroka sta rada hodila, eden še hodi. Imajo tudi svojo telovadnico, dvorano za prireditve, kjer imajo večkrat kake predstave. Pokliči pa vprašaj če je še kako prosto mesto, je pa tudi tukaj kar precejšen naval.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
10.2.2015 18:02:20   
Bralec
Če bi imeli možnost vi izbrali tak vrtec, po možnosti z montessori metodo.
Okej, te možnosti ni, zato sta našadva hodila v vaškega, ki je pogosto res...vaški. user posted image



_____________________________

Dave...I'm affraid.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
11.2.2015 9:31:00   
Balerina
Z Montessori programom nebi izbrala ker mi pač enostavno njihova logika ni všeč. Nimam izkušen z njimi ampak kar sem prebrala in kar vem o the programih mi pač ni všeč.
Tudi župnijski vrtec nebi izbrala, niti prej nisem razmišljala o tem smo bili nekako ''prisiljeni'' da gremo v to. Pač nismo dobili občinskega in nekam otroka moraš dati. Sedaj smo zadovolni, mali gre rad v vrtec, predvsem nam je všeč ker so res veliko zunaj veliko delajo, tako da niti ne razmišlamo da bi ga za naslednji 2 leti prepisali, čeprav bi po vsej verjetnosti sedaj dobili prostor. So nas že septembra klicali pa se nismo odločili za prepis. Je pa res da zjutraj pred zajtrkom molijo, predvidevam da tudi pred kosilom. Grejo tudi v cerkev, ampak ne vem no malega to nič ne moti naju pa tudi ne. Pač spoznava stvari, ki jih drugače nebi saj mi ne hodimo v cerkev, otroci tudi niso krščeni.

(odgovor članu Bralec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katoliški vrtec - kakšne izkušnje??
11.2.2015 10:37:27   
magdalenica
Mi smo 2 otroka vpisali v nov katoliški vrtec in smo v splošnem zadovoljni. Malce problematično se mi zdi le, da na račun ukvarjanja z verskimi temami včasih zmanjka časa za druge vsebine. Cel december so miklavževali, adventovali in božičevali, za "običajne" stvari pa je kar zmanjkalo. Lahko bi bilo več naravoslovnih vsebin, gibanja, plesa, ustvarjanja ...

Smo "verna" družina, ampak vseeno se mi zdi indoktrinacija kar močna (molitev pred jedjo in po jedi se mi zdi povsem ok, obravnava praznikov tudi, ampak npr. rojstnodnevni blagoslov otroka je pa too much, ampak ok, škodovati ne more, če vse svetnike pokličejo na pomoč, da bo otrok priden, zdrav in lep user posted image ).

Najpomembnejše pa je, da se otroka dobro počutita, rada gresta v vrtec, domov pa prinašata pozitivne vedenjske vzorce. In zato vrtca ne bomo menjali, čeprav imamo precej bližje doma kar nekaj javnih vrtcev, kjer bi od septembra dalje skoraj gotovo dobili mesto za naša fanta.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?